0:1
2:1
1:1
0:0
branky (asistence): 19:45 Martin Šáda (Petr Svojítka), 29:30 Dalibor Baručák (Filip Cajthaml), 30:21 Daniel Škvor (Martin Eckstein), rozhodující nájezd Kamil Sedlák
branky (asistence): 11:47 Michal Trunkát (Martin Brodík), 21:11 Kamil Jiránek (Martin Brodík), 33:38 Radim Fildán (Kamil Jiránek)

Panthers Praha C - FBC VŠTJ Ekonom Praha 4:3pn
20. Martin Šáda, 30. Dalibor Baručák, 31. Daniel Škvor, N Kamil Sedlák - 12. Michal Trunkát, 22. Kamil Jiránek, 34. Radim Fildán; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Pavel Chlup 14 - Ondřej Maňák 28; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C hráč Kamil Sedlák a vstřelil rozhodující gól (4:3).
33:38
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Radim Fildán, asistoval Kamil Jiránek (3:3).
30:21
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Daniel Škvor, asistoval Martin Eckstein (3:2).
30:00
30:00
29:30
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Dalibor Baručák, asistoval Filip Cajthaml (2:2).
29:19
Vyloučen hráč Martin Brodík družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha na 2 minuty za sekání.
24:31
Vyloučen hráč Kamil Jiránek družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha na 2 minuty za sekání.
21:11
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Kamil Jiránek, asistoval Martin Brodík (1:2).
19:45
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Martin Šáda, asistoval Petr Svojítka (1:1).
15:00
15:00
11:47
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Michal Trunkát, asistoval Martin Brodík (0:1).