1:1
2:2
2:0
- : -
branky (asistence): 03:28 David Staněk (Jan Volf), 18:29 Adam Černý (Patrik Plocha), 26:55 Patrik Plocha (Matěj Stráňka), 30:13 David Škoch (Jan Volf), 38:42 Adam Černý
branky (asistence): 10:54 Martin Novák (Vojtěch Koutný), 23:13 Jakub Tejnor (Vojtěch Koutný), 25:32 Jakub Tejnor (David Camrda)

FBC Došwich Milevsko - FK Slovan J.Hradec 5:3
4. David Staněk, 19. Adam Černý, 27. Patrik Plocha, 31. David Škoch, 39. Adam Černý - 11. Martin Novák, 24. Jakub Tejnor, 26. Jakub Tejnor; rozhodčí: Jan Koutník - Lukáš Teska; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák ? - Filip Keníž ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 2:0;
45:00
44:59
Je tu konec utkání a Došwich si připisuje zasloužené 3 body. Domácí hrdinové poskytují rozhovory médiím v mixzóně a na tribunách se slaví!
43:32
Vyloučen hráč David Camrda družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za blokování hokejky.
43:32
Krásná klička, která ale trvala přibližně stejně dlouho jako celovečerní film, takže hostující brankář se stačil přesunout...
43:31
Faul! To je trestné střílení pro domácího Václava Strouhala!
43:00
Dvě minuty do konce utkání a domácí stráží svůj náskok před hladovým soupeřem, který zatím neskládá zbraně!
40:47
Timeout FK Slovan J.Hradec
38:42
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý bez asistence (5:3).
38:42
Nechytatelná střela mezi beton a vyrážečku hostujícího golmana znamená navýšení vedení domácích na dvoubrankový rozdíl.
38:00
Projevuje se fakt, že hosté přijeli v omezeném počtu a aktuálně nestíhají dostatečně obměňovat přísun kyslíku ve svých plicních komorách.
36:00
Domácí hráči Došwihu teď byli několikrát blízko navýšení náskoku ve skóre a stále mačkají své soupeře, zatím však bez kýženého výsledku.
30:13
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil David Škoch, asistoval Jan Volf (4:3).
30:13
A kvalita je přetavena v kvantitu v počtu branek na straně domácích, kteří se dostávají do vedení opět po krásné kombinaci! Mňam, na toto je radost pohledět!
30:00
30:00
Utkání přihlíží 21 hlasitých diváků, kteří musí být spokojeni s kvalitou utkání.
30:00
29:18
Domácí přečkali oslabení bez újmy a nepustili soupeře k vážnějšímu ohrožení branky.
27:18
Vyloučen hráč Jakub Jindra družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
26:55
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Patrik Plocha, asistoval Matěj Stráňka (3:3).
26:55
A to na sebe nenechalo dlouho čekat! Domácí kapitán a kluk z plakátu Páťa Plocha to vzal na sebe a z poloviny hřiště nekompromisně prostřelil vše, co mu stálo v cestě!
26:30
Početný kotel domácích reaguje na nepříznivý výsledek a žene své oblíbence za vyrovnáním!
25:32
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval David Camrda (2:3).
25:32
Hostující tým se vyrovnáním více než osmělil a přetavil aktuální převahu na hřišti vedoucí brankou.
23:13
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Vojtěch Koutný (2:2).
23:13
Nedůsledně dohraná obranná standardní situace z pohledu domácích znamená další vyrovnání.
19:30
Ouuu! Tyč - tyč a ven.. Hosté měli blízko k rychlému vyrovnání. Konkrétně Vojtěch Koutný nevěří, že jeho pokus neskončil v síti.
18:29
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Patrik Plocha (2:1).
18:29
Tak to byla paráda! Domácí zahřáli všechny v promrzlé hale a krásnou brankou se dostávají do vedení!
15:00
15:00
Máme za sebou první třetinu. Zatím se hraje velmi svižné utkání a oba týmy jsou plni elánu. To nám dává naději, že v dalších 2 třetinách uvidíme nadále velmi zajímavé a napínavé utkání.
15:00
10:54
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Martin Novák, asistoval Vojtěch Koutný (1:1).
10:54
Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat, hosté od Vajgaru se prokombinovali až do prázdné branky a máme to 1:1!
07:45
Cink! Hostující tým nastřelil horní tyčku domácí svatyně. K vyrovnání chyběli centimetry!
05:28
Domácí Matěj Stráňka nyní předvedl hokejovou vložku a hráč hostujícího týmu má co dělat, aby se vymotal z mantinelu.
03:28
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil David Staněk, asistoval Jan Volf (1:0).
03:28
Tak už viděli a tribuny jásají, domácí se dostávají do vedení a potěšili svého trenéra Jaromíra Hrůzu krásnou brankou.
03:00
Už od začátku utkání se projevuje kvalita obou soupeřů. Akce střídá akci, ale branku jsme zatím neviděli..