2:5
1:0
1:6
- : -
branky (asistence): 03:30 Martin Šindelář, 14:40 Filip Horák (Martin Pánek), 37:48 Jiří Salava (Tomáš Kucharič), 44:23 Jakub Procházka
branky (asistence): 04:22 Miloš Tyl (Dan Kašovský), 07:27 Tom Ondrušek (Ondřej Plíhal), 08:19 Michal Strachota (Jan Fiala), 11:28 Marek Vávra (Tomáš Sýkora), 18:16 Miloš Tyl (Martin Koutný), 43:35 Michal Kotlas (Jan Fiala), 46:45 Tom Ondrušek (Tomáš Sýkora), 50:20 Martin Pražan (Ondřej Mikeš), 51:39 Miloš Tyl (Marek Vávra), 54:07 Ondřej Mikeš (Tom Ondrušek), 59:59 Jan Fiala (Michal Kotlas)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:11
4. Martin Šindelář, 15. Filip Horák, 38. Jiří Salava, 45. Jakub Procházka - 5. Miloš Tyl, 8. Tom Ondrušek, 9. Michal Strachota, 12. Marek Vávra, 19. Miloš Tyl, 44. Michal Kotlas, 47. Tom Ondrušek, 51. Martin Pražan, 52. Miloš Tyl, 55. Ondřej Mikeš, 60. Jan Fiala; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 333; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 22 - Jan Barák 17; po třetinách: 2:5, 1:0, 1:6;
60:00
Trenér domácích Jan Šťastník: "Dvě třetiny jsme hráli velmi dobře dopředu a mistra ligy jsme solidně trápili. Nebýt kruté lekce z produktivity v první třetině, tak jsme zřejmě i vedli. Do stavu 4:6 bylo vše relativně hratelné, poté jsme začali riskovat a honit potřebný bod a Chodov prokázal svoji chladnokrevnost a nasypal nám. Nicméně výkon nebyl vůbec k zahození. Děkuji divákům za tradičně dobrou atmosféru a soupeři za korektní utkání."
60:00
Střely ve třetí třetině 5:9, celkově 21:33. Do stavu 4:7 to bylo ještě vyrovnané, od tohoto stavu bylo do té doby výborně hrající Znojmo rozebráno jako Merkur a Chodov předvedl jízdu jako Ester Ledecká. Gratuluji soupeři, přeji šťastnou cestu domů a Vám děkuji za pozornost.
60:00
Trenér hostů David Podhráský: "Po druhé třetině bych řekl, že jsme tady utrpěli vítězství, ale ve třetí části jsme se zvedli a konečně jsme ukázali něco z toho, co umíme. Jsem rád, že se prosadili všechny tři formace. Domácím děkujeme za zápas a věříme, že se v lize zachrání, protože do ní patří!"
60:00
59:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Fiala, asistoval Michal Kotlas (4:11).
59:40
Jakub Procházka vyslal nepříjemný míček na Baráka, který nevěděl, kde ho má.
59:15
Skácelík ještě vytahuje výborný zákrok proti Tylovi!
58:34
Hosté hrají v plném počtu.
58:00
Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.
57:33
Znojmo to zkouší v šesti!
56:34
Vyloučen hráč Michal Podhráský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
55:25
Bude se vylučovat.
54:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Tom Ondrušek (4:10).
54:07
Trestuhodná desítka ve znojemské brance. Myslím, že někteří znojemští už se spíš těší na tu vychlazenou desítku po zápase.
53:44
Skácelík pohotově kryje další pokus Chodova.
53:29
Dnešnímu utkání ve Znojmě přihlíží 333 diváků.
52:35
Chodov kombinuje na vlastní polovině a Znojmo je po dvou inkasovaných brankách bezzubé.
51:39
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
51:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Miloš Tyl, asistoval Marek Vávra (4:9).
51:39
Zdá se být rozhodnuto.. Tyl z předbrankového prostoru přidává devátou branku - 4:9!
50:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Ondřej Mikeš (4:8).
50:20
Znojmu je snaha k ničemu, Chodov hraje velmi efektivně. Ťuk, ťuk, ťuk a je to 4:8!
47:38
Znojmo nevyužilo brejk 2 na 1 a Kucharič nechal vyniknout Baráka! Skvělý zákrok tohoto obrovského brankáře!
46:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Tomáš Sýkora (4:7).
46:45
Ale co naplat... Chodovu stačí jedna střela a je to 4:7!
46:17
Chodov v útoku neuspěl, vše vyřešil Skácelík.
45:14
Znojmo je opět na koni a diváci fandí, co jen to jde!
44:23
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jakub Procházka bez asistence (4:6).
44:23
Znojmo přichází s rychlou odpovědí a Jakub Procházka trefuje přesně - 4:6!
43:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Kotlas, asistoval Jan Fiala (3:6).
43:35
Aktivní Znojmo nabídlo Chodovu standardku, který ji skvěle využil - 3:6!
43:13
Skácelík vyběhl proti běžícímu Matejčíkovi a vykopl mu fantasticky míček.
42:46
Hosté v útoku zahráli vysokou holí a přišli o míček.
42:28
Zbytečný útočný faul Znojma po ztrátě míčku.
41:37
Chodov je hodně vysunutý a Znojmo to má s rozehrávkou těžké.
41:09
Chybu Chodova v rozehrávce nevyužil Palát.
40:10
Domácí vyhráli úvodní buly a budou se pokoušet o první akci.
40:00
40:00
Na střely 7:11, Znojmo ovšem bylo lepším celkem. Jen je škoda, že znojemští hráči nevyzkoušeli vícekrát Baráka. Rozuzlení tohoto vyrovnaného zápasu přinese třetí třetina.
38:35
Bouša minul a diváci jsou ve varu, chtějí další branku domácích!
37:48
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jiří Salava, asistoval Tomáš Kucharič (3:5).
37:48
Konečně se Znojmo dočkalo a Salava snižuje na 3:5!
36:53
Znojmo fauluje na polovině a Chodov má standardku.
35:25
Chodov rozjíždí postupný útok.
34:21
Barák předvedl perfektní tygří skok, kterým zachránil Chodov.
33:46
Útočný faul Znojma.
32:54
Horák minul branku Baráka.
32:02
Teď kombinuje Chodov, ale dopustil se útočného faulu Matejčík.
30:59
Občasné šance Chodova jsou nebezpečnější než ty znojemské.
29:35
Ondrušek trefil pouze boční síť.
28:10
Znojmo je převážně na míčku v této třetině, začalo výborně presovat, ale chybí tomu branka!
27:33
Výborný zákrok Skácelíka!
26:50
Tylovi sjel míček z hole a z šance nic nebylo.
25:19
Teď Znojmo rozjelo kolotoč a Chodov musel faulovat.
24:41
Hosté jsou v útoku, konkrétně je čeká rozehrávka z rohu.
23:33
Ondrušek trefil pouze Horáka!
23:00
Skvěle Skácelík!
22:23
Hosté nyní kombinují s míčkem na své polovině.
21:48
21:32
Pánek zablokován.
20:34
Domácí svírají hosty na jejich polovině.
20:00
20:00
Střely v první třetině 9:13. Chodov vede hlavně díky nevyužitým šancím Znojma a následným brejkům, které zatím perfektně využívají. Utkání je pro oko diváka skvělé, hraje se ze strany na stranu a dvojce sudích dává možnost mnoha přesilovek, v první třetině jich bylo dokonce 5!
20:00
19:58
Pánek těsně minul.
19:51
Domácí nevyužili dobrou akci!
19:48
Vyloučen hráč Marek Matejčík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
19:33
Výborný zákrok Jirky Skácelíka!
19:01
Rozběhla se poslední minuta první třetiny.
18:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Miloš Tyl, asistoval Martin Koutný (2:5).
18:16
Chodov navyšuje skóre - 2:5!
17:41
Chodov s míčkem u Baráka, znojemské publikum výborně fandí.
16:48
Chodov kombinuje na domácí polovině.
15:41
Ve znojemské hale diváci tleskají ve stylu We will rock you od kapely Queen, která hrála před přesilovkou.
15:04
Znojmo je teď při chuti, ale rozehrávku zkazil Šindelář.
14:40
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Filip Horák, asistoval Martin Pánek (2:4).
14:40
Znojmo také využívá přesilovku a po přesné střele Horáka snižuje na 2:4!
13:29
Vyloučen hráč Michal Kotlas družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
12:54
Čihal trestuhodně zahodil jasnou gólovku.
12:20
U míčku domácí tým.
11:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tomáš Sýkora (1:4).
11:28
Krátká přesilovka využita a po krásné kombinaci Vávra zvyšuje na 1:4!
10:59
Hosté hrají v plném počtu a začíná jejich zkrácená přesilovka.
09:40
Vyloučen hráč Martin Šindelář družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za blokování hokejky.
08:59
Vyloučen hráč Martin Pražan družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
08:42
Novák dvakrát trestuhodně zahodil!
08:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Jan Fiala (1:3).
08:19
Strachota se dostal k odraženému balónku před brankou a zvyšuje skóre - 1:3!
07:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Ondřej Plíhal (1:2).
07:27
Znojmo sice přežilo přesilovku, ale následnou akci již ne. Ondrušek přečíslení 2 na 1 využil a poslal míček pod ležícím Skácelíkem - 1:2!
07:13
Domácí skvěle ubránili a hrají v plném počtu!
06:22
Znojmo vyhazuje.
05:51
Barák předvedl výborný semafor proti Čihalovi!
05:13
Vyloučen hráč Vojtěch Procházka družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Miloš Tyl, asistoval Dan Kašovský (1:1).
04:22
Chodov velmi brzy odpovídá a srovnává stav na 1:1!
03:49
Pánek vyzkoušel Baráka, ten byl ale úspěšný!
03:30
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Šindelář z trestného střílení (1:0).
03:30
Pražan zastavil nedovoleně unikajícího Slámu a bylo nařízeno trestné střílení, které proměňuje Šindelář - 1:0!