1:2
1:1
0:1
- : -
branky (asistence): 06:59 Martin Bajer (Martin Šimůnek), 14:48 Martin Šimůnek (David Volek)
branky (asistence): 05:48 Jan Krameš (Ondřej Kunc), 07:38 Ctirad Malina (Roman Svrček), 17:10 Lukáš Husák (Roman Svrček), 31:11 Karel Štipka (Dominik Ševčík)

Panthers Praha D - ForTel TJ Kobylisy C 2:4
7. Martin Bajer, 15. Martin Šimůnek - 6. Jan Krameš, 8. Ctirad Malina, 18. Lukáš Husák, 32. Karel Štipka; rozhodčí: David Kozlík - Ondřej Otáhal; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Ondřej Svoboda ? - Jiří Kraml ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 0:1;
36:00
35:50
Vyloučen hráč Lukáš Husák družstva ForTel TJ Kobylisy C na 2 minuty za hrubost.
35:50
Husák zabil Bendíka.
35:00
Domácí prý půjdou do šesti, to už tady dneska dvakrát bylo ,bohužel za dvojku.
34:48
Rudolf nádherně prošel, chybělo maličko.
31:11
Branku družstva ForTel TJ Kobylisy C vstřelil Karel Štipka, asistoval Dominik Ševčík (2:4).
31:11
A je to bohužel gól.
31:06
Rudolf zbytečně ztratil na středu..
30:21
Dobře Školka, potahal čas a vybojoval faul.
29:52
Vyloučen hráč David Volek družstva Panthers Praha D na 2 minuty za vysoká hokejka.
29:52
Vysoká hokejka domácího Volka znamená dvojnásobné vyloučení.
29:03
Vyloučen hráč Ondřej Bendík družstva Panthers Praha D na 2 minuty za špatné střídání.
29:03
A následuje další útok v 8 lidech, rozhodčí však správně nemá pochopení. Bendík za katrem.
28:47
Neuvěřitelný signál, hostující hráč stál zapuštěný v zemi pravděpodobně již 3 minuty, ani přesto si jej domácí hráči nepřebrali.
24:00
24:00
23:05
Manuel Neuer odkopává.
20:25
No, řekněme, že probíhající pasáž nebyla nic moc.
17:54
Kobylisy zatím předvádějí výrazně hezčí "florbal".
17:10
Branku družstva ForTel TJ Kobylisy C vstřelil Lukáš Husák, asistoval Roman Svrček (2:3).
17:10
Obrovská minela domácího Paučka. Taková chyba se nevidí každý den a Husák zkušeně potrestal.
14:48
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil Martin Šimůnek, asistoval David Volek (2:2).
14:48
Martin Šimůnek srovnává!! Krásná střela. Šimi, máš se co učit.
13:22
Anketní otázka: Myslíte, že dnes na ženách půjde stream?
11:00
Vyloučen hráč Tomáš Pauček družstva Panthers Praha D na 2 minuty za špatné střídání.
11:00
Komické. Panteři teď hráli asi v osmi lidech na ploše. Rozhodčímu toto samozřejmě neuniklo.
10:15
Absolutně čistá a jasná dvojka, píšťalka však mlčí.
09:45
Korolus zblokoval.
09:02
Bendík teď neuvěřitelně promáchl prázdnou kasu.
07:48
Tak to netrvalo dlouho, po domácím nedůrazu skóroval Malina.
07:38
Branku družstva ForTel TJ Kobylisy C vstřelil Ctirad Malina, asistoval Roman Svrček (1:2).
06:59
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil Martin Bajer, asistoval Martin Šimůnek (1:1).
06:59
Neskutečná paráda! Skórující Bajer dostal famózní nahrávku od lepšího z Šimůnků a s ledovým klidem pověsil. 1:1
05:48
Branku družstva ForTel TJ Kobylisy C vstřelil Jan Krameš, asistoval Ondřej Kunc (0:1).
05:48
A staré pravidlo "nedáš dostaneš" se znovu potvrdilo.. Krameš pohodlně zavěsil.
05:33
Tomáš Pauček v obrovské šanci! Chtělo to víc klidu a techniky.
05:00
Ondra Svoboda teď podržel domácí, následný výhoz však byl z kategorie těch horších.
04:25
Ondra Bendík právě neuvěřitelně proběhl přes dva bránící hráče. Nicméně neskóroval.
03:55
Bylo to tělo? Byl to plast? Neskutečná rána, naštěstí se nic nezlomilo.
03:45
Kobylisy rozehrávají v rohu.
03:34
FAUL! Následná střela však za moc nestála.
02:55
Neuvěřitelný chorál ve prospěch panterů právě rozjíždí kotelní Patrik Míka! Ondra Bendík se červená..
02:25
Nejmenší hráč ve střední Evropě, Lukáš Valenta. založil útok domácích.
02:00
Lukáš Husák předvedl solidní koupačku a vybojoval faul.
01:42
Dominik Korolus trestuhodně minul prázdnou kasu!
00:45
Ctirad Malina, prověřený Národní florbalovou ligou, právě prokázal své zkušenosti a nemile zatopil domácí obraně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Ondřej Otáhal.
00:00
00:00
Line-up hostů ForTel TJ Kobylisy C:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha D: brankář: Ondřej Svoboda; hráči v poli: Tomáš Valenta, Martin Bajer, Martin Šimůnek, Tomáš Pauček, David Volek