2:0
1:3
3:2
- : -
branky (asistence): 12:00 Jaromír Ekl (Jakub Jirsa), 16:22 Jaromír Ekl (Jakub Jirsa), 35:19 Kamil Břiška (Jan Hřebřina), 42:06 Jan Hřebřina (Dominik Jansa), 46:33 Radovan Vnuk (Daniel Kněžour), 57:28 Tomáš Kadlec (Dominik Jansa)
branky (asistence): 32:10 Filip Hrabal (Jan Daniš), 32:47 Jan Křiva (Jakub Mendrek), 33:44 Šimon Kuczera (Jan Křiva), 50:44 Václav Jurdzin (Jan Daniš), 55:57 Erik Moravčík (Šimon Kuczera)

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 6:5
13. Jaromír Ekl, 17. Jaromír Ekl, 36. Kamil Břiška, 43. Jan Hřebřina, 47. Radovan Vnuk, 58. Tomáš Kadlec - 33. Filip Hrabal, 33. Jan Křiva, 34. Šimon Kuczera, 51. Václav Jurdzin, 56. Erik Moravčík; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 403; zásahy brankářů: Jan Dvořák 25 - Štěpán Laja 15; po třetinách: 2:0, 1:3, 3:2;
60:00
Střely po třetí třetině: 7-8.
60:00
Vyjádření trenérky domácích paní Lenky Bartošové: My prostě každý zápas musíme zdramatizovat, hráči asi mají rádi, když trenérka a diváci mají infarktové stavy, ale naštěstí pohádka skončila tak, jak jsme potřebovali a to je pro nás důležité.
60:00
Vyjádření vedoucího hostí pana Michala Trunkáta (1/2): Po odfláknuté první třetině jsme se ve druhé třetině vrátili do zápasu, dokonce jsme i vedli, ale opět individuální chyba rozhodla o tom, že po dvou třetinách byl stav 3:3.
60:00
Vyjádření vedoucího hostí pana Michala Trunkáta (2/2): Ve třetí třetině se nám opět podařilo dotáhnout dvoubrankové manko a nakonec jsme si nechali dát rozhodující branku dvě minuty před koncem. O tom, že jsme dneska bez bodu rozhodla hlavně naše střelecká impotence.
60:00
59:31
I v posledních vteřinách tlačí tým Ostravy a snaží se srovnat, využívá i možnost power-play.
58:37
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
58:29
V bráně se opět ukázal Jan Dvořák, rozhodující vypjaté části zápasu Českou Lípu drží a nepouští další gól za svá záda.
57:28
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Dominik Jansa (6:5).
57:28
Snaha vyvinutá v obraně se nyní Lípě vyplatila v útoku, snad rozhodující branku střílí Tomáš Kadlec, asistoval mu Dominik Jansa.
57:00
Hrají se poslední 3 minuty 3. třetiny.
56:40
Ostrava se snaží na obranu domácích tlačit a vstřelit rozhodující branku, Lípu drží výteční obránci a v bráně skvělý Jan Dvořák.
55:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Erik Moravčík, asistoval Šimon Kuczera (5:5).
54:08
Fanoušci ani přesto neopouštějí prostory haly a stále pomáhají domácím kupředu a vyhrát zápas.
50:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Václav Jurdzin, asistoval Jan Daniš (5:4).
50:44
Co ovšem musí je bránit, usnutí na vavřínech využil ostravský Jurdzin a snížil na 5:4.
49:06
Domácí za současného stavu nemusí nikam spěchat a šetří časem na vlastní polovině.
46:33
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radovan Vnuk, asistoval Daniel Kněžour (5:3).
46:33
Na stranu domácích přidává pojistku Radovan Vnuk, který krásně využil přihrávku od Daniela Kněžoura.
45:00
Dnešní utkání sleduje 403 diváků, děkujeme za účast!
44:50
Daniš byl nyní osamocen před Dvořákem, jeho dalekonosná střela nebyla daleko od protržení sítě, v bráně ale naštěstí neskončila.
43:32
Krásná spolupráce od Vnuka s Jirsou, od Jirsy na nabíhajícího Kadlece však přihrávka neprošla.
42:06
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jan Hřebřina, asistoval Dominik Jansa (4:3).
42:06
Lípa po začátku třetí třetiny opět ve vedení! Po přihrávce Dominika Jansy zamířil do odkryté branky Jan Hřebřina.
40:52
V další šanci se ocitl Tomáš Kadlec. ani balon z jeho hole však neskončil za zády ostravského gólmana.
40:15
Dominik Jansa sám před bránou předvedl svůj bekhend, přesně však nemířil.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 8-13.
40:00
39:00
Hraje se poslední minuta ve druhé třetině.
38:43
To se naštěstí podařilo, domácí již v plném počtu.
37:59
Ani v oslabení se domácí nevzdávají a snaží se ubránit útokům ostravských,.
36:43
Vyloučen hráč Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
35:19
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Kamil Břiška, asistoval Jan Hřebřina (3:3).
35:19
Což se vyplatilo a Lípa dává vyrovnávací třetí branku, skóre je tedy opět vyrovnané.
33:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Jan Křiva (2:3).
33:44
Po necelé minutě dokonávají ostravští obrat, po gólu Kuczery vedou 3:2, domácí fanoušci však tlačí Českou Lípu kupředu.
32:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jan Křiva, asistoval Jakub Mendrek (2:2).
32:47
A v krátkém časovém intervale dokázala Ostrava i srovnat, prosadil se Jan Křiva.
32:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Hrabal, asistoval Jan Daniš (2:1).
32:10
To se ale změnilo na straně hostí, Filip Hrabal po asistenci Jana Daniše snižuje na 2:1.
31:27
Ekl se otáčel kolem brány, Laja se však stihl přesunout a další gól tak nepadl.
30:18
V šanci před bránou Kamil Bříška, nedokázal ale přes obránce zamířit přesně.
28:35
Dvořák se nyní ukázal fanouškům v českolipské hale v tom nejlepším světle, když na zádech dokázal zastavit letící balon a udržel Lípě čisté konto.
26:42
Před bránou čekal na přihrávku Ekla Marek Dzierža, letící balon nedokázal správně zpracovat a dobře umístit, stav se tedy zatím nemění,
24:39
Z volného úderu nehledal Jirsa nikoho jiného než Ekla, ten ale nedokázal přesně zamířit a zatím hattrick nezkompletoval.
23:36
Dvořák ve spolupráci s Mlejnkem vytěsnili balon poskakující na brankové čáře a Lípa tak stále hraje bez inkasované branky.
21:22
Tým FBC 4CLEAN Česká Lípa hraje v plném počtu.
20:30
Klimscha zkoušel ohrozit z ostrého úhlu Dvořáka, ten se ale stihl včas přesunout a zastavit šanci hostí.
20:00
Střela do tyčky hráč Jan Daniš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA .
20:00
20:00
Střely v první třetině: 6-9.
20:00
19:22
Útočníci Ostravy se snaží zahájit útok v přesilovce, Českou Lípu ale drží vynikající Jan Dvořák.
19:15
Vyloučen hráč Lukáš Mlejnek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:28
Jirsa nyní opět z pravé strany hledal Ekla, na krosovou přihrávku si už ale obránci hostí dávají pozor a včas tuto šanci zastavili.
16:22
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Jakub Jirsa (2:0).
16:22
Další parádní souhra dvojice Ekl-Jirsa, perfektně nahozený balon od Jakuba Jirsy, přihrávku zprava využil Jaromír Ekl, který z levé strany přesně trefil odkrytou bránu.
15:36
Bříška z výhodné pozice hledal před bránou Hřebřinu, ten se nedokázal včas uvolnit a další gól na stranu Lípy nepřidal.
12:59
Před Lajou se nyní mohl prosadit volný Kněžour, ten si však nestihl srovnat balonek na čepeli a jeho střela tak skončila mimo hřiště.
12:00
12:00
Po vynikající přihrávce Jirsy se vytasil s parádní střelou Jaromír Ekl, který otevírá skóre zápasu.
10:17
Hrabal nyní osamocen před Dořákem, ten vytasil parádní zákrok a balon vytěsnil.
08:22
Lukáš Mlejnek posílal balon za sebe, kde se však žádný z jeho spoluhráčů nenacházel a situaci tak musel zachraňovat Dvořák, který z brány vyběhl až do rohu hřiště, aby zabránil zisku balonu protivníkem.
07:10
Tvrdý souboj na polovině domácích, po faulu hostí rozehrává balon obrana České Lípy,
06:50
Lípa po útoku soupeře na nic nečeká a zahajuje protiútok, ten ale gólem neskončil, zápas tak zatím stále bez branek.
06:17
V samostatném úniku teď Čonka-Skyba, nedokázal ale trefit svatyni hájenou Dvořákem.
04:28
Kněžour hledal před bránou soupeře volného spoluhráče, žádný tam ale nebyl a tak nemohl střílet a ohrozit klec Ostravanů.
03:34
Kamil Bříška vyslal přesně mířenou střelu do šibenice, která jen zázrakem neskončila za brankovou čarou, těsně před překročením balonek vytěsnil brankář.
01:52
Mezi dva obránce hostí se nyní zkoušel vytočit Tomáš Kadlec, náročná klička mu ale podle představ nevyšla a balonek tak končí na holích hostí.
01:15
Lípa si drží balonek po rozehrávce na vlastní polovině.
00:35
Střelu do tyče teď vyslal jeden z ostravských nabíhajících obránců, za zády Dvořáka střela ale nekončí.
00:01
Úvodní buly vyhrál domácí tým.
00:00
Střela do tyčky hráč Filip Hrabal družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA .
00:00
Střela do tyčky hráč Marek Dzierža družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Václav Jurdzin, Filip Hrabal, Dominik Eichner, Matyáš Šindler, Jan Daniš
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Drahoslav Pastor, Štěpán Slaný, Dominik Jansa, Jan Hřebřina, Kamil Břiška