0:9
3:2
- : -
Florbal MB
branky (asistence): 12:14 Daniel Kučera (Tomáš Břešťan), 19:04 Petr Linc (Ondřej Šarša), 41:55 Vojtěch Bernas (Ondřej Trhlík), 43:01 Jakub Štěrba (Ondřej Kopp), 52:17 Zbyněk Hlaváček (Tomáš Břešťan)
Florbal MB
branky (asistence): 11:48 Tomáš Chroust (Petr Krzyžanek), 15:45 Tomáš Novák (Jakub Bína), 22:32 Martin Rožnovják (Jakub Bína), 22:58 Jan Natov (Jiří Curney), 23:11 Tadeáš Chroust (Jan Jelínek), 25:23 Tomáš Chroust (Milan Tomašík), 26:25 Patrik Rozkovec (Tomáš Novák), 27:09 Jan Natov (Petr Krzyžanek), 33:58 Tomáš Chroust (Jan Jelínek), 35:43 Jiří Curney (Petr Kološ), 37:16 Martin Rožnovják (Tomáš Novák), 46:42 Radek Krajcigr (Jakub Gruber), 58:39 Jan Jelínek (Jan Řehoř)

Florbal Chomutov - Florbal MB 5:13
13. Daniel Kučera, 20. Petr Linc, 42. Vojtěch Bernas, 44. Jakub Štěrba, 53. Zbyněk Hlaváček - 12. Tomáš Chroust, 16. Tomáš Novák, 23. Martin Rožnovják, 23. Jan Natov, 24. Tadeáš Chroust, 26. Tomáš Chroust, 27. Patrik Rozkovec, 28. Jan Natov, 34. Tomáš Chroust, 36. Jiří Curney, 38. Martin Rožnovják, 47. Radek Krajcigr, 59. Jan Jelínek; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 286; zásahy brankářů: Ondřej Trhlík 24 - David Rytych 4, Lukáš Bauer 4; po třetinách: 2:2, 0:9, 3:2;
60:00
59:59
Komentář domácího trenéra Martina Bociana: Odehráli jsme to, na co jsme proti takto silnému soupeři měli. jsem rád, že diváci měli možnost vidět Boleslav v téměř kompletním složení. Rozhodl určitě nástup do druhé třetiny, kdy jsme byli příliš pasivní. Na druhou stranu nás může těšit vyhraná třetí třetina a dobře sehrané protiútoky. Děkuji divákům za podporu a soupeřům za kvalitní zápas.
59:59
Vyjádření hostující trenéra Jana Pazdery: V první řadě bych rád poděkoval soupeři za vstřícné gesto, kdy nám vyšel vstříc s posunem začátku utkání. Co se týče hodnocení zápasu, tak nám na výhru stačilo podat kvalitní výkon v deseti minutách, což je málo. Mimo to se překvapivě hrálo vyrovnané utkání.
59:59
Poměr střel ve třetí třetině byl 8:10.
58:39
Branku družstva Florbal MB vstřelil Jan Jelínek, asistoval Jan Řehoř (5:13).
58:39
Hosté si šli pro sraženou střelu a pak hezky zakombinovali.
57:20
Domácím chybělo deset centimetrů do samostatného úniku.
56:42
Domácí vykombinovali od mantinelu na vlastní půlce až k volnému hráči na druhém křídle, skvělý Bauer.
54:05
Trhlík skvěle proti střele po výjezdu z rohu.
53:46
Kološ přestřeluje z půlky.
52:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Zbyněk Hlaváček, asistoval Tomáš Břešťan (5:12).
52:17
Ztrácet míček na půlce, když je u toho Zbyňa Hlaváček se nevyplácí. Teď utekl snad i vlastnímu stínu.
51:18
Kološ přestřeluje odkrytou branku po hezké kombinaci.
47:14
Vyloučen hráč Adam Smetana družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
46:42
Branku družstva Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jakub Gruber (4:12).
46:42
Domácí zkusili vysoké napadání. Hosté vykombinovali až na úplně volného Tomašíka, ten si poradil profesorsky.
45:29
Domácí předvedli pěkný signál při rozehrávce. Střela byla nepřesná a na zadní tyči chyběl hráč.
44:07
Sražená střela Lince poté, co vybojoval míček při napadání.
43:01
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Ondřej Kopp (4:11).
43:01
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Bauer družstva Florbal MB
43:01
Kopp se Štěrbou skvěle vyřešili výpad dva na jednoho.
41:55
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Bernas, asistoval Ondřej Trhlík (3:11).
41:55
Chomutovský hráč vystřelil spíše z únavy, tenhle gól si Rytych za rámeček nedá. Na druhou stranu musí být "zmrzlý".
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetině byly v poměru 1:18.
37:16
Branku družstva Florbal MB vstřelil Martin Rožnovják, asistoval Tomáš Novák (2:11).
37:16
Individuální akce střelce.
36:38
Domácí dvakrát rychle po sobě minuli před brankou.
35:43
Branku družstva Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Petr Kološ (2:10).
35:43
Chyba posledního domácího hráče, který proti dvěma neodpálil míček.
35:03
Hezkou kombinací dali o sobě vědět bratři Fialové, střela šla mimo.
33:58
Branku družstva Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Jan Jelínek (2:9).
33:58
Tomašík vyřadil celou domácí obranu, když v náběhu za branou poslal zadovku na Jelínka. Chroust měl volno před sebou a volný horní roh branky, kam se neomylně trefil.
32:26
Souhra hostů na křídlo a střela nad.
31:19
30:35
Reflexivní zákrok domácího brankáře proti gólové střele.
30:27
Zblokovaná střela hostů ve slušné pozici.
27:50
Hosté míjí po kombinaci do křídla.
27:09
Timeout Florbal Chomutov
27:09
Branku družstva Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Petr Krzyžanek (2:8).
27:09
Pohotová dorážka zblokované střely.
26:25
Branku družstva Florbal MB vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Tomáš Novák (2:7).
26:25
Pohotová kombinace hostů na "pětníku".
25:23
Branku družstva Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Milan Tomašík (2:6).
25:23
Teď jsme viděli, jak jedna hezká klička za vlastní brankou udělá přečíslení, která bylo hezky sehrané, i když proměněné s trochou štěstí.
25:06
Trhlík v krátké sledu likviduje dvě kvalitní střely hostů.
24:10
Domácí samostatný únik zastavuje předchozí faul, který byl odpískán správně.
23:11
Branku družstva Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Jan Jelínek (2:5).
23:11
Rychlý výpad hostů po křídle.
22:58
Branku družstva Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (2:4).
22:58
Krásná kombinaci hostů kolem domácí branky.
22:32
Branku družstva Florbal MB vstřelil Martin Rožnovják, asistoval Jakub Bína (2:3).
22:32
Boleslavští při dlouhé kombinaci stihli skvěle clonit. Domácí brankář viděl míček až v síti.
21:07
Tomašík přestřeluje po rychlé kombinaci.
20:39
Nahození Šaršy přes celé hřiště míjí Linc Těžká ale řešitelná pozice.
20:19
Domácí teď nejen zablokovali střelu, ale také rozšlápli míček.
20:00
20:00
19:59
Poměr střel v první třetině byl 4:9.
19:44
Hosté trestuhodně minuli poloodkrytou branku.
19:28
Zblokovaná střela hostů a následně i přihrávka z rohu.
19:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Ondřej Šarša (2:2).
19:04
Hezká Šaršovo přihrávka!
18:56
Trhlík skvěle likviduje ukrytou střelu z dálky.
17:35
Štěrba dorážel sám před branou soupeře, hostující obrana byla vyšachována pěknou zadovkou na půlce.
17:19
Zblokovaní střela domácích.
16:23
Domácí míjí ve slušné a dobře vybojované pozici.
15:45
Branku družstva Florbal MB vstřelil Tomáš Novák, asistoval Jakub Bína (1:2).
15:45
Boleslav zatím vždy zaskóruje, když nenechá domácí vyvézt míček. Pak dokonale využije únavy a svého hlubokého rozestavení.
15:31
Hosté vybojovali v rohu, rychlý výpad zakončili do boční sítě.
13:19
Trhlík teď byl spíš trefen do hlavy, bylo to ale i díky dobrému postoji.
12:14
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Tomáš Břešťan (1:1).
12:14
Domácí krásně vyřešili přečíslení tři na dva.
11:48
Branku družstva Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Petr Krzyžanek (0:1).
11:48
Hosté se udrželi na míčku a teď už Chroust nezaváhal.
11:20
Tomáš Chroust netrefuje míček sám před domácí brankou.
11:06
Zblokovaná střela domácích, udržení míčku za brankou.
10:30
Vlččekův semafor nachází skrytou střelu.
09:54
Zblokovaná střela hostů, když předtím domácí brejk zastavil poslední obránce.
09:36
07:40
Curney míjí míček po hezké kombinaci spoluhráčů.
06:20
Velká šance hostů, domácí obránce odpaluje míček skákající za brankářem.
05:48
Pačmag přerušuje kombinaci hostů.
05:19
Boleslav po kombinaci střílí do boční sítě.
04:36
Trestuhodná chyba hostů vystrašila i osamoceného Lince, který míjí.