2:1
1:2
5:1
- : -
branky (asistence): 00:24 Dominik Jansa (Štěpán Slaný), 07:48 Daniel Kněžour (Daniel Štěrba), 25:27 Jan Spilka (Jan Hřebřina), 53:34 Jaromír Ekl (Jakub Jirsa), 53:41 Dominik Jansa (Daniel Štěrba), 55:43 Marek Dzierža (Jaromír Ekl), 57:09 Marek Dzierža, 58:36 Jakub Jirsa (Marek Dzierža)
branky (asistence): 14:36 Mikuláš Krbec (Radim Kühnel), 31:54 Radim Kühnel (Jakub Kolstrunk), 39:52 Martin Fuchsig (Mikuláš Krbec), 48:18 Jakub Kolstrunk (Radim Kühnel)

FBC 4CLEAN Česká Lípa - Florbal Ústí 8:4
1. Dominik Jansa, 8. Daniel Kněžour, 26. Jan Spilka, 54. Jaromír Ekl, 54. Dominik Jansa, 56. Marek Dzierža, 58. Marek Dzierža, 59. Jakub Jirsa - 15. Mikuláš Krbec, 32. Radim Kühnel, 40. Martin Fuchsig, 49. Jakub Kolstrunk; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 313; zásahy brankářů: Jan Dvořák 31 - Tomáš Fibiger 14; po třetinách: 2:1, 1:2, 5:1;
60:00
Vyjádření asistenta trenéra týmu hostí pana Petra Kopty:Zápas měl slušnou úroveň, po několikáté v sezóně nás prohru stál výpadek ve dvou minutách, kdy soupeř dal dva góly. K tomu jsme hráli vabank a dostali góly do prázdné. Vyhrál šťastnější tým, my mu děkujeme a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00
Střely po 3. třetině: 8-8.
60:00
Vyjádření trenérky domácích paní Lenky Bartošové. Vstup do dnešního zápasu se nám povedl ve velkém stylu, hráči zahráli přesně to, co jsme si řekli. Ve druhé třetině jsme měli malý výpadek, který pomohl Ústí se vrátit do hry. Do třetí třetiny jsme nastoupili připravení zápas vyhrát a to se nám hlavně povedlo od 10. minuty, kdy jsme dominovali na hřišti.
60:00
58:36
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jakub Jirsa, asistoval Marek Dzierža (8:4).
58:36
Vítězství pečetí dalším gólem do prázdné brány Jakub Jirsa. Nyní by museli českolipští velmi propadnout, aby ztratili náskok.
57:28
Ústí opět bez gólmana.
57:09
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Marek Dzierža bez asistence (7:4).
57:00
Hrají se poslední 3 minuty třetí třetiny.
56:40
Ústí zkouší v šesti hráčích.
55:43
Timeout Florbal Ústí
55:43
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Marek Dzierža, asistoval Jaromír Ekl (6:4).
55:43
A Lípa dále lační po zisku a přidává další branku!
53:41
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa, asistoval Daniel Štěrba (5:4).
53:41
A po Eklově gólu se po rychlé další brance Lípa dostává opět do vedení. Dominik Jansa využil Štěrbovu přihrávku a vrací Lípu do vidiny bodového zisku.
53:34
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Jakub Jirsa (4:4).
53:34
Ekl nyní skvěle zavěsil do sítě hostí a dorovnává tak stav na 4:4.
53:03
Lípa nemá čas ztrácet čas a žene se do útoku.
51:18
Štěrba baseballovým odpalem poslal balon na branku ústeckých, střela zde ovšem neskončila.
50:28
Spilka nyní netrefil přesně poskakující balonek a nedokázal tak balon usměrnit.
50:13
Novák vyslal další projektil na bránu hostí, neúspěšně.
48:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Radim Kühnel (3:4).
47:17
Dzierža vyslal další pokus na branku ústeckých, střela skončila jen a pouze v rukách gólmana.
45:57
Únik host zastaven za cenu faulu, hostující družstvo rozehrává volný úder z poloviny.
45:00
Dnešní utkání sleduje celkem 313 diváků.
43:35
Parádně se nyní stihl přesunout Jan Dvořák a vychytal další ústecký pokus.
41:19
Štěrba střílel z výhodné pozice, gólman ústeckých střelu vykryl.
40:01
I třetí zahajovací buly vyhrál domácí tým.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 6-15.
40:00
39:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Fuchsig, asistoval Mikuláš Krbec (3:3).
39:46
Pokus o Kněžourův výjezd zastaven, Ústí stihlo vsítit ještě před koncem třetí branku.
39:18
Ekl zkoušel z ostrého úhlu ohrozit branku Ústí.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:25
Mlejnek s Kněžourem teď dlouho kombinovali na vlastní polovině, až se první jmenovaný jal rozjet útočnou akci, která neskončila bohužel gólem.
34:42
Robinzonádu předváděl gólman Ústí, aby vytěsnil Štěrbovu střelu.
33:28
Kadlec teď nestačil doběhnout volný balonek ve výhodné pozici, a tak nemohl ohrozit bránu hostí.
31:54
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radim Kühnel, asistoval Jakub Kolstrunk (3:2).
31:54
Kühnel teď vyslal v projektil proměněnou přihrávku a opět snížil náskok České Lípy na jeden gól.
29:23
Nyní zkouší ústecký tým opakovaně ohrozit Dvořákovu klec, ten však podává skvělý výkon a nepouští ústecké do vážnějších šancí.
27:57
Slaný se pokusil vyslat Kněžoura, ten však nedokázal využít rychlosti a dostat se do dobré pozice.
27:11
Kolstrunk nyní svou střelou klec domácích neohrozil.
25:27
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jan Spilka, asistoval Jan Hřebřina (3:1).
25:27
Druhý nejmladší hráč domácího celku, Jan Spilka, nyní prokázal, že kádr mohou zcela plnohodnotně doplňovat i junioři, když v gól obrátil přihrávku z hole Jana Hřebřiny.
24:56
Mlejnek skončil za mantinelem a balon tak rozehrávají domácí.
23:20
Ekl uklidil šikovně míč Kadlecovi do obrany, ten se pokusil rozjet útočnou akci.
23:08
Další spoření času ze strany domácího týmu.
21:44
Přes blok domácích hráčů střela ústeckých neprošla.
21:04
Českolipští šetří časem a kombinují na vlastní polovině.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál domácí tým.
17:57
Vysoký odpal domácího obránce nyní skončil na tribuně.
16:29
Vyloučen hráč Marek Dzierža družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:36
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Radim Kühnel (2:1).
14:36
Ústí se dostává na rozdíl jen jediného gólu, poskakující balon skončil za Dvořákem.
13:19
Ekl hledal Dzieržu, přihrávka zastavena gólmanem hostí.
11:17
Vondráček se snažil ohrozit svatyni Ústí, nemířil ovšem přesně.
09:54
Jan Dvořák teď na několikrát zastavil pokus a následné dorážky hostí, tyto nepovolené ataky na balon zalehnutý Dvořákem byly odměněny rozehrávkou pro Lípu.
08:42
Z rohu vlastní poloviny po faulu rozehrávají balon domácí.
07:48
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Daniel Kněžour, asistoval Daniel Štěrba (2:0).
07:48
Další vyhrnuvší se byl Daniel Kněžour, který perfektně zužitkoval Štěrbovu přihrávku.
06:50
Osamocen se však vyhrnul Tomáš Kadlec, pod tlakem trefil ale jen břevno klece hostí.
06:14
Lípa se zatím nikam nehrne, po brzkém gólu mají času dost.
04:50
Rozehrávka standardní situace Kadlecem mohla přinést úrodu v podobě gólu,českolipští však sklízet nestačili.
04:08
Další Dvořákův zákrok, tentokrát proti poskakujícímu tečovanému balonku.
03:26
Dvořák teď zastavil pokus ústeckých.
02:34
Kněžour se za bránou dopracoval k balonku, avšak dříve, než stihl vystřelit mu byl balon odebrán.
02:09
Ve velké šanci se mohl ocitnout Marek Dzierža, v těžké palebné pozici však balonek ztratil.
01:38
Po krátkém ošetření je již však Jan Dvořák v pořádku a pokračuje v zápase.
01:37
Brankář domácích schytal seknutí přes prsty a nechává se ošetřit.
01:26
Ústí rozehrává standartku z nebezpečné pozice, palba vyšla naprázdno.
00:24
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa, asistoval Štěpán Slaný (1:0).
00:24
Krátce po začátku utkání otevírá skóre Dominik Jansa po přihrávce lipského matadora Štěpána Slaného.
00:01
Úvodní buly vyhrál domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Tomáš Fibiger; hráči v poli: Radim Kühnel, Jiří Horák, Martin Fuchsig, Mikuláš Krbec, Jakub Kolstrunk
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Drahoslav Pastor, Štěpán Slaný, Dominik Jansa, Jan Hřebřina, Jan Spilka
00:00
Dobrý den vážení sledující, vítejte u online přenosu utkání 17. kola Tipsport Superligy, ve sportovní hale v České Lípě je již vše v posledním stádiu příprav, za malou chvíli začne zápas.
00:00
Domácí tým FBC 4CLEAN Česká Lípa posledních 5 zápasů prohrál a bude se tak snažit prolomit tuto šňůru proti týmu z města nad Labem. Hosté jsou posledním týmem tabulky, situace Lípy je o něco lepší ,