1:2
1:3
- : -
FBS Olomouc
branky (asistence): 08:18 Robert Hunsdorfer (Tomáš Suchý), 28:24 Vojtěch Bistrý (Robert Hunsdorfer), 59:07 Robert Hunsdorfer (Vojtěch Bistrý)
FBS Olomouc
branky (asistence): 15:57 Vojtěch Blana (Adam Zmrzlík), 20:22 Vojtěch Blana (Adam Zmrzlík), 32:31 Josef Veselík (Adam Zmrzlík), 44:02 Jakub Charvát (Michal Koutný), 45:32 Vojtěch Blana (Jan Minář), 49:06 Adam Zmrzlík (Vojtěch Blana)

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBS Olomouc 3:6
9. Robert Hunsdorfer, 29. Vojtěch Bistrý, 60. Robert Hunsdorfer - 16. Vojtěch Blana, 21. Vojtěch Blana, 33. Josef Veselík, 45. Jakub Charvát, 46. Vojtěch Blana, 50. Adam Zmrzlík; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Filip Šik 28 - Michal Kráčmar 33; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:3;
60:00
Komentář trenéra hostů (Lukáš Rubín): Jsem rád, že jsme to dneska konečně prolomili. Zápas jsme dneska zvládli zejména lepším proměňováním šancí (konečně), jinak hra byla opticky vyrovnaná a soupeř hrál celou dobu sympaticky a aktivně. Přeji hodně štěstí do zítřejšího zápasu.
60:00
Komentář trenéra domácích (Jan Husák): Každý zápas stojíme proti tomu nejtěžšímu soupeři, kterým nám je koncovka. Paradoxně musím kluky za dnešní výkon pochválit. Zítra vstřelíme brzký gól a zužitkujeme hru, kterou se snažíme prezentovat. Gratuluji soupeři, podali sympatický a bojovný výkon, byli dnes šťastnějším týmem. Děkuji divákům a pořadatelům.
60:00
Střely ve 3. třetině: SLavia 9 - Olomouc 10, celkem 36 - 34
60:00
59:43
NAvíc hosté drží balonek na útočné polovině a závěr zápasu si pohlídají
59:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Robert Hunsdorfer, asistoval Vojtěch Bistrý (3:6).
59:07
Hunsdorfer ještě vykřesal naději pro Slavii přesnou střelou do šibenice, ale času už domácím moc nezbývá
52:08
NA druhé straně mohl asi definitivně rozhodnout Blana, ale tentokrát trefil pouze tyčku
51:32
Velký tlak domácích, Hanáci teď jenom vyhazují, ale snížit se domácím zatím nepovedlo
49:06
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
49:06
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Adam Zmrzlík, asistoval Vojtěch Blana (2:6).
46:45
Vyloučen hráč Michal Koutný družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
46:25
Signalizovaná výhoda, domácí budou mít přesilovku
45:32
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Jan Minář (2:5).
45:32
A hosté nekompromisně trestají. Minář nahrál k mantinelu na Blanu, který prostřeli vše, co mu stálo v cestě.
45:03
Vyloučen hráč Filip Sichinger družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
45:03
Další nepříjemnost pro domácí po vyloučení Sichingera
44:02
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jakub Charvát, asistoval Michal Koutný (2:4).
44:02
Další chyba domácích v rozehrávce, kterou hosté nekompromisně trestají. Koutný našel Charvát, který střelou na bližší tyč překonal Šika
40:35
Lepší vstup do druhé třetiny předvedli hosté, obě dvě střely ale Šik zlikvidoval
37:26
Domácí ostřelují hostující branku. Střela Volfa letěla mimo, další pokus Pilíka trefuje olomouckého obránce
36:47
Vyloučen hráč Adam Zmrzlík družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
32:31
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Josef Veselík, asistoval Adam Zmrzlík (2:3).
32:31
Zmrzlík našel Veselíka před brankou, který z první prostřelil Šika a vrací hostům vedení
31:48
NA druhé straně mohli odpovědět hosté, ale střela skončila nad brankou
31:19
Závar před hostující brankou vyřešil KRačmár, který skočil na míček a schoval ho pod sebe
28:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vojtěch Bistrý, asistoval Robert Hunsdorfer (2:2).
28:24
Teď už střela Hunsdorfera skončila v hostující brance. Možná jí ještě před brankou tečoval clonící Bistrý.
28:13
Střelu Hunsdorfera tečuje olomoucký obránce mimo branku
27:33
Vyloučen hráč Jakub Charvát družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
26:12
Blažek hezky prokličkoval mezi 3 soupeři , ale místo střely ještě hledal svého spoluhráče. Přihrávku ale zastavili olomoučtí obránci
24:37
Domácí měli obrovskou šanci na vyrovnání, ale ani 2 domácí hráči sami před brankou nedokázali KRačmára překonat
22:41
Vyrovnat mohl Volf, ale Kračmár byl opět úspěšnější
20:22
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Adam Zmrzlík (1:2).
20:22
Slávisté zaspali úvod druhé třetiny. Šik zlikvidoval dvě obrovské šance Olomouce, ale na druhou dorážku od Blany byl už krátký, a hosté tak vedou 1:2
20:00
20:00
Střely na branku v 2. třetině: SLavia 11 - FBŠ Olomouc 15
20:00
19:56
Ještě v závěru první třetiny hosté rozehrávali volný úder z rohu hřiště, ale už si nic nebezpečného nevytvořili
16:42
Na druhé straně se ocitl Volf sám před hostující brankou, ale trefuje pouze Kračmára do ruky
15:57
15:57
Teď už ale Blana vyrovnává. Po chybě šel sám na domácího brankáře, kterého překonal pěkným blafákem
15:17
Hosté zahrávali volný úder, který skončil střelou Blany. Šik ale balonek celou dobu viděl a bez problémů vyráží
12:55
Šik dalším výborným zákrokem likviduje šanci hostů
08:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Robert Hunsdorfer, asistoval Tomáš Suchý (1:0).