1:1
1:4
1:2
- : -
branky (asistence): 04:14 Jakub Kostelník (Jan Goršanov), 17:24 Tomáš Janek, 32:32 Jan Toman
branky (asistence): 14:10 Pavel Hurta (Jakub Přikryl), 20:45 Kamil Soják (Daniel Chatrný), 21:54 Štěpán Kaleta (Jakub Nota), 24:49 Kamil Soják (Jakub Nota), 29:42 Šimon Soukup (Matěj Matoška), 39:13 Jakub Přikryl (Šimon Soukup), 42:49 Vít Dočkal (Matěj Matoška)

FBC Vikings Kopřivnice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:7
5. Jakub Kostelník, 18. Tomáš Janek, 33. Jan Toman - 15. Pavel Hurta, 21. Kamil Soják, 22. Štěpán Kaleta, 25. Kamil Soják, 30. Šimon Soukup, 40. Jakub Přikryl, 43. Vít Dočkal; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Bartoň ? - Petr Maláč ?, Vít Lukáč ?; po třetinách: 1:1, 1:4, 1:2;
45:00
Komentář trenéra hostů: První třetinu jsme se trápili následně jsme zformulovali hru a postupně jsme vyhráli zapas, děkují soupeři za utkání.
45:00
Komentář trenéra domácích: Kluci podali výborný výkon, plnili si svoje povinnosti na hřišti. Škoda že neproměnili svoje šance.Chtěl bych poděkovat soupeři za zápas.
45:00
42:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vít Dočkal, asistoval Matěj Matoška (3:7).
42:12
Vyloučen hráč Jakub Kostelník družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nesportovní chování.
39:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Přikryl, asistoval Šimon Soukup (3:6).
32:32
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Toman bez asistence (3:5).
30:00
30:00
29:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Matěj Matoška (2:5).
24:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kamil Soják, asistoval Jakub Nota (2:4).
24:46
Vyloučen hráč Vít Dočkal družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
21:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Štěpán Kaleta, asistoval Jakub Nota (2:3).
20:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kamil Soják, asistoval Daniel Chatrný (2:2).
17:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek bez asistence (2:1).
15:00
15:00
14:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Jakub Přikryl (1:1).
09:05
Vyloučen hráč Ondřej Holaň družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání.
04:14
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Jan Goršanov (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Šimon Soukup, Matěj Matoška, Petr Vítovec, Jakub Přikryl, Pavel Hurta
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Bartoň; hráči v poli: Jakub Kostelník, Jan Goršanov, Jan Toman, Jiří Toman, Vít Buzek