0:0
2:4
1:7
- : -
branky (asistence): 29:10 Pavla Manová (Lenka Šafaříková), 39:39 Tereza Baranová (Pavla Manová), 44:25 Klára Jahodová (Kateřina Slezáková)
branky (asistence): 21:25 Jitka Drápalová, 24:12 Petra Grufíková (Natálie Janečková), 34:15 Kristýna Pospíšilová (Natálie Janečková), 36:01 Natálie Janečková (Tereza Mošťková), 40:21 Barbora Sedláčková (Linda Hyksová), 44:07 Kamila Pravcová (Linda Hyksová), 44:41 Aneta Federselová, 46:49 Kristýna Pospíšilová, 47:52 Kamila Pravcová (Aneta Federselová), 55:19 Anna Grufíková, 56:15 Markéta Sedláčková (Aneta Federselová)

FbC Aligators - Florbal Židenice 3:11
30. Pavla Manová, 40. Tereza Baranová, 45. Klára Jahodová - 22. Jitka Drápalová, 25. Petra Grufíková, 35. Kristýna Pospíšilová, 37. Natálie Janečková, 41. Barbora Sedláčková, 45. Kamila Pravcová, 45. Aneta Federselová, 47. Kristýna Pospíšilová, 48. Kamila Pravcová, 56. Anna Grufíková, 57. Markéta Sedláčková; rozhodčí: Jakub Cigl - Michal Havelka; vyloučení: 3:5 + Petra Grufíková 10; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Tereza Harčárová 30 - Michaela Malinová 20; po třetinách: 0:0, 2:4, 1:7;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jaroslava Hály: Skvělý zápas, pohledný určitě i pro diváky. Dobrá zkušenost zahrát si s extraligovým týmem. Děkujeme soupeřům za výborný zápas.
60:00
Počet střel ve třetí třetině: domácí 5, hosté 13.
60:00
Komentář trenérky hostí paní Úlehlové Gabriely: V krásném přátelském prostředí jsme obnovily střelecký um a vrátily si tak energii. Děkujeme soupeřkám za utkání.
60:00
Celkový počet střel: domácí 23, hosté 41.
60:00
59:00
Navzdory nepříznivému stavu domácí zápas nevzdávají a snaží se výsledek zkorigovat.
56:16
Domácí ve snaze vstřelit další gól otevírají obranu, čehož využívají hráčky Židenic a navyšují již na rozdíl osmi branek.
56:15
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Markéta Sedláčková, asistoval Aneta Federselová (3:11).
55:20
Hezkou individuální akcí se blýskla hostující Grufíková když obkroužila branku domácích, na což Harčárová nestihla zareagovat a do odkryté branky zavěsila.
55:19
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Anna Grufíková bez asistence (3:10).
52:13
Akci domácích dvojčat Jahodových zastavila až konstrukce branky hostí.
50:00
Obraz hry se příliš nemění, hraje se převážně na domácí polovině.
49:49
Domácí ale rozhodně nehází flintu do žita a pořád se snaží pronikat sehranou obranou hostů.
48:42
Domácím pomalu ale jistě dochází síly. Rozjeté Židenice je nepouští k míčku.
47:53
Po kombinační akci hostí končí míček za zády Harčárové.
47:52
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová, asistoval Aneta Federselová (3:9).
46:50
Čas na taktické pokyny na lavičce domácích. Vybírají si Timeout.
46:49
Timeout FbC Aligators
46:49
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Kristýna Pospíšilová bez asistence (3:8).
45:41
Domácí měly další příležitost při přečíslení dva na jednoho. Tentokrát se duo Baranová, Žáčková nedokázalo prosadit.
44:41
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Aneta Federselová bez asistence (3:7).
44:25
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Klára Jahodová, asistoval Kateřina Slezáková (3:6).
44:07
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová, asistoval Linda Hyksová (2:6).
43:31
Vyloučen hráč Pavla Manová družstva FbC Aligators na 2 minuty za blokování hokejky.
40:22
Hráčky Florbal Židenice pokračují v nastoleném trendu aktivní a tvrdé hry což jim nese další ovoce. Zvyšují na 2:5.
40:21
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Linda Hyksová (2:5).
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: domácí 10, hosté 18.
40:00
Druhá třetina nám přinesla výživnější podívanou ať už z hlediska skóre, střel nebo i vyloučení, které jsou výsledkem vypjaté hry.
40:00
39:40
Hráčkám Fbc Aligators se znovu nepodařilo využít přesilovou hru, Nakonec se jim však snížit podařilo když se před brankou dobře zorientovala a střelou pod víko udržuje svůj tým v kontaktu s hosty.
39:39
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Pavla Manová (2:4).
39:28
Hosté hrají v plném počtu.
37:47
Sporná situace před brankou hostí. Domácí Baranová zakončovala před brankařkou která míček vyrazila nad sebe. Od shluku hráček se míček ocitl v síti, Gól avšak neuznán.
37:28
Vyloučen hráč Barbora Sedláčková družstva Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost.
36:02
Hosté využily přečíslení a střelou pod nohou Harčárové navyšují skóre.
36:01
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Natálie Janečková, asistoval Tereza Mošťková (1:4).
35:04
Domácí hrají v plném počtu.
34:46
34:16
Hostující hráčky využily situace 4 na 4 lépe a navyšují skóre na 3:1.
34:15
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Kristýna Pospíšilová, asistoval Natálie Janečková (1:3).
33:04
Vyloučen hráč Martina Horáková družstva FbC Aligators na 2 minuty za sekání.
32:46
Vyloučen hráč Aneta Federselová družstva Florbal Židenice na 2 minuty za hra na zemi.
29:10
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Pavla Manová, asistoval Lenka Šafaříková (1:2).
29:10
Domácí Manové se podařilo propálit blok hostující obrany, Velmi důležitý gól, kterým se domácí dostávají do kontaktu a snižují na 1:2.
28:49
26:50
Přesilová hra nepůsobí dojmem početní nevýhody. Hostům se stále daří kontrolovat hru.
24:50
Fbc Aligators před sebou mají čtyři minuty přesilové hry 5 na 4.
24:49
Vyloučen hráč Petra Grufíková družstva Florbal Židenice na 10 minut za nesportovní chování.
24:49
Vyloučen hráč Petra Grufíková družstva Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře.
24:49
Vyloučen hráč Petra Grufíková družstva Florbal Židenice na 2 minuty za nesportovní chování.
24:40
Domácí po dvou inkasovaných brankách značně přitvrdily ve hře.
24:13
Další střela končí v domácí síti. Střelou z otočky pod víko se prosazuje Grufíková.
24:12
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Petra Grufíková, asistoval Natálie Janečková (0:2).
21:26
Skóre dnešního zápasu otevírají hosté. Drápalová střelou z bezprostřední blízkosti nedala Harčárové žádnou šanci.
21:25
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Jitka Drápalová bez asistence (0:1).
20:43
20:20
Domácí vstoupily do druhé třetiny v pokračující početní nevýhodě. Hosté kombinační hrou kontrolují tempo.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: domácí 8, hosté 10.
20:00
19:30
Sérii několika střel se hostujícím nepodařilo vstřelit úvodní gól zápasu. Domácí Harčárová svou branku zatím střeží neomylně.
18:44
První šanci přesilové hry dnes dostává Florbal Židenice. Domácí nastupují do obranného bloku.
18:43
Vyloučen hráč Kateřina Slezáková družstva FbC Aligators na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:20
Hráčky Židenic se dostaly k další nebezpečné střele. Dnes již poněkolikáté musí zakročit brankářka Harčárová.
12:30
První gólová šance domácích. Baranová se ocitla po překvapující přihrávce od Žáčkové sama před brankou, svou šanci však využít nedokázala. Míček končí v náruči brankářky.
09:58
Hosté hrají stále na míčku, domácí vyčkávají na svou šanci.
08:10
Tempo se pomalu zvyšuje, hosté kontrolují hru.
07:42
06:29
Hostům se i přes početní nevýhodu daří držet míček na svých hokejkách.
05:42
Trestné střílení družstva FbC Aligators neproměnil Tereza Baranová.
05:42
Vyloučen hráč Jitka Drápalová družstva Florbal Židenice na 2 minuty za blokování hokejky.
03:20
Domácím se podařilo vystihnout přihrávku v obraně hostů. Gól však z téhle šance vytěžit nedokázaly. Hostující obrana stihla svou hrubku napravit.
01:30
Hra začala ve vysokém tempu. Domácí vzdorují rychlým výpadům soupeře.
00:01
Po úvodním buly se míčku ujímají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Michal Havelka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Židenice: brankář: Michaela Malinová; hráči v poli: Kamila Pravcová, Aneta Federselová, Markéta Sedláčková, Linda Hyksová, Barbora Sedláčková
00:00
Line-up domácích FbC Aligators: brankář: Tereza Harčárová; hráči v poli: Martina Horáková, Jindra Žáčková, Tereza Baranová, Anna Hanusová, Sabina Mátlová
00:00
Dobrý den, vítáme Vás u dnešního zápasu třetího kola poháru České pojištovny. Dnes se mezi sebou utkají dvě jihomoravské družstva a to domácí Fbc Aligators hostující Florbal Židenice.