4:1
- : -
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 11:12 Michael Brabec (Matěj Vošta), 25:26 Matěj Vošta (Vít Malý), 28:55 Jan Faitenhanzl (Ondřej Horažďovský), 42:12 Petr Majer (Jiří Winter), 44:11 Ondřej Horažďovský (Martin Beneš), 59:04 Jan Faitenhanzl, 59:55 Petr Hoferek (Jan Šůs)
branky (asistence): 03:27 Daniel Bitzánek (Adam Klimeš), 06:51 Daniel Matloch (Tom Pavlis), 17:23 Daniel Matloch (Adam Klimeš), 56:40 Dominik Dohnal (Daniel Matloch)

FbC Plzeň - Florbal Torpedo Havířov 7:4
12. Michael Brabec, 26. Matěj Vošta, 29. Jan Faitenhanzl, 43. Petr Majer, 45. Ondřej Horažďovský, 60. Jan Faitenhanzl, 60. Petr Hoferek - 4. Daniel Bitzánek, 7. Daniel Matloch, 18. Daniel Matloch, 57. Dominik Dohnal; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 4:5 + Daniel Bitzánek 5 + ČK3; využití: 4:2; diváků: 60; zásahy brankářů: Pavel Plešák 15, Matouš Eret 12 - David Funiok 24; po třetinách: 1:3, 2:0, 4:1;
60:00
Komentář trenéra domácích pana V.Michálka:Dneska jsme předvedli super bojovný výkon, doufám, že si to přeneseme do zítřejšího zápasu. Ještě budeme muset zapracovat za zakončení a přesilovkách. Díky všem, kteří dorazili do haly nebo fandili u onlinu. Zítra bych chtěl bych pozvat všechny diváky do Šťáhlav a Havířovu přeji pěknou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostí pana O. Mikuly: Utkání bylo vyrovnané a zápas jsme rozhodli vlastními zbytečnými vyloučeními.
60:00
Střely na branku ve třetí části: 10:11
60:00
59:57
Je hotovo. Petr Hoferek pojišťuje do prázdné brány první vítězství FBC Plzeň v letošním ročníku na domácím hřišti.
59:55
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Hoferek, asistoval Jan Šůs (7:4).
59:30
Hosté se snaží alespoň snížit, zkoušejí hru bez brankáře.
59:04
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jan Faitenhanzl z trestného střílení (6:4).
59:04
Trestné střílení pro FBC Plzeň pojede s třináctkou Jan Faitenhanzl.
56:40
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Dominik Dohnal, asistoval Daniel Matloch (5:4).
55:35
Vyloučen hráč Matěj Ševčík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
55:00
Havířov se snaží zápas ještě zdramatizovat
51:35
Dobrý zákrok předvedl domácí brankář Matouš Eret.
50:44
Vyloučen hráč Martin Beneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
48:47
Vyloučen hráč David Rybnikár družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
48:47
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
44:11
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Martin Beneš (5:3).
44:11
Počet diváků: 60
43:21
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hra rukou.
43:05
Několik nebezpečných střel na straně hostů
42:12
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Majer, asistoval Jiří Winter (4:3).
31:00
Ševčík zřejmě nemá svůj den a nevyužívá ani podruhé možnosti být sám před brankářem Funiokem
28:55
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jan Faitenhanzl, asistoval Ondřej Horažďovský (3:3).
28:55
Vyloučen hráč Daniel Bitzánek družstva Florbal Torpedo Havířov do konce utkání.
28:55
Vyloučen hráč Daniel Bitzánek družstva Florbal Torpedo Havířov na 5 minut za nesportovní chování.
28:43
Vyloučen hráč Daniel Holinka družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:42
Další velká šance Ševčíka, šel sám na brankáře, ale této možnosti nevyužil
25:26
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Vošta, asistoval Vít Malý (2:3).
25:12
Vyloučen hráč Daniel Bitzánek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za držení.
23:43
Možnost snížení měl na hokejce Ševčík, který byl zcela nehlídán před brankou soupeře, gól však vstřelit nedokázal.
23:15
Závar před Plešákovo brankou.
22:18
Zatím se hraje nahoru a dolu v druhé třetině.
17:23
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Daniel Matloch, asistoval Adam Klimeš (1:3).
17:11
Velká šance na straně Havířova, havířovský Daniel Matloch ale netrefil odkrytou branku.
16:22
Vyloučen hráč Petr Hoferek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
14:00
Momentálně drží hosté domácí na jejich obranné půlce.
13:00
Krásná individuální akce na straně Havířova
11:12
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Michael Brabec, asistoval Matěj Vošta (1:2).
10:00
Další tyč na straně domácích
09:49
Vyloučen hráč Jiří Mach družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
09:25
Horažďovský právě střelil tyč Funiokovy branky.
06:51
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Daniel Matloch, asistoval Tom Pavlis (0:2).
03:27
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Daniel Bitzánek, asistoval Adam Klimeš (0:1).
02:50
Domácí momentálně tlačí hostující tým.
01:30
Ve hře je zatím mnoho nepřesností.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Torpedo Havířov: brankář: David Funiok; hráči v poli: Dominik Dohnal, Daniel Bitzánek, Adam Klimeš, Martin Šulc, Ondřej Drong
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Pavel Plešák; hráči v poli: Jan Faitenhanzl, Filip Nový, Ondřej Horažďovský, Martin Beneš, Vojtěch Kuneš