1:3
2:0
1:1
0:0
branky (asistence): 06:48 Martin Tuhý (Pavel Krchňáček), 20:21 Vojtěch Duda (Tomáš Olbert), 39:45 Jiří Petlan (Vojtěch Duda), 59:00 Tomáš Olbert (Jiří Petlan), rozhodující nájezd Tomáš Janča
branky (asistence): 06:20 Tomáš Foret (Alexander Svoboda), 12:45 Dominik Pleska (Ondřej Liška), 14:20 Michal Žůrek (Tomáš Foret), 44:41 Aleš Pokorný (Ondřej Liška)

Spartak Hluk - Sokol Brno I 5:4pn
7. Martin Tuhý, 21. Vojtěch Duda, 40. Jiří Petlan, 60. Tomáš Olbert, N Tomáš Janča - 7. Tomáš Foret, 13. Dominik Pleska, 15. Michal Žůrek, 45. Aleš Pokorný; rozhodčí: Pavel Rýznar - Radek Števček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Richard Podškubka 21 - Martin Zapletálek 35; po třetinách: 1:3, 2:0, 1:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I hráč Radek Dřevěný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Hluk hráč Tomáš Janča a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I hráč Adam Konečný a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Hluk hráč Jiří Petlan , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I hráč Alexander Svoboda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Hluk hráč Martin Krchňáček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I hráč Radek Dřevěný a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Hluk hráč Tomáš Janča a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra domácích (Rochovanský Pavel): "Dnes jsme opět posunuli klubové maximum a uhráli jsme první body v osmifinálové skupině. Nervózní první třetina nás dnes zbrzdila v cestě za vítězstvím, ale větší bojovností jsme to nakonec dotáhli do zdárného konce a naše vítězná šňůra pokračuje. Opět jsme si ukázali, že se soupeři z Národní ligy můžeme bez problémů držet krok a postup do této soutěže je naším letošním cílem. Proto bude důležitější uspět i o víkendu, kdy nás čekají ...."
65:00
Střely v prodloužení 4:2 pro domácí. Celkově 39:25.
65:00
Komentář trenéra domácích (Rochovanský Pavel): "....veledůležité divizní utkání. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí jak v poháru, tak v soutěži."
65:00
Komentář trenéra hostí (Bořecký Jiří): "Prvních dvacet minut se hrál florbal, ve kterém jsme byli lepším týmem. Dalších 45 minut hra připomínala spíše tenis křížený s rugbym na tankodromu v čem nevynikáme. Pro naše mladé hráče škola důrazu. Jsem rád, že se nikdo nezranil.Děkuji soupeři za utkání."
65:00
64:59
Hluk vítězí na samostatné nájezdy!
64:59
Děkujeme všem divákům v hale i doma u internetových přijímačů. Na shledanou u dalšího utkání.
64:58
Duda po sehrávce Šimíčka trefuje dobře postaveného Zapletálka.
62:36
Janča míjí z pravé strany Zapletálkovu bránu. Na druhé straně vyráží Podškubka.
60:00
60:00
Střely ve třetí části 13:7
60:00
Je tady první prodloužení v pohárové historii Hluku.
60:00
59:59
V závěrečných momentech se nic podstatného nestalo. Pod hluckou tvrzí uvidíme 5ti minutové prodloužení a případné nájezdy!
59:00
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Jiří Petlan (4:4).
59:00
Je srovnáno hala je v extázi a já taky.
58:10
Giga šance bratrů Krchňáčků.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:17
Timeout Spartak Hluk
57:17
Timeout domácích. Atmosféra v hale houstne.
56:30
Duda opět prověřuje golmana hostí. Pravý "beton" brněnského borce teď zabránil radosti v místní aréně.
55:10
Duda od pravého mantinelu neskóruje. Žůrek jistý u své tyče.
53:32
DJ a komentátor Mado chytá odražený míček. Hraje se dál...
52:41
Duda z větší vzdáleností také míjí.
52:20
P. Krchňáček je zpět ve hře. Nepřesnou střelou teď neztrestal chybnou rozehru hostí.
49:32
Ošetřovatelka Tereza Rybníkářová v akci! Zranění domácího P. Krchňáčka se však nezdá vážné.
47:10
Žůrek kulhá za mantinelem. Diváci požadují klystýr.
45:30
Liška našel Veverku a ten prověřil levé rameno rameno Podškubky. Souhra jako z pohádky.
44:41
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Aleš Pokorný, asistoval Ondřej Liška (3:4).
44:41
Domácí brankář byl v pozici v leže bezmocný, když Pokorný zavěsil po chybě hlucké obrany.
42:40
Šimíček na Dudu a ten do ramena brněnského golmana.
40:21
Jsme s Vámi zpět u posledního dějství tohoto utkání.
40:00
40:00
Střely ve druhé části 15:8.
40:00
39:45
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Jiří Petlan, asistoval Vojtěch Duda (3:3).
39:45
Jiřka Petlan roztleskal publikum, když se štěstím dostal míček za čáru. "Domácí byli odměněni za aktivitu ve druhé třetině," hodnotí situaci lokální hlasatel Mado.
35:45
Horký brambor či míče, chcete-li, Podškubka po minele Rochovanské zkrotil. Domácí se hned nato opět usazují na brněnské půdě.
34:34
Podškubka maskou nepřipustil odskok brněnského týmu do dvoubrankového vedení.
31:00
Bořecký prověřil Podškubku. Byl to snad první těžší zákrok tohoto hluckého borce.
30:15
Tvrdá střela Rochovanského byla vytěsněna z víka Gulliverské brány.
27:23
Další velká šance Hluku. Olbert neproměňuje.
25:55
Obrovská šance P. Krchňáčka z brejku ve vlastním oslabení. Místní kanonýr byl však příliš blízko strážci svatyně a střeli ho do pupku.
24:14
Vyloučen hráč Martin Krchňáček družstva Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
24:14
Domácí se teď brání po faulu M. Krchnáčka uprostřed hřiště. Domácí hned v úvodu přesilovky zachránila tyč!
23:05
Aktivita se přelévá na stranu domácích. V další střelecké příležitosti se teď ocitl Olbert.
21:32
Olbert vyváží z rohu a prověřuje plastron Zapletálka.
20:21
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Tomáš Olbert (2:3).
20:21
Duda načíná druhou třetinu brankou po krásném pasu Olbika z poza brány.
20:00
20:00
Střely v první třetině Hluk: 11, Gullivers: 8
20:00
19:48
Biliár kolem hostují branky bohužel nepřinesl své ovoce. Sledujeme doposud velmi vyrovnané utkání.
14:20
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Michal Žůrek, asistoval Tomáš Foret (1:3).
14:20
Zaváhání domácí obrany využil Žůrek, když z pravé strany zakončil do odkryté Podškubkovi klece.
13:13
Kahánek vyhnal všechny pavouky ze Zapletálkovy masky. Efektní zakončení v pádu však sladké plody nepřineslo.
12:45
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Dominik Pleska, asistoval Ondřej Liška (1:2).
06:48
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Martin Tuhý, asistoval Pavel Krchňáček (1:1).
06:20
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Tomáš Foret, asistoval Alexander Svoboda (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Rýznar a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Michal Šmíd, Patrik Pollak, Aleš Pokorný, Adam Konečný, Ondřej Liška
00:00
Line-up domácích Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Jan Holý, Vojtěch Duda, Tomáš Olbert, Tomáš Janča, Marek Šimíček
00:00
Spartak Hluk po parádní přípravě válcuje své soupeře jak v ligové, tak pohárové soutěži. V tomto ročníku je zatím na všech frontách 100% a můžeme říci, že dnešním utkáním vstupuje do velmi důležitého víkendu. Dnes svěřenci Davida Vlachopulose zabojují o historicky první osmifinálové body a o víkendu je čeká souboj s rovněž neporaženými týmy Divize D Letkou Ostrava respektive Orcou Krnov.
00:00
Přeji všem krásný večer z městské sportovní haly v Hluku, kde se v rámci osmifinálové skupiny C Poháru České pojišťovny utkají týmy Spartak Hluk a Sokol Brno I. Favoritem utkání je hostující celek hrající Národní ligu, avšak domácí hrající Divizi si v letošním ročníku Poháru ČP poradili např. s prvoligovým Pegres Havířov.
00:00
Ještě jedno technické hlášení. Bohužel kvůli nízké kvalitě internetového připojení na hale nebude k dispozici živý videopřenos.
00:00
Sokol Brno I se drží v polovině Národní ligy na 7. příčce, když z pěti utkání získali 7 bodů. Aktuálně však v lize 3x v řadě prohráli, avšak do osmifinálové skupiny C postoupili přes prvoligový Pelhřimov (5:3). Uvidíme, v jakém světle se dnes tento mladý tým představí pod hluckou tvrzí.