2:2
2:2
4:0
- : -
branky (asistence): 08:59 Marek Dzierža (Jaromír Ekl), 17:18 Štěpán Slaný (Jaromír Ekl), 28:40 Jakub Jirsa (Jakub Karel), 38:55 Marek Dzierža (Vojtěch Legner), 40:29 Radovan Vnuk (Štěpán Slaný), 50:24 Dominik Jansa (Ivan Ponomarev), 56:00 Marek Dzierža (Jaromír Ekl), 59:54 Dominik Jansa (Jan Spilka)
branky (asistence): 11:05 Václav Černoch (Martin Grlický), 13:42 Jiří Juhaňák (Jiří Bauer), 24:17 Jiří Bauer (David Sládeček), 31:17 Václav Černoch (Martin Grlický)

FBC 4CLEAN Česká Lípa - itelligence Bulldogs Brno 8:4
9. Marek Dzierža, 18. Štěpán Slaný, 29. Jakub Jirsa, 39. Marek Dzierža, 41. Radovan Vnuk, 51. Dominik Jansa, 57. Marek Dzierža, 60. Dominik Jansa - 12. Václav Černoch, 14. Jiří Juhaňák, 25. Jiří Bauer, 32. Václav Černoch; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2 + Daniel Kněžour 5:2; využití: 1:0; diváků: 388; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 25 - Jan Mazánek 16; po třetinách: 2:2, 2:2, 4:0;
60:00
Střely po 3. třetině: 7-6.
60:00
Diváci měli v českolipské sportovní hale možnost zhlédnout vyhrocené utkání, které ke konci směřovalo v prospěch České Lípy. Jejím hráčům se podařil inzerovaný cíl, a to zkrotit brněnské buldoky.
60:00
Vyjádření trenéra hostí pana Davida Kyzlinka: "Dnes odevzdané body domácím, hrubými chybami nabízíme soupeřům jednoduché branky a z množství šancí, které si vypracujeme, proměňujeme minimum. Musíme hrát hlavně nahoru a připravit se na další soupeře."
60:00
Vyjádření trenérky domácích paní Lenky Bartošové: "Dvě třetiny z naší strany nic moc florbal, ale ve třetí třetině jsme přežili klinickou smrt, a ta nás nakopla a díky tomu jsme ten zápas vyhráli.."
60:00
59:54
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa, asistoval Jan Spilka (8:4).
58:44
Česká Lípa úžasně udržela hru v dlouhém oslabení a tento zápas je prakticky nezvratně jejich.
57:26
Tým Brna zkouší hrát bez gólmana, při ostřelování však nepomohla ani tato výhoda.
57:00
Hrají se poslední 3 minuty základní hrací doby.
56:00
Timeout itelligence Bulldogs Brno
56:00
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Marek Dzierža, asistoval Jaromír Ekl (7:4).
56:00
Česká Lípa se skvěle ubránila v minutu a půl dlouhém oslabení 5 na 3, jakmile se však vrátil Štěpán Slaný, Lípa vyrazila, Ekl vytvořil prostor Dzieržovi a ten i v oslabení vsítil branku!
54:55
Brno zkouší tlačit v početní převaze 5 na 3, Česká Lípa s mocnou silou Ivanem Ponomarevem v bráně přivádí ovšem brněnské střelce k šílenství výtečným blokováním střel.
53:44
Vyloučen hráč Daniel Kněžour družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 5 minut za hrubost.
53:03
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
50:24
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa, asistoval Ivan Ponomarev (6:4).
50:24
Ivan Ponomarev dnes září! Nejprve parádně zlikvidoval nebezpečný pokus a pak ještě přehodil tři čtvrtiny hřiště, čehož krásně využil Dominik Jansa. Ten trefil přesně a přidává na stranu České Lípy pojistku.
47:47
Brněnský gólman ustál ostřelování ze strany českolipských a stav tedy zůstává po přesilovce severočechů stejný.
45:52
Trestné střílení družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa neproměnil Jakub Jirsa.
45:52
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
45:00
Dnešní utkání sleduje celkem 388 skvělých diváků! Děkujeme za návštěvu!
42:28
Fantastický Ivan PONOMAREV!! Krásným zákrokem zachránil vedení České Lípy.
40:29
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radovan Vnuk, asistoval Štěpán Slaný (5:4).
40:29
Lípa se dostává rychle do vedení! Radovan Vnuk krásně vystřelil do odkryté části brány a strhává vedení zpět na stranu Lípy.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 11-11.
40:00
39:00
Hraje se poslední minuta ve druhé třetině.
38:55
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Marek Dzierža, asistoval Vojtěch Legner (4:4).
38:55
Dzierža perfektně zužitkoval přihrávku Legnera a vymetl Brněnskou kasu!
34:28
Václav Kadlec pohotově zareagoval a suploval funkci brankáře, když vyrazil nohou střelu do rohu klece.
31:17
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Václav Černoch, asistoval Martin Grlický (3:4).
28:40
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jakub Jirsa, asistoval Jakub Karel (3:3).
28:40
Jakub Jirsa mířil z poloviny přesně a usnadnil tak práci uklizečce, s vymetáním pavučin z Brněnské klece dnes problém mít nebude!
27:54
Miroslav Kladivo ohrozil reklamu visící na stěně českolipské sportovní haly, jelikož mířil mimo klec.
26:19
Mlejnek prověřil schopnosti Brněnského gólmana, mířil však nad.
24:17
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Bauer, asistoval David Sládeček (2:3).
24:17
Jakub Jirsa namazal přesně na hůl Brňanů, kteří se tak ocitli v jasné gólové šanci. To se ovšem chybující hráč snažil zachránit, přičemž fauloval a v signalizované výhodě se Jihomoravanům podařilo vsítit třetí gól.
22:39
Pastor krásně nalezl nabíhajícího Legnera, který ovšem svou přihrávku před bránu nasměroval pod nohy svého kolegy, kterému tím pádem střela nesedla a zařízení netrefil.
21:26
Dzierža zkusil poslat skákavou střelu na klec jihomoravanů, avšak neúspěšně.
18:12
Mlejnek při početní převaze netrefil přesně a balonek přeletěl branku jihomoravských.
17:18
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný, asistoval Jaromír Ekl (2:2).
17:18
Česká Lípa perfektně využila rozehrávky při hře 4 na 4 a po krátké předávce balonku mezi Slaným a Eklem se první jmenovaný odhodlal ke střele a vymetl šibenici Brněnských.
17:16
Vyloučen hráč David Sládeček družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
15:34
Vyloučen hráč Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:30
Ivan Ponomarev teď zachránil situaci České Lípy, když v rozkleku vytěsnil brněnskou střelu.
13:42
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Juhaňák, asistoval Jiří Bauer (1:2).
13:42
Přes zakrytý výhled neviděl Ponomarev plavající střelu, jihomoravané vedou.
11:05
11:05
Jihomoravané srovnávají nejasným gólem, kdy balonek pronikl za brankovou čáru v momentě, když byl povalen jak brankář, tak brána. Pravidla však toto dovolují, a tak je srovnáno.
10:30
Ekl vyzkoušel svou hokejku a z otočky přes dlouhou stranu vypálil, střela sražena obráncem.
10:02
Ponomarev na druhé straně s přehledem zlikvidoval pokus z protiútoku vyrážejících Brňanů.
09:39
Kněžour pohotovou střelou prověřil Brněnského gólmana.
08:59
08:59
Dzierža perfektně zužitkoval přihrávku Ekla a trefil volné místo ve svatyni brněnských.
08:31
Řezanice na útočné polovině Lípy končí zlomenou florbalkou brněnského obránce, Lípa balon neztratila a pokračuje tak v útoku dále.
05:59
Dominik Jansa perfektně našel volného Spilku, ten bohužel mířil nepřesně.
05:12
Slaný zajel do útočníka Brňanů, balon opět rozehrává z rohu útočné poloviny Brno.
03:50
Karlova spanilá jízda s gólovou tečkou byla zastavena kvůli postavení útočícího hráče v malém brankovišti, stav je tak stále neměnný, 0:0.
03:01
Spilka si osedlal Hrubého, což oprávněně nemohlo být považováno za čistý zákrok. Balon hraje z rohu Brno.
02:10
Balonek končí za zády českolipského gólmana, naštěstí však odrazem o strop a tak nemůže platit.
01:28
Když se českolipští vydali do útoku, balonek rychle ztratili a Moravané vyrazili do protiútoku. Naštěstí však obránci Lípy zafungovali a útok zastavili.
01:15
Lípa drží balonek na vlastní polovině.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Jan Mazánek; hráči v poli: Jiří Bauer, Jiří Juhaňák, David Coufal, Martin Grlický, Václav Černoch
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Štěpán Slaný, Tomáš Kadlec, Radovan Vnuk, Jan Spilka, Dominik Jansa
00:00
Vážení sledující, vítejte u online přenosu z utkání 11. kola Tipsport Superligy florbalu. Ve sportovní hale v České Lípě se odehraje souboj mezi domácím týmem FBC 4CLEAN Česká Lípa a týmem itelligence Bulldogs Brno. Moravané jsou v tabulce na 9. místě s 11 body, českolipané jsou o dvě příčky pod nimi a bodová ztráta činí 2 body.
00:00
Mužstvo domácích nastupuje k zápasu s jasnou vizí Buldoky přehrát a získat tak cenné body do žebříčku nejvyšší soutěže. Jak si povede českolipský tým, který má úspěšnost v oslabení blížící se k 70%, zjistíme již brzy. Přejeme příjemný florbalový zážitek.