0:1
2:1
2:0
- : -
branky (asistence): 27:54 Marek Mandelbaum (Michal Skuhrovec), 37:47 Lukáš Pudil (Tomáš Skalitz), 58:27 Vlastimil Valter, 59:15 Ondřej Tichý
branky (asistence): 17:58 Erich Kellermann (Jakub Štěrba), 29:11 Lukáš Fiala (Tomáš Fiala)

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal Chomutov 4:2
28. Marek Mandelbaum, 38. Lukáš Pudil, 59. Vlastimil Valter, 60. Ondřej Tichý - 18. Erich Kellermann, 30. Lukáš Fiala; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 116; zásahy brankářů: Milan Stránský 31 - Jan Vlček 37; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:0;
65:00
Filip Skořepa (SK Bivoj Litvínov) - Dnešní zápas byl o tom, kdo bude mít nakonec více štěstí v koncovce. Zaskvěli se gólmani. Konečně nám to tam napadalo z přesilovek. Každopádně to bylo zajímavé až do konce. Děkujeme divákům, kterých dnes bylo celkem hodně, soupeři šťastnou cestu domů.
65:00
Bocian Martin (Florbal Chomutov) - Dneska rozhodla naše nedisciplinovanost a jedna chyba ve třetí třetině. S obojího se musíme poučit a do dalších zápasů jít znovu s čistou hlavou. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině - 13:11
60:00
59:16
Krásným blafákám si Tichý položil brankaře a pak už jen zakončil do prázdné branky.
59:15
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Tichý z trestného střílení (4:2).
58:56
Pastor zkoušel střílet, ale přestřelil branku domácích.
58:37
Hosté hrají v šesti!
58:28
Vlater si krásně obehrál jednoho z Chomutovských hráčů a z otočky zakončil přesnou střelou do vzdálenějšího růžku. Litvínov jde do vedení minutu a půl před koncem!
58:27
Timeout Florbal Chomutov
58:27
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Vlastimil Valter bez asistence (3:2).
56:27
Mandelbaum v obrovské šanci, bohužel se mu nepodařilo prostřelit obranu hostí.
54:18
Litvínov tlačí hosty do obrany, momentálně mají znatelnou přesilu.
52:18
Skalitz přihrával těsně před branku hostí volnému Mandelbaumovi, tomu se ale nepodařilo zasáhnout míček.
51:46
Hocelík zkoušel zleva přihrát před branku, ale nenašel tam nikoho z Bivojů.
50:57
Mandelbaum tvrdě zastavil Šaršu a dostal rázné varování od rozhodčích.
50:16
Skalitz zkoušel střílet z levého křídla, ale opět trefil brankaře hostí.
49:44
Vyloučen hráč Ondřej Bejček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
49:44
Skalitz běžel do velmi rychlého útoku, ale byl nedovoleně zastaven a domácí budou hrát přesilovku.
47:58
Krejčí se teď ošklivě zatvářil po zákroku jednoho z Chomutováků. Vše ale bylo podle pravidel a může se hrát dál.
46:13
Bivojům se nepovedlo pořádně rozehrát a museli se s míčkem stáhnout zpátky před svojí branku.
46:03
Standartní situace Litvínova.
44:49
Mandelbaum zkoušel střílet z levého křídla, ale přestřelil branku Chomutova.
44:25
Domácí jsou opět u míčku a postupně rozjíždějí útočnou akci.
43:24
Skalitz zkoušel postoupit dopředu, ale míček mu přeskočil mantinel. Chomutov se tak dostává ke hře.
41:28
Turek zkoušel zakončit, nepodařilo se mu ale prostřelit obranu Bivojů.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině - 14:14
40:00
39:31
Krásnou přihrávku vymyslel Tichý, Krejčí ale z křídla bohužel pro Litvínov těsně minul růžek branky hostí.
38:31
Stránskému se teď zatoulal míček pod nohy, ale vše v klidu vyřešil a hra může pokračovat dál.
37:47
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Pudil, asistoval Tomáš Skalitz (2:2).
37:34
Z pravého křídla střílel Tichý, ale míček mu sklouzl z hokejky.
36:56
Domácí hned tlačí na branku Chomutova, první střelu zaznamenal Michal Skuhrovec.
36:28
Vyloučen hráč Michal Šnábl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
35:53
Hocelík přihrával před branku do běhu Skalitzovi, ten ale jen těsně minul.
34:43
Domácí brankář teď nevěděl kde má míček po tečované střele Pastora, která letěla vysoko nad branku.
33:10
Domácí zkouší pomalu rozehrávat od svojí branky, stále se jim ale úplně nedaří dostat se přes Chomutovské hráče.
31:21
Lukáš Fiala zkoušel své štěstí střelou z otočky, Litvínovská gólman ale měl krásný výhled a míček s přehledem zachytil.
29:12
Krásná spolupráce bratrů Fialů posílá Chomutov opět do vedení. Přihrávka křížem přes brankoviště perfektně zakončená střelou do růžku.
29:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Tomáš Fiala (1:2).
27:54
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Marek Mandelbaum, asistoval Michal Skuhrovec (1:1).
27:38
Skalitzovi teď uklouzl míček a hosté šli do útoku, Lincovi ale byla odpískána vysoká hůl a Bivojové mohou opět útočit.
27:20
Tichý zkoušel střílet ale vysoko přestřelil branku hostí.
26:13
Obrovská šance domácích která skončila faulem Chomutova. Hocelík přihrál před branku a Tichý už málem dostal míček za čáru, byl ale nedovoleně zastaven a Bivojové si zahrají přesilovku.
26:12
Vyloučen hráč Jiří Turek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:36
Michal Skuhrovec prudkou střelou minul branku hostí.
23:42
Krásná přihrávka Huliče z otočky na druhé straně před branku, Vitvarovi se ale nepodařilo trefit míček tak jak by potřeboval.
23:07
Pastor krásně střílel z pravého křídla, domácí Stránský byl ale na svém místě a míček v klidu vyrazil.
21:21
Začala nám druhá třetině a Bivojové se hned ze začátku snaží otočit skóre. Šanci měl Strejček.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině - 14:8
20:00
17:59
Hosté sebrali na polovině míček Bivojům, Kellermann ho dostal až za branku odkud krásně přihrál. Pro Štěrbu už pak nebyl problém zakončit.
17:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Erich Kellermann, asistoval Jakub Štěrba (0:1).
17:22
Hulič rozehrával z pravého křídla, ale nepodařilo se mu vytvořit žádnou gólovou šanci.
16:59
Další obrovská šance domácích, míček ale opět trefil pouze Chomutovského brankaře.
15:25
Obrovská šance domácí Procházky, těsně minul prázdnou branku!
13:52
Obě strany mají spoustu šancí, ale oba brankaři jsou zatím naprosto bezchybní.
12:05
Štěrba pálil na branku, ale obrana Bivojů byla na svém místě a podařilo se jim tečovat míček mimo hřiště.
10:54
Hulič teď zkoušel přihrávat zpoza branky hostů před ní, nenašel tam ale nikoho ze svých spoluhráčů.
09:50
Hosté drží Bivoje v obraně, domácím se vůbec nedaří dostat se přes polovinu.
09:02
Kellermann opět zkoušel své štěstí, tentokrát z levého křídla, netrefil ale branku domácích.
06:20
Domácí teď měli velké štěstí když Petr Linc mohl dorážet do prázdné branky! Míček mu ale sklouzl z čepele a může se tak pokračovat dál.
04:52
Kellermann prověřil po rychlém protiútoku domácího brankaře střelou z křídla. Stránský ale neměl žádný problém.
03:05
Sklalitz přihrával ze středu hřiště na Hocelíka, ale ten trefil pouze brankaře hostů.
02:28
Hulič rozehrává z poza brány a posílá Bivoje do útoku.
01:23
Hráči se zatím rozkoukávají, nikdo nechce nic uspěchat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Petr Linc, Petr Pastor, Marek Pačmag, Daniel Fokt
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Milan Stránský; hráči v poli: Daniel Hulič, David Procházka, Marek Mandelbaum, Michal Skuhrovec, Michael Pitek