2:1
2:4
0:1
- : -
branky (asistence): 02:44 Tom Ondrušek (Martin Pražan), 19:46 Daniel Maxa (Michal Kotlas), 37:43 Martin Koutný (Tomáš Sýkora), 38:59 Ondřej Plíhal (Jan Fiala)
branky (asistence): 06:38 Milan Garčar (Jan Marvánek), 20:44 Milan Garčar (Ondřej Svatoš), 24:56 Robert Košir (Jaroslav Jaroš), 25:29 Ondřej Svatoš (Marek Koščo), 36:42 Marek Zouzal, 47:59 Jan Lang (Jan Marvánek)

FLORBAL CHODOV - AC Sparta Praha 4:6
3. Tom Ondrušek, 20. Daniel Maxa, 38. Martin Koutný, 39. Ondřej Plíhal - 7. Milan Garčar, 21. Milan Garčar, 25. Robert Košir, 26. Ondřej Svatoš, 37. Marek Zouzal, 48. Jan Lang; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 23 - Jan Eckhardt 26; po třetinách: 2:1, 2:4, 0:1;
60:00
Komentář k utkání domácího trenéra pana Podhráského: Selhali jsme v hlavě a plynul z toho tragický výkon, za který jsme si rozhodně nezasloužili vyhrát. Gratuluji soupeři, my jsme svůj první letošní cíl nesplnili a jdeme se připravovat na cestu k těm dalším.
60:00
Střely celého zápasu: Chodov 30:29 Sparta
60:00
Komentář k utkání hostující trenéra pana Skaličky: Dnešní utkání jsme zvládli díky výbornému Eckhardtovi v bráně a kvalitnímu zakončení. Jsme rádi, že jsme postoupili do další fáze, ale už se musíme přepnout na víkendovou ligu. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely po třetí třetině: Chodov 14:10 Sparta
60:00
59:30
Chodov tam sype jednu střelu za druhou, ale Eckhardt říká NE.
58:55
Eckhardt vytasil další skvělý zákrok.
58:20
Chodováci v 6 zatlačují Spartu až na brankoviště.
58:10
Timeout FLORBAL CHODOV
58:00
Přesilovka přinesla pár šancí , ale Chodov je proměnit nedokázal.
57:00
Podhráský střílel do prostoru před brankou, Eckhardt si však našel cestu k balonku.
56:01
Možná poslední možnost pro domácí borce s tímto zápasem ještě něco udělat.
56:00
Vyloučen hráč David Ježek družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
55:00
Kotlasovo nahození z půli hřiště Eckhardt viděl a nepřineslo pro něj větší nebezpečí.
54:00
Matejčík na hrotu útoku běhá jako o život a snaží se urvat jakýkoliv míček pro sebe.
52:30
Jeden ze sparťanských hráčů se dostal do samostatného uniku, nedokázal však trefit branku.
51:00
Sparta je častěji na balonku a vytváří si i šance. Chodov se snaží udeřit z breaku.
49:00
Chodov po gólu trošku znervózněl. Přichází zbytečné ztráty a špatné přihrávky.
48:00
Mavránek našel dlouhou přihrávkou Langa, který přeloboval brankáře a Sparta opět odskakuje.
47:59
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Jan Lang, asistoval Jan Marvánek (4:6).
46:00
Eckhardt se vytáhl i proti dorážce Koutného.
45:30
Vávra poslal od mantinelu dynamit, ale Eckhardt předvedl skvělý zákrok.
43:00
Matejčík se snažil vyšťourat balonek z pod golmana, ale Eckhardt nepustil.
42:10
Sparta měla tři velké šance po sobě, Frühbauer vše pochytal.
41:30
Od začátku třetiny vidíme florbal na obě strany.
40:00
40:00
Střely po 2 třetině: Chodov 7:14 Sparta
40:00
39:00
Chodov přesilová hra nakopla a snižuje už na rozdíl pouhého gólu.
38:59
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval Jan Fiala (4:5).
37:45
Chodov si dokázal poradit a po skvělé kombinační akci Koutný snižuje na rozdíl dvou gólů.
37:43
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Tomáš Sýkora (3:5).
36:59
Chodov dostane příležitost z přesilovky po faulu Košira.
36:58
Vyloučen hráč Robert Košir družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
36:45
Z následného breaku dostává Chodov další gól a třetina hrůzy pro domácí pokračuje.
36:42
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal bez asistence (2:5).
36:30
Koutný dovezl balonek skoro až do branky, ale i Eckhardt předvedl něco ze svého umění.
35:30
Nebezpečná standartnní situace Sparty končí skvělým zákrokem Frühbauera.
33:00
Matejčík svojí aktivitou nabádá spoluhráče ke zlepšení výkonu, ale sparťanská obrana je zatím uzamčena.
30:30
Kotlas hezky proběhl mezi sparťanskými hráči, ale dostal jen do rohu hřiště a vracel zpět na beky.
28:30
Chodov kombinuje na své polovině, zatím však bez většího úspěchu.
27:00
NA balonku domácí a snaží se uklidnit situaci na své polovině.
25:30
Slepený gól sparťanů je dostává do dvoubrankového náskoku.
25:29
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval Marek Koščo (2:4).
25:00
Po pár odrazech dokázal Košir dostat balonek za brankovou čáru a Sparta se dostává do vedení.
24:56
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Jaroslav Jaroš (2:3).
24:00
Sparta se opět dostala na balonek a zatlačila Chodov do obraných řad.
23:00
Chodov na chvíli převzal hru do své režie a měl i dobrou příležitost.
22:00
Hra se vyrovnala a do šancí se začíná dostávat i Sparta.
20:45
Garčar dokázal break Sparty vyřešit na jedničku a máme srovnáno.
20:44
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Ondřej Svatoš (2:2).
20:01
Úvodní buly 2 třetiny vyhráli hosté a začínají s míčkem na holi.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Chodov 9:5 Sparta
20:00
19:50
Samozvaného "šatňáka" dokázal vstřelit Daniel Maxa a Chodov se dokázal dostat do vedení 2:1.
19:46
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Michal Kotlas (2:1).
18:50
Strachota napřáhl k mocnému backhandovému pokus, jeho střela však skončila pod Eckhardtem a skóre se opět nemění.
16:35
Frühbauer předvedl další hezký zákrok a skóre se nemění.
15:00
Frühbauer předvedl skvělý zákrok proti střele sparťanského útočníka a podržel chodovské borce.
14:00
Koutný se opřel z otočky do střel, ale branku těsně minul.
12:15
Sparta se dokázala na chvíli vymanit z tlaku soupeře, míček v útoku však ztratila a vrací se opět do obrany.
11:00
Vávra střílel do odkryté branky, střela mu však nesedla a bránu netrefil.
09:30
Ve hře se už ukázali i prvky, jako vysoký lob za obranu. Větší šanci jsme zatím neviděli.
08:00
Hra se přelévá ze strany na stran. Sem tam je k vidění ostřejší zákrok či sekera.
06:39
Po hezké kombinaci se dokázal Garčar uvolnit a z velkého úhlu překonat domácího brankáře.
06:38
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Jan Marvánek (1:1).
05:20
Špalek se dokázal uvolnit přes Sýkoru v souboji 1 na 1 a tomu nezbývalo nic jiného, než ho zastavit pomocí faulu.
05:19
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
04:00
Po pár soubojích má Sparta standartku v útočném rohu a pokusí se něco vymyslet.
02:45
Z první vážnější akce otevírá skóre Tom Ondrušek a je to 1:0.
02:44
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Martin Pražan (1:0).
02:00
Chodov stále na balonku a po ostrém zákroku na Matejčíka získávají rozehrávku.
00:40
Nepřesná rozehrávka znamená, že na míčku je Chodov, který se snaží opět svojí nátlakovou hrou najít nějaké skulinky.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrála Sparta, která se hned natlačila do útoku a získala volný úder od mantinelu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů AC Sparta Praha: brankář: Jan Eckhardt; hráči v poli: David Ježek, Marek Koščo, Daniel Kalaš, Milan Garčar, Ondřej Svatoš
00:00
Line-up domácích FLORBAL CHODOV: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Martin Koutný, Marek Vávra, Tom Ondrušek