0:3
1:3
1:0
- : -
branky (asistence): 18:29 Kristýna Andrlová (Eva Havlíčková), 44:59 Karolína Kocincová (Alena Slováková)
branky (asistence): 04:03 Eliška Nedvědová (Natalie Vesecká), 05:24 Ivana Lamková, 12:14 Natalie Vesecká (Barbora Slezáková), 19:14 Eliška Škvorová (Natalie Vesecká), 26:17 Eliška Nedvědová (Natalie Vesecká), 28:36 Živa Valtová (Ivana Lamková)

TIGERS FK Jižní Město B - Panthers Praha B 2:6
19. Kristýna Andrlová, 45. Karolína Kocincová - 5. Eliška Nedvědová, 6. Ivana Lamková, 13. Natalie Vesecká, 20. Eliška Škvorová, 27. Eliška Nedvědová, 29. Živa Valtová; rozhodčí: Jan Střecha - Ondřej Rosický; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Eliška Egertová ? - Marie Topolová ?; po třetinách: 0:3, 1:3, 1:0;
45:00
44:59
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město B vstřelil Karolína Kocincová, asistoval Alena Slováková (2:6).
43:12
Je vidět, že Tigers ještě nezahodily zápas za hlavu a snaží se dostat zuby nehty do gólové šance.
41:21
Vajdlové smolně propadl míček a do šance se dostala Mikešová, která svoji střelou potrénovala ruce Topolové.
39:58
Brankářka Topolová svoji nohou zachránila vznikající hrozbu od protihráček.
37:20
Hra není příliš rychlá ani na jedné straně, ale stále je tu mnoho příležitostí u obou týmů.
34:32
Timeout TIGERS FK Jižní Město B
33:39
Vyloučen hráč Karolína Kocincová družstva TIGERS FK Jižní Město B na 2 minuty za špatné střídání.
32:10
Střela Lamkové končí vysoko nad brankou domácích.
30:30
Narozdíl od začátku minulé třetiny se míčku ihned ujaly hráčky Panthers a snaží se navýšit jejich brankový odskok.
30:00
30:00
28:36
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Živa Valtová, asistoval Ivana Lamková (1:6).
28:35
Pantherky utekly všem protihráčkám a v situaci dva na jednoho Valtová vsítila svůj dnešní první gól do prázdné brány.
26:17
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Eliška Nedvědová, asistoval Natalie Vesecká (1:5).
24:25
Luprichové se nelíbila pavučina na stropě naší haly a tak svou střelou pavučinu ze stropu sundala.
19:14
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Eliška Škvorová, asistoval Natalie Vesecká (1:4).
19:13
Škvorová ukázkovou střelou tahem posílá Pantherky do třígólového náskoku.
18:29
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město B vstřelil Kristýna Andrlová, asistoval Eva Havlíčková (1:3).
16:12
Vajdlová krásnou přihrávkou vytvořila gólovou šanci pro Bártovou. Šance skončila v boční síťce.
15:20
Právě byla zahájena druhá třetina a míčku se ujímají hráčky Tigers.
15:00
15:00
13:01
Denýza Vajdlová si právě hezky vyjela z obranného pásma a potrápila Egertovou.
12:14
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Natalie Vesecká, asistoval Barbora Slezáková (0:3).
12:13
Vesecká prokoupala půlku hřiště a zakončila pod ruku Egertové.
11:19
Na tribuně sedí i zkušená trenérka házenkářského týmu Lucie Charvátová, která si na tento zápas přišla draftovat hráčky k sobě.
10:59
Ivana Lamková ukazuje, že prošla extraligou. Právě nasadila Melicharové gajdy.
10:00
Barbora Stará přeběhla Baťovou a v brejku vybojovala balón zpět pro pantherky.
05:24
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Ivana Lamková bez asistence (0:2).
05:23
Ivana Lamková překonala brankářku Máčalovou, rozenou Egertovou slušnou pumelicí ke vzdálenější tyči Musíme uznat, že na rozdíl od svého přítele si kryla bližší tyč.