0:2
1:7
- : -
branky (asistence): 48:04 Pavel Palát (David Kučera)
branky (asistence): 13:27 Jan Natov (Jiří Curney), 14:30 Jan Řehoř (Milan Tomašík), 21:05 Jiří Curney (Filip Zakonov), 31:34 Radek Krajcigr (Tomáš Novák), 43:57 Josef Pluhař (Jakub Gruber), 44:19 Martin Rožnovják, 46:48 Jiří Curney (Jan Natov), 50:27 Jakub Gruber (David Rytych), 51:32 Jan Řehoř (Milan Tomašík), 55:57 Jan Natov (Jiří Curney), 56:28 Tomáš Novák (Filip Zakonov)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Technology Florbal MB 1:11
49. Pavel Palát - 14. Jan Natov, 15. Jan Řehoř, 22. Jiří Curney, 32. Radek Krajcigr, 44. Josef Pluhař, 45. Martin Rožnovják, 47. Jiří Curney, 51. Jakub Gruber, 52. Jan Řehoř, 56. Jan Natov, 57. Tomáš Novák; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 412; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 28 - David Rytych 25; po třetinách: 0:2, 0:2, 1:7;
60:00
Střely ve třetí třetině 13:15, celkově 26:39. Boleslav ukázala roli favorita a především svoji sílu. Nelze mluvit, že by si výhru nezasloužila, i když výsledek je pro domácí krutý. Šance měli, ale Rytych byl neomylný. Na druhé straně byl také skvělý Skácelík, ale útočná síla Bolky byla znát. Děkuji za pozornost a přeji pěkný víkend.
60:00
Trenér hostů Pazdera: "S naší předvedenou hrou jsem dnes spokojený, především díky našemu dobrému nasazení. Skóre zápasu mohlo být jiné, zásluhu na tom mají oba dva brankáři."
60:00
Trenér domácích Šťastník: "Rozhodujícím aspektem dnešního utkání bylo to, že byl soupeř prostě lepší asi o 10 gólů a 10 reprezentantů. Dnes nás hodně srážela hlava, dokud jsme plnili předzápasovou taktiku, tak se na to dalo dívat. Od chvíle, kdy jsme začali jen dohrávat souboje a lamentovat nad výkonem spoluhráčů, tak už to byla jen ostuda. Chtěl bych se omluvit krásné divácké návštěvě a soupeři za to, že jsme nehráli náš florbal."
60:00
59:35
Zápas se dohrává.
58:57
Rytych zastavuje míček na brankové čáře!
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:08
Znojmo se snaží ještě upravit výsledek.
56:28
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Novák, asistoval Filip Zakonov (1:11).
56:28
Zakonov našel volného Nováka a je to 1:11!
55:57
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (1:10).
55:57
Curney krásně našel Natova a přesilovka je využita - 1:10!
55:20
Vyloučen hráč Martin Pánek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
55:05
Jirka Skácelík dnes Znojmo i přes to vše drží!
51:32
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Řehoř, asistoval Milan Tomašík (1:9).
51:32
Tomašík našel neobsazeného Řehoře a ten zvyšuje už na 1:9!
50:27
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval David Rytych (1:8).
50:27
Rytych dobrým výhozem našel Grubera a ten upravuje na 1:8!
48:04
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Pavel Palát, asistoval David Kučera (1:7).
48:04
Znojmo se přece jen dočkalo a dokonce v oslabení - 1:7!
47:34
Vyloučen hráč Petr Čihal družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
47:24
Kucharič v samostatném úniku trefil břevno!
46:48
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (0:7).
46:48
Natov našel křížem svého spoluhráče a Curney z první zvyšuje na 0:7!
46:21
Šindelář těsně minul pravou tyčku!
45:29
Rytych byl proti Čihalovi dobře postaven.
45:09
Hosté opět v útoku.
44:19
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Rožnovják bez asistence (0:6).
44:19
Další jednoduchá branka pro hosty. Rožnovják vybojoval u mantinelu, povodil si domácí obránce a zvyšuje na 0:6!
43:57
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Josef Pluhař, asistoval Jakub Gruber (0:5).
43:57
Další hrubka domácích a je to 0:5! Gruber našel volného Pluhaře, který propálil bezmocného Skácelíka.
40:00
Střely ve druhé třetině 6:9. O něco méně horší třetina než ta první, Boleslav přidala dvě branky a je to 0:4! O přestávkovém programu zhodnotil dosavadní průběh zápasu Honza Natov a výstižně shrnul jak je utkání vedeno. Boleslav měla místy štěstí, ale i Znojmo mělo štěstí na své straně. Od většího gólového přídělu domácí chrání skvěle Skácelík!
40:00
39:29
Skácelík vytahuje další zákrok ze své sbírky!
39:00
Poslední minuta druhé třetiny se rozběhla.
38:58
Vyloučen hráč Jakub Martinek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
38:58
Vyloučen hráč Jan Natov družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za držení.
38:08
Boleslav kombinuje na vlastní polovině.
36:58
Gruber zboural u mantinelu domácího obránce.
33:55
Vyloučen hráč Jan Jelínek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za držení.
33:48
Výborný Skácelík!
33:08
Znojmo rozehrává z rohu na útočné polovině.
31:34
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Tomáš Novák (0:4).
31:34
Novák vystřelil příklepem, do jeho střely vložil hůl Krajcigr a míček proletěl mezi nohama Skácelíka za jeho záda - 0:4!
28:18
Znojmu štěstí nepřeje a opět Rytych skvěle chytá!
27:20
Jelínek prokázal gesto fair play a přiznal teč míčku.
26:52
Standardka pro Znojmo nic nepřinesla.
26:20
Hosté rozehrávají z rohu.
25:33
Šindelář sekl do hokejky hostujícího beka a je z toho útočný faul.
21:05
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Filip Zakonov (0:3).
21:05
Hosté odskakují na tříbrankový rozdíl, Jirka Curney - 0:3!
20:19
Úvodní buly druhé třetiny vyhráli hosté a zakládají útok.
20:00
20:00
Střely v první třetině 7:15. Boleslav byla aktivnější ve střelbě, ale Znojmo se za výkon nemůže stydět. Proti favoritovi předvedli dobrý výkon, bohužel je to ale 0:2!
20:00
19:35
Útočný faul Jana Nováka.
19:00
Běží poslední minuta první třetiny.
18:02
Novák poslal míček někam k Marsu, přesně takhle vysoko nad branku.