3:0
1:1
3:1
- : -
branky (asistence): 06:00 Tomáš Janča, 12:45 Vojtěch Duda (Marek Šimíček), 19:43 Vojtěch Duda (Richard Podškubka), 21:43 Radim Jílek (Martin Krchňáček), 47:57 Pavel Krchňáček (Martin Krchňáček), 49:20 Pavel Krchňáček (Radim Jílek), 55:17 Tomáš Olbert (Vojtěch Duda)
branky (asistence): 26:49 Jan Fojtů (Tomáš Sladkovský), 40:49 Ondřej Kubátko (Daniel Opatřil)

Spartak Hluk - FBC Vikings Kopřivnice 7:2
7. Tomáš Janča, 13. Vojtěch Duda, 20. Vojtěch Duda, 22. Radim Jílek, 48. Pavel Krchňáček, 50. Pavel Krchňáček, 56. Tomáš Olbert - 27. Jan Fojtů, 41. Ondřej Kubátko; rozhodčí: Ondřej Filipčík - Radek Števček; vyloučení: 4 + Pavel Krchňáček 10:1; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Richard Podškubka 32 - Jan Klinka 29; po třetinách: 3:0, 1:1, 3:1;
60:00
Komentář domácích (Vlachopulos D.): "Věděli jsme, o co dnes hrajeme. Takto jsme k zápasu přistoupili a zaslouženě jsme vyhráli. Dnes nemám co vytknout, perfektní hra dozadu a až na poslední 3 minuty velmi dobrá efektivita. Pokud ke každému zápasu takto přistoupíme, můžeme dokázat velké věci. Díky Kopřivnici za zápas, přejeme hodně úspěchů v Národní lize."
60:00
Střely v 3. části: Hluk 13 - Kopřivnice 7. Celkem v zápase Hluk 46 - Kopřivnice 35.
60:00
Komentář hostů (Marek Jehlár): "Zaspali jsme úvodní třetinu a jen těžce jsme se vypořádávali s důraznou a rychlou hrou soupeře. Ve třetí části jsme se nadechovali k možnému kontaktnímu gólu, ale položili nás vlastní chyby a špatná koncovka. Gratuluji soupeři k postupu a přeji mu hodně štěstí do dalších pohárových bojů."
60:00
55:17
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Vojtěch Duda (7:2).
49:20
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
49:20
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Radim Jílek (6:2).
47:57
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Martin Krchňáček (5:2).
40:49
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Daniel Opatřil (4:2).
36:47
Vyloučen hráč Tomáš Janča družstva Spartak Hluk na 2 minuty za blokování hokejky.
26:49
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Fojtů, asistoval Tomáš Sladkovský (4:1).
24:41
Krchňáček střílí po zemi, ale hostující gólman se i přes zmatek před brankou orientuje a chytá
23:34
Olbert střílí, ale střela letí nad branku
22:49
Trestné střílení družstva Spartak Hluk neproměnil Martin Krchňáček.
22:49
Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
22:27
Klinka vychytal Tuhého tutovku
21:43
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Radim Jílek, asistoval Martin Krchňáček (4:0).
19:43
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Richard Podškubka (3:0).
19:32
Sladkovský míjí těsně domácí svatyni.
19:12
Jílek se zpoza branky tlačil do zakončení, ale neuspěl.
16:19
Vyloučen hráč Martin Krchňáček družstva Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:21
Podškubka předvedl krásný zákrok
12:45
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Marek Šimíček (2:0).
10:32
Zátopek v obrovské šanci
10:28
Spartakovci v pěti, Krchňáček si stále odpykává osobní trest.
09:42
Spartakovci se brání výraznému oslabení.
08:28
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva Spartak Hluk na 10 minut za nesportovní chování.
08:28
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování.
07:23
Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil Adam Štefek.
07:23
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
06:00
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Filipčík a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Adam Lichnovský, Daniel Opatřil, Ondřej Kubátko, Daniel Šimíček, Lukáš Vávra
00:00
Line-up domácích Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Pavel Rochovanský, Dominik Kovář, Vojtěch Duda, Tomáš Olbert, Marek Šimíček
00:00
Dobrý den, vítáme vás u textového online přenosu z utkání 5. kola Poháru České pojišťovny mezi domácím týmem Spartak Hluk a hostujícím FBC Vikings Kopřivnice. Domácí jsou účastníky Divize D, ve které letos drží 100% úspěšnost. Hostům z Kopřivnice se však také daří, když v Národní lize - východ okupují dělené první místo s Náchodem.