3:2
5:1
1:1
- : -
branky (asistence): 02:08 Vít Karásek (Filip Dvořák), 14:01 Petr Tlustoš (Filip Dvořák), 19:18 Vít Petříček (Filip Dvořák), 21:06 Lukáš Váša (Vít Karásek), 21:54 Vojtěch Haman (Ondřej Dvořák), 33:22 František Košík (Petr Tlustoš), 35:49 Michal Staněk (Ondřej Dvořák), 38:40 Filip Dvořák, 57:51 Petr Tlustoš (Lukáš Váša)
branky (asistence): 08:46 Štěpán Kostolány (Václav Šimčík), 11:12 Vít Gattnar (Dalibor Repček), 39:39 Michal Gavenda (Vojtěch Repček), 55:06 Štěpán Kostolány (Martin Musialek)

Hippos Žďár n/S. - S.K. P.E.M.A. OPAVA 9:4
3. Vít Karásek, 15. Petr Tlustoš, 20. Vít Petříček, 22. Lukáš Váša, 22. Vojtěch Haman, 34. František Košík, 36. Michal Staněk, 39. Filip Dvořák, 58. Petr Tlustoš - 9. Štěpán Kostolány, 12. Vít Gattnar, 40. Michal Gavenda, 56. Štěpán Kostolány; rozhodčí: Michal Měsíček - Michal Taufmann; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Petr Krátký 27 - Matěj Martínek 19, Jiří Herudek 11; po třetinách: 3:2, 5:1, 1:1;
60:00
Komentář trenéra hostů p.Segedi : Dnešní utkání nemělo s Národní ligou nic společného. V tempu veteránské ligy jsme dali domácím hodně prostoru k zakončení a jejich produktivita rozhodla. Komentář trenéra domácích p. Filipa Dvořáka : Děkuji klukům za odvedený výkon.Ke 3 bodům byla potřeba koncentrace po 60 minut. Dnes jsme byli efektivnější v zakončení a to rozhodlo. Děkuji soupeřům.
60:00
59:57
Poslední střelu zápasu zblokoval František Košík.
59:44
Vyloučen hráč Michal Staněk družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:00
Probíhají poslední 2 minuty zápasu. O vítězi utkání je nejspíše rozhodnuto.
57:51
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Lukáš Váša (9:4).
56:30
Hosté se snaží ještě utkání zdramatizovat.
55:06
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Kostolány, asistoval Martin Musialek (8:4).
55:06
Situaci 2 na 1 jednoho málem vyřešil Karásek,ale promáchl a hosté snižují na 8:4.
54:45
Hosté měli tři šance zakončit do brány, ale všechny střely úspěšně vyrazil Krátký.
53:50
Dvořákova střela těsne minula branku.
50:00
Krátký zachytil nebezpečnou dorážku hostí.
47:53
Vyloučen hráč Vojtěch Haman družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
45:39
Opava hraje v plném počtu.
45:35
Střela Petra Tlustoše od půlky letěla těsně nad bránu.
43:39
Vyloučen hráč Michal Gavenda družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
42:40
Domácí hráč Petr Tlustoš trefuje tyčku.
40:00
40:00
39:40
Opava vystrčila růžky až v poslední minutě druhé. třetiny.
39:39
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Michal Gavenda, asistoval Vojtěch Repček (8:3).
38:40
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák bez asistence (8:2).
38:40
Filip Dvořák prošel osou hřiště ajko nůž máslem a vítá Herudka v brance Opavy krásnou přízemní střelou.
38:00
Ve druhé třetině Opava drží možná více míček na hokejce, ale jinak na ploše dominuje pouze jeden tým.
35:49
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Staněk, asistoval Ondřej Dvořák (7:2).
35:49
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Herudek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA
35:49
Po nahrávce Ondřeje Dvořáka bravůrně zakončuje střelou backhandem Michal Staněk a zvyšuje tak skore na 7:2 v prospěch domácích.
33:22
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil František Košík, asistoval Petr Tlustoš (6:2).
33:22
Přesná střela Košíka po nepřesné střele Tlustoše. Hippos navyšuje vedení.
32:00
Po dlouhé době střela na bránu. Repček netrefuje.
28:00
Střelu Petříčka Martínek viděl a chytá.
26:40
Gattnar pálí pozemi ´, Krátký srazil betony a chytá.
24:00
Krásná střela Vojty Repčeka. Žďárský taxikář Krátký ukazuje červenou na semaforu.
21:54
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Ondřej Dvořák (5:2).
21:54
Vojta Haman vymetl růžek Martínkovi branky po přihrávce Ondřeje Dvořáka zpoza branky. Krásný florbalový moment.
21:06
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša, asistoval Vít Karásek (4:2).
21:06
Neslanou nemastnou střelu Karáska nádherně tečuje Váša. Skvělý vstup Hipposu do druhé třetiny.
20:00
20:00
Zatím sledujeme vyrovnané utkání. Opava má možná více ze hry, ale vede Hippos.
20:00
Střely na bránu za první třetinu - domácí : 15 , hosté : 12
20:00
19:18
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Petříček, asistoval Filip Dvořák (3:2).
19:18
Šatňákem uklidňuje domácí Petříček. Střela pomalá, umudlaná, vlastně ani takovou nechtěl, nikomu se nelíbila, ale gol platí!!!
16:10
Pěkná střela Košíka do hrudi Martínka.
15:40
Situaci 3 na 2 řeší střelou nad Váša.
14:01
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Filip Dvořák (2:2).
14:01
Prosazazují se dva nejproduktivnější hráči Hipposu v této sezoně a na přízemní střelu Tlustoše přihrává žabkou Filip Dvořák.