4:0
1:0
3:1
- : -
branky (asistence): 07:04 Marek Bräuer (Adam Delong), 10:23 Jan Jastřembský (Jiří Besta), 15:32 Martin Tokoš (Tomáš Sladký), 19:36 Jakub Hubálek (Adam Delong), 39:28 Josef Rýpar (Lukáš Hájek), 48:52 Jan Jastřembský (Petr Jankulár), 49:46 Lukáš Hájek (Jakub Hubálek), 54:20 Adam Delong (Martin Nehera)
branky (asistence): 50:29 Filip Horák (Petr Sláma)

1. SC TEMPISH Vítkovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:1
8. Marek Bräuer, 11. Jan Jastřembský, 16. Martin Tokoš, 20. Jakub Hubálek, 40. Josef Rýpar, 49. Jan Jastřembský, 50. Lukáš Hájek, 55. Adam Delong - 51. Filip Horák; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 123; zásahy brankářů: Lukáš Souček 13 - Jiří Skácelík 11, Jan Hándl 4; po třetinách: 4:0, 1:0, 3:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: Vítkovice 9, Znojmo 4. Střely celkem: Vítkovice 23, Znojmo 14.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Pavla Bruse: Dneska zodpovědnější výkon. Každopádně je stále co zdokonalovat. Budeme makat dále. Přejeme soupeři pohodovou cestu domů.
60:00
Nejlepší hráč domácí - 71 Jan Jastřembský Nejlepší hráč hostí - 13 Filip Horák.
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Jana Šťastníka: Výsledek vypadá až příliš jednoznačně. Domácí tým hrál velmi soustředěně a zodpovědně, když soupeř hraje takto dobře tak bychom k úspěchu potřebovali Součkův slabší den, Souček měl dnes dobrý den a vylapal ty naše zajímavé příležitosti a tak je skore takové jaké je... Díky hráčům za to, že bojovali do poslední minuty.
54:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Martin Nehera (8:1).
54:20
V oslabení zvyšuje Delong.
53:53
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
53:53
Vyloučen hráč Jakub Vilím družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
53:53
Znojmo si zahraje druhou přesilovku.
53:34
Hra se uklidnila.
50:29
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Filip Horák, asistoval Petr Sláma (7:1).
50:29
Po standardce Horák prostřeluje Součka
49:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Jakub Hubálek (7:0).
49:46
Po přihrávce Hubálka, Hájek zakončuje do prázdné.
48:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Jastřembský, asistoval Petr Jankulár (6:0).
46:33
Šindelář ve velké šanci ale Součka nepřestřelil.
43:22
Hraje se nahoru dolů.
40:01
Buly třetí třetiny vyhráli Vítkovice.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Vítkovice 5, Znojmo 5.
40:00
39:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Lukáš Hájek (5:0).
39:00
Konec třetiny se odehrál na půlce Znojma.
32:47
Huby po lajně do rohu na Firdu, ten sklepává na střed na Rýpara, který přestřeluje.
28:48
Vilím trefuje Skácelíkovu hruď.
28:17
Juříček od mantinelu míří vedle.
26:44
Vítkovice si ke konci oslabení vytvořily nejspíš více šancí než samotné Znojmo.
25:56
Novák z první vedle.
24:43
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
24:34
Brauerovu nahrávku na číhajícího Tokoše u levé tyčky Skácelíka zachytil jeden z bránících hráčů.
23:46
Hájek z bezprostřední blízkosti těsně míjí.
23:01
Palát do boční síťky.
20:00
20:00
Střely ve 1. třetině: Vítkovice 9, Znojmo 5.
20:00
19:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Adam Delong (4:0).
19:32
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Lukáš Hájek.
19:32
Uvidíme trestné střílení pro Vítkovice, které provede Lukáš Hájek
19:22
Vyloučen hráč Petr Čihal družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:03
Krejčíř trefuje pouze chumel hráčů před Součkem.
15:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Tokoš, asistoval Tomáš Sladký (3:0).
15:32
Sladký vyslal dopředu Tokiho a ten bez problémů posílá Vítkovice do třígólového vedení.
14:58
Procházka zkoušel beckhand, Souček na svém místě.
12:17
Tokoš našel před bránou Brauera, ten však tečoval jeho skákavou nahrávku vedle Skácelíkovy brány.
11:21
Vítkovice vzaly Znojmo na kolotoč, na jehož konci střílel Hubálek ve velké šanci mimo.
10:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Jastřembský, asistoval Jiří Besta (2:0).
10:23
Besta z mantinelu sklepl na střed na Jastřembského a ten tahem zvyšuje na 2:0 pro Vítkovice.
09:25
Palát z otočky míjí Součkovu bránu.
08:55
Šebesta ze středu do Skácelíka.
07:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Adam Delong (1:0).
07:04
Delong našel Brauera před bránou, druhý jmenovaný prostřelil Skácelíka.
04:28
Besta projel půlku hřiště a našel na levém mantinelu Hrubého, který trefuje Skácelíka.
03:39
Sladký zblokoval střelu Procházky.
01:57
Besta v první větší šanci mimo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jiří Skácelík; hráči v poli: Martin Pánek, Daniel Krejčíř, Martin Šindelář, Jiří Salava, Jakub Procházka
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jakub Hubálek, Lukáš Hájek, Jan Šebesta, Josef Rýpar, Ondřej Firda