0:1
1:0
FBS Olomouc
FBS Olomouc
branky (asistence): 12:17 Tereza Reimerová (Jitka Oháňková), 27:43 Kateřina Peterková (Petra Mandátová), 38:24 Barbora Lichnová (Lucie Cholinská), 63:09 Barbora Lichnová
branky (asistence): 26:22 Tereza Pitterlingová (Barbara Jelínková), 26:51 Anežka Slaná, 50:55 Veronika Zittová (Petra Šusterová)

FBS Olomouc - Panthers Praha 4:3p
13. Tereza Reimerová, 28. Kateřina Peterková, 39. Barbora Lichnová, 64. Barbora Lichnová - 27. Tereza Pitterlingová, 27. Anežka Slaná, 51. Veronika Zittová; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Martina Franková 14 - Marie Topolová 26; po třetinách: 1:0, 2:2, 0:1, 1:0;
65:00
Střely na branku (prodloužení): FBS Olomouc - 1, Panthers Praha - 0.
65:00
Komentář trenéra FBS Olomouc: Kalendářní rok jsme zakončili zaslouženým vítězstvím, za které si zaslouží všechny hráčky poklonu. Mrzet nás mohou nezvládnuté úvody druhé a třetí části, které soupeře dostaly do hry a zapříčinily, že dnes bereme jen dva body. Soupeři děkuji za utkání a přeji pohodovou cestu do Prahy. Všem fanouškům a členům oddílu přeji spokojené a klidné prožití vánočních svátků.
65:00
Střely na branku (celkem): FBS Olomouc - 30, Panthers Praha - 17.
65:00
Komentář trenéra Panthers Praha: Z naší strany příšerná první třetina, kdy nás Olomouc přejela ve všech ohledech. Ve zbytku zápasu jsme hru vyrovnaly a jsme rádi za 1 bod. Některé hráčky našeho týmu byly zbytečně nervózní a to se projevovalo i na našich hokejkách, kdy jsme si ani pořádně nenahráli. Vánoční svátky holkám přijdou vhod. Díky všem za zápas.
63:09
63:09
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Barbora Lichnová bez asistence (4:3).
63:09
Lichnová v samostatném úniku střelou do bližší šibenice rozhodla utkání.
62:33
Mandátová střílela vysoko nad branku.
61:26
Pavlíková odebrala míček útočící Miklíkové.
60:13
Horáčková mohla ukončit dnešní utkání, ale těsně minula branku.
60:00
60:00
Střely na branku (3. třetina): FBS Olomouc - 7, Panthers Praha - 7.
60:00
O dnešním vítězi rozhodne prodloužení případně nájezdy.
60:00
59:45
Hosté v plném počtu.
59:10
Olomoučačky se znovu usazují na útočné polovině.
58:14
Šusterová dobře zablokovala střelu a odpálila míček daleko k brance soupeře.
57:45
Domácí hráčky mají teď velkou šanci strhnout stav utkání na svou stranu.
57:44
Vyloučen hráč Tereza Pitterlingová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
57:28
Reimerové nesedla střela.
56:25
Hubáčková z dobré pozice minula branku.
56:00
Šusterová kombinuje s Pitterlingovou za vlastní bránou.
55:12
Cholinská utekla bránící hráčce po mantinelu ale střela se nevešla mezi tři tyče.
54:58
Horáčková zblokovala střelu a míček skončil vysoko nad brankou.
53:56
Suchánková vypíchla míček soupeřce a Lichnová se hrnula do protiútoku, ale nahrála nepřesně na Suchánkovou.
53:05
Mandátová střílí pouze do Šusterové.
52:25
Mikulová trefuje tyč!
52:13
Mikulová nepřesně na Suchánkovou a míček mají hráčky hostí.
50:55
Timeout FBS Olomouc
50:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Zittová, asistoval Petra Šusterová (3:3).
50:55
Zittová se kličkou uvolnila a překonala Frankovou střelou po zemi.
50:35
Šusterová schytala střelu od Cholinské.
49:24
Přečíslení Olomouce 3 na 2. Oháňková si nerozuměla s Pavlíkovou a poslal míček přesně tam, kde nikdo nebyl.
48:36
Tečovaná střela Pařízkové nadělala Topolové mnoho problémů.
48:18
Slaná zakončovala přečíslení 2 na 1 pouze do břevna.
47:38
Cholinská z výběhu mířila přesně na branku, ale Topolová na poslední chvíli zasáhla.
46:40
Oháňková v samostatném úniku trefuje rukáv Topolové a míček odskákal mimo branku.
45:16
Oháňková dobře napadala rozehrávku a získala míček. Pejzlová střílela ze středu, ale pouze do hráčky hostí.
44:05
Lichnová neprošla přes Šusterovou.
43:33
Suchánková se dobře vrátila a zastavila protiútok soupeře.
40:37
Nahrávku před bránu zachytila Pitterlingová a málem si míček srazila do vlastní branky, ale naštěstí Topolová vytěsnila míček mimo tři tyče.
40:01
Začala třetí třetina tohoto vyrovnaného utkání. Míček mají v držení hráčky Prahy.
40:00
Střela do tyčky hráč Tereza Mikulová družstva FBS Olomouc .
40:00
40:00
Střely na branku (2. třetina): FBS Olomouc - 11, Panthers Praha - 4.
40:00
39:10
Domácí kombinují na své polovině.
38:24
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Barbora Lichnová, asistoval Lucie Cholinská (3:2).
38:24
Lichnová strhává vedení na stranu svého týmu. V samostatném úniku chladnokrevně zakončila a nedala Topolové žádnou šanci zasáhnout.
37:56
Peterková střílela z výběhu, avšak do trajektorie střely se vložila bránící hráčka a míček skončil za mantinelem.
37:06
Lichnová z první minula branku.
36:40
Sedlákové nesedla střela a míček skončil v rohu hřiště.
35:51
Horáčková svou střelu nedokázala umístit lépe než do středu branky, kde byla připravená Topolová.
35:17
Cholinská střílela do postavené bránící hráčky.
34:02
Sedláková se nedohodla s Pařízkovou a špatně rozehrály volný úder. Volný úder pro hráčky hostí.
33:25
Reimerová zachytila míček, ale volila nahrávku místo střely a z akce nakonec nic nebylo.
32:50
Peterková se pokoušela napadat rozehrávku soupeře, avšak neslavila úspěch.
32:22
Oháňková vybojovala volný úder v rohu hřiště.
31:12
Pejzlová společně se Šablaturovou zastavily akci soupeře.
30:45
Pavlíková pálila pouze do dobře postavené bránící hráčky.
30:29
Slaná trefuje tyč!
29:38
Pařízkovou napadaly dvě hráčky soupeře, ale vymanila se jim a založila útočnou akci společně s Pavlíkovou.
28:50
Jelínková zastavila přihrávku na úplně volnou hráčku Olomouce.
27:43
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Kateřina Peterková, asistoval Petra Mandátová (2:2).
27:43
Peterková se dobře zorientovala v před brankovém prostoru a pohotovou dorážkou vyrovnala.
26:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Anežka Slaná bez asistence (1:2).
26:51
Slaná otáčí zápas na stranu svého týmu! V samostatném úniku se nemýlila a s přehledem zakončila k tyči.
26:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tereza Pitterlingová, asistoval Barbara Jelínková (1:1).
26:22
Pitterlingová vyslala pěknou střelu od mantinelu přímo do horního růžku branky.
25:25
Zittová si vyjela od mantinelu na střed a stihla zakončit, ale Franková dobře zasáhla.
23:55
Reimerová pálila bez přípravy, ale Topolová byla pozorná a míček v klidu chytila.
23:30
Pejzlová si poradila s presinkem Slané.
22:50
Slaná pro jistotu vrátila míček zpět na obranu.
22:25
Pejzlová kombinuje s Mandátovou u půlící čáry.
21:35
Šablaturová pokazila nahrávku, ale hráčky hostí toho nevyužily a nedostaly se k zakončení.
20:33
Míček od Šablaturové proskákal až k Topolové.
20:01
Začala druhá třetina zápasu u míčku hosté.
20:00
20:00
Střely na branku (1. třetina): FBS Olomouc - 11,Panthers Praha - 6.