1:1
1:1
2:1
- : -
branky (asistence): 11:27 Jakub Hetver (Robin Pácha), 23:39 Jakub Hetver (Jan Parpel), 30:50 Dominik Dvořák (Jiří Havel), 35:28 Jiří Havel (Robin Pácha)
branky (asistence): 11:56 Tomáš Pauček (Martin Bajer), 13:52 Michael Rudolf (Adam Novák), 33:16 Tomáš Pauček (David Volek)

FBC Lions Mladá Boleslav - Panthers Praha D 4:3
12. Jakub Hetver, 24. Jakub Hetver, 31. Dominik Dvořák, 36. Jiří Havel - 12. Tomáš Pauček, 14. Michael Rudolf, 34. Tomáš Pauček; rozhodčí: Ondřej Otáhal - David Hejzlar; vyloučení: 4:3; využití: 2:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Luboš Saska ? - Ondřej Svoboda ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:1;
35:28
Timeout Panthers Praha D
35:28
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Jiří Havel, asistoval Robin Pácha (4:3).
35:28
Obrovská smůla pro Panthers, nepohlídali si nabíhajícího Havla, který nejspíš přisuzuje tři body Boleslavi.
34:58
Trestné střílení družstva FBC Lions Mladá Boleslav neproměnil Luboš Jakubec.
33:16
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil Tomáš Pauček, asistoval David Volek (3:3).
33:16
Pauček zařídil dvojnásobnou přesilovku a následně jí také využívá, proti šibenici téměř z půlky neměl boleslavský brankář nárok.
32:42
Timeout FBC Lions Mladá Boleslav
32:42
Vyloučen hráč Dominik Dvořák družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:33
Vyloučen hráč Petr Volf družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za sekání.
30:50
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Dominik Dvořák, asistoval Jiří Havel (3:2).
30:50
Tak dlouho si Panteři koledovali, až potřetí inkasují, špičkovou otočku u mantinelu přetavil v gól Dvořák.
24:57
Vyloučen hráč Robin Pácha družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:39
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Jakub Hetver, asistoval Jan Parpel (2:2).
23:39
Smolná chvíle Svobody, nijak důrazné nahození z půlky mu zaplavalo před rukama a nachytalo ho na švestkách.
22:40
Vyloučen hráč Michael Rudolf družstva Panthers Praha D na 2 minuty za bránění ve hře.
20:44
Vyloučen hráč Petr Volf družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:52
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil Michael Rudolf, asistoval Adam Novák (1:2).
13:52
Novák našel zpoza brány Rudolfa, který krásnou ranou pod víko otáčí skóre.
12:00
12:00
11:56
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil Tomáš Pauček, asistoval Martin Bajer (1:1).
11:56
Dlouho drželi domácí balonek za brankou, při rozehrávce ale trefili jen Bajera, jehož přízemní ránu doráží za bezmocného gólmana Pauček.
11:27
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Jakub Hetver, asistoval Robin Pácha (1:0).
11:27
Boleslav sice neproměnila nájezd, následně ale povedenou ranou využívá početní převahu Hetver.
10:58
Vyloučen hráč Tomáš Valenta družstva Panthers Praha D na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
03:06
Vyloučen hráč Tomáš Pauček družstva Panthers Praha D na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Otáhal a David Hejzlar.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha D: brankář: Ondřej Svoboda; hráči v poli: Tomáš Valenta, Martin Bajer, Martin Šimůnek, Tomáš Pauček, David Volek