0:1
1:2
3:1
- : -
branky (asistence): 18:57 Viktorie Jará, 20:33 Anna Havránková, 22:16 Lucie Šárová (Eva Maříková), 27:33 Eva Maříková (Vendula Kolkusová)
branky (asistence): 00:18 Veronika Křečková (Eliška Malíková), 14:07 Nicola Ilkiv (Nikola Nosková), 17:21 Nicola Ilkiv (Eliška Malíková), 22:04 Veronika Křečková

TIGERS FK Jižní Město B - TJ Sokol Nové Strašecí 4:4
19. Viktorie Jará, 21. Anna Havránková, 23. Lucie Šárová, 28. Eva Maříková - 1. Veronika Křečková, 15. Nicola Ilkiv, 18. Nicola Ilkiv, 23. Veronika Křečková; rozhodčí: Jan Krameš - Šimon Kořínek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Markéta Sládková ? - Nikola Nosková ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 3:1;
30:00
28:42
Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
28:42
Timeout Nové Strašecí
27:33
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město B vstřelil Eva Maříková, asistoval Vendula Kolkusová (4:4).
22:16
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město B vstřelil Lucie Šárová, asistoval Eva Maříková (3:4).
22:04
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Veronika Křečková bez asistence (2:4).
20:33
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město B vstřelil Anna Havránková bez asistence (2:3).
20:00
20:00
19:26
Vyloučen hráč Marie Matulová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za špatné střídání.
18:57
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město B vstřelil Viktorie Jará bez asistence (1:3).
17:21
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Nicola Ilkiv, asistoval Eliška Malíková (0:3).
14:07
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Nicola Ilkiv, asistoval Nikola Nosková (0:2).
10:00
10:00
05:53
Vyloučen hráč Šárka Černá družstva TIGERS FK Jižní Město B na 2 minuty za sekání.
00:18
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Veronika Křečková, asistoval Eliška Malíková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Krameš a Šimon Kořínek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Nikola Nosková; hráči v poli: Marie Matulová, Magdaléna Kejlová, Eliška Malíková, Nicola Ilkiv, Adéla Fišerová
00:00
Line-up domácích TIGERS FK Jižní Město B: brankář: Markéta Sládková; hráči v poli: Anna Havránková, Linda Lumbachová, Kateřina Sojková, Eva Maříková, Šárka Černá