2:1
1:0
0:4
- : -
branky (asistence): 06:16 Tomáš Sýkora, 19:42 Ondřej Mikeš (Michal Strachota), 31:49 Ondřej Mikeš (Tomáš Sýkora)
branky (asistence): 06:37 Petr Kološ (Petr Krzyžanek), 43:59 Tomáš Chroust (Jiří Curney), 55:02 Jiří Curney (Jan Jelínek), 56:27 Jan Natov (Petr Krzyžanek), 59:29 Milan Tomašík (Petr Krzyžanek)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Technology Florbal MB 3:5
7. Tomáš Sýkora, 20. Ondřej Mikeš, 32. Ondřej Mikeš - 7. Petr Kološ, 44. Tomáš Chroust, 56. Jiří Curney, 57. Jan Natov, 60. Milan Tomašík; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 385; zásahy brankářů: Jan Barák 15 - Lukáš Bauer 15; po třetinách: 2:1, 1:0, 0:4;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Chodov - 7; Mladá Boleslav - 8.
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích Davida Podhráského: "Mám horečku, tak snad neplácnu nějakou hloupost. V nejhorším se omluvím. Byl to důležitý zápas a také tak vypadal. My jsme měli vše ve svých rukách, ale bohužel jsme ve třetí třetině neproměnili 100% šance, které by rozhodly, a následně jsme několikrát lacině ztratili míček a byli za to potrestáni. Nedá se nic dělat, zvolili jsme si trochu trnitější cestu, ale cíle se nemění."
60:00
Komentář k utkání trenéra hostí Jana Pazdery: "Vybojovaná výhra na které se podílel celý tým. Chodov nás dobře zvládnutou druhou třetinou dostal pod tlak. O to cennější proo nás je, že jsme ve třetí třetině aktivní hrou zápas otočili."
60:00
59:45
Sýkora běžel sám ale Bauer ho vychytal helmou.
59:30
Po inkasovaném golu jde Chodov znovu do šesti hráčů.
59:30
Tomašík trefil prázdnou branku a Boleslav odskakuje domácím.
59:29
Timeout Technology Florbal MB
59:29
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Petr Krzyžanek (3:5).
58:30
Mikeš střílí ale do bloku.
58:20
Barák venku z branky. Chodovští to zkusí v šesti.
58:17
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
56:28
Natov posílá Boleslav dnes poprvé do vedení skvělou umístěnou střelou se kterou Barák nemohl nic dělat. V hale propukl randál a řev hostujících fanoušků.
56:27
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Petr Krzyžanek (3:4).
55:03
Fanoušci co se z Bolky přijeli dnes podívat mají důvod slavit. Curney skvělou střelou nedal žádnou šanci Barákovy a vyrovnává tak utkání.
55:02
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Jelínek (3:3).
51:40
Matejčík posouvá pod tlakem na Ondruška a ten hází míček dozadu na Sýkoru a s klidem tak všichni tři zahnali tlak hostí.
50:15
Mikeš se z první netrefil. Střídačka hostí si oddychla.
49:25
Curney minul jasnou příležitost a Chodov tak stále vede.
48:35
Na druhé straně hasí nebezpečí i Bauer. Tylova střela byla zákeřná ale poradil si.
48:00
Barák chytá pokus útočníka.
45:05
Halou zní Rammstein a diváci si užívají atmosféru tohoto napínavého utkání
44:00
Dorážka Chrousta končí za zády Baráka a Bolka dotahuje.
43:59
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Jiří Curney (3:2).
41:20
Tyl posouvá na Strachotu, ten však trefuje břevno.
40:00
Střela do tyčky hráč Michal Strachota družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Chodov - 2; Mladá Boleslav - 3.
40:00
39:45
Pražan to zkusil avšak neúspěšně. Střelu kryje obrana.
39:00
Strachotovy sjíždí míček z hokejky a jeho šance tak končí.
38:30
Výtečný blok obrany tlumí pokus hráče Bolky.
36:20
Hra je podstatně klidnější než v první třetině. Vidíme méně drsných zákroků.
34:50
Diváků se dnes dostavilo 385. To je hodně slušná účast.
31:50
Mikeš si připisuje další branku. Chodov odskakuje soupeři o další branku.
31:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Tomáš Sýkora (3:1).
29:40
Barák skvělým zákrokem likviduje jeden Tomašíkův pokus a o pár vteřin později i druhý ze stejné pozice.
28:39
Po dlouhé výhodě, která byla poskytnuta Boleslavi je vyloučen za sekání Kotlas.
28:38
Vyloučen hráč Michal Kotlas družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
25:45
Pluhař po nepovedeném pokusu spadl a přilehl Barákovu nohu. Vše se naštěstí obešlo bez komplikací a hra pokračuje.
23:05
Teď se míček nevešel do brány ani po Plíhalovo pokusu.
21:55
Tomašíkova střela mimo.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Chodov - 9; Mladá Boleslav - 9.
20:00
19:43
Mikeš po dechberoucím sprintu s přehledem zavěsil pod víko jednoho "šatňáka". Chodov jde do vedení.
19:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Michal Strachota (2:1).
15:00
Kombinace tu je ale koncovka k vidění moc neni.
13:50
Další ostrý zákrok. Strachota leží a teče mu krev ze rtu. Chroust se mu omlouvá a hra bude po rozehrávce Chodova pokračovat.
12:13
Vyloučen hráč Josef Pluhař družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
12:13
Podhráský byl velmi tvrdě atakován. Hřiště opustil pouze s pomocí zdravotnice. Pluhař to teď opravdu přehnal a rozhodčí ho vyhazuje na trestnou lavici. Doufáme že Podhráský bude bude brzo zdráv.
11:40
Chroust dorážel před bránou. Obrana ho však rázně odstavila.
09:35
A zvoní tyč! Natov z výběhu trefuje brankovou konstrukci.
08:16
Mikeš si pověsil na záda protihráče, který odletěl daleko za mantinel. Rozhodčí vyhodnocuje situaci jako Mikešův faul.
08:15
Vyloučen hráč Ondřej Mikeš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
06:38
Kološova záludná střela od půlky končí v horním rohu branky a máme srovnáno.
06:37
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Petr Kološ, asistoval Petr Krzyžanek (1:1).
06:17
Sýkora sám proběhl celé hřiště a nekompromisně zavěsil.
06:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Sýkora bez asistence (1:0).
05:14
Postrkování mezi Pluhařem a Mikešem rozhodčí bez rozmýšlení vyhodnotil jako hrubost a oba borci teď chladí své hlavy na trestné lavici.
05:13
Vyloučen hráč Ondřej Mikeš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
05:13
02:55
Podhráský fauloval leč si to nemyslí. Rozhodčí ho však přesvědčil po rychlé debatě o opaku.
01:45
Ze začátku bylo k vidění několik ostřejších soubojů. Střel už tolik ne.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Jan Jelínek, Jan Řehoř, Jiří Curney, Jan Natov, Radek Krajcigr
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Ondřej Mikeš, Marek Matejčík, Tom Ondrušek
00:00
Dobrý podvečer vážení diváci. 24. kolo Tipsport Superligy si pro nás přichystalo opravdu pikantní souboj. Domácí Chodov, který ovládá tabulku se utká s druhou Boleslaví, která je jen o příčku pod ním. Máme tu tedy jeden z nejdůležitějších zápasů této sezóny. Nebudeme tedy už nic zdržovat a pojďme na to!