4:6
1:2
1:1
- : -
branky (asistence): 08:35 Jaromír Chocholáč (Jan Svoboda), 13:18 Jaromír Chocholáč (Michal Mazánek), 15:31 Ondřej Dvořák (Tomáš Trentin), 17:03 Ondřej Dvořák (Tomáš Trentin), 25:48 Jan Svoboda (Michal Mazánek), 45:53 Ondřej Dvořák (Pavel Kuda)
branky (asistence): 07:45 Daniel Opatřil (Lukáš Vávra), 08:22 Adam Lichnovský (Jakub Monsport), 10:05 Lukáš Vávra (Jakub Kresta), 13:58 Petr Podlezl (Lukáš Vávra), 17:58 Jakub Monsport (Adam Štefek), 18:35 Petr Podlezl (Jakub Kresta), 24:37 Lukáš Soukal (Lukáš Vávra), 28:13 Daniel Opatřil (Ondřej Kubátko), 43:08 Daniel Opatřil (Lukáš Soukal)

ASK Bystřice n.P. - FBC Vikings Kopřivnice 6:9
9. Jaromír Chocholáč, 14. Jaromír Chocholáč, 16. Ondřej Dvořák, 18. Ondřej Dvořák, 26. Jan Svoboda, 46. Ondřej Dvořák - 8. Daniel Opatřil, 9. Adam Lichnovský, 11. Lukáš Vávra, 14. Petr Podlezl, 18. Jakub Monsport, 19. Petr Podlezl, 25. Lukáš Soukal, 29. Daniel Opatřil, 44. Daniel Opatřil; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 69; zásahy brankářů: Radek Šejnoha 31 - Jan Klinka 12; po třetinách: 4:6, 1:2, 1:1;
60:01
Komentář trenára hostujícíhio týmu FBC Vikings Kopřivnice Marka Jehlára: Hra kterou jsme předváděli v I.třetině byxla sice efektní pro diváky, ale věděli jsme, že se soupeřem nemůžeme hrát nahoru dolu. Od II.třetiny jsme předváděli hru, kterou si představuju a trpělivou hrou jsme si dokráčeli k vítězství.Děkuji soupeři i divákům a přeju hodně štěstí do dalších bojů.
60:00
Komentář trenéra domácího týmu ASK Bystřice n.P. Ondřeje Dvořáka: Opět stejná písnička. V tolika lidech se prostě tato liga hrát nedá. Někteří hráči by se měli zamyslet nad tím, co je pro ně priorita. Darované branky,10 lidí do hry rozhodlo utkání. Děkujeme soupeři a divákům za utkání.
60:00
59:59
Počet střel po III.třetině ASK Bystřice n.P. 3 : 13 FBC Vikings Kopřivnice
59:59
Počet střel celkem za utkání ASK Bystřice n.P. 18 : FBC Vikings Kiopřivnice 40
59:00
probíhá poslední minuta dnešního zápasu.
58:07
Domácí v plném počtu.
56:08
Vávra neproměňuje, při nájezdu vrátil hokejku
56:07
Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil Lukáš Vávra.
56:07
Vyloučen hráč Rudolf Mazánek družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
56:00
opět úspěšný Šejnoha
53:25
Domácí tým je podporován svými fandy, ale nejsem si jistá, že jim to ještě nějak moc pomůže.
51:54
Jarda Noivák, velký fanda domácího týmu napomáhá pořadatelům a zpravuje posunuté mantinely pomocí svých náhradních nohou.
51:25
Další tyč hostujících , tentokrát Kubátko a jen to zacinkalo.
50:17
Kopřivnice má z této hry hodně navrch
48:50
Dvořák se rozčiluje a vyžaduje po hostujícím hráči aby se přiznal k vyhozenému balonku.
48:40
Opět úspěšný Šejnoha. Zmatek před svoji brankou zachraňuje vlastním tělem.
47:48
Další rysk domácích před vlastní bránou.
47:09
Trentin na půlce bere přihrávku hostujícímu hráči, nachází Dvořáka, ale ten bohužel jen velmi těsně vedle.
46:40
Vávra po odraženém balonku i napodruhé zkouší zadovkou Šejnohu, ale ten vyráží.
45:54
Kuda z rohu posílá Dvořáka k vydařené střele.
45:53
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Pavel Kuda (6:9).
45:21
Sládkovský orazítkoval Šejnohovu branku.
43:08
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Lukáš Soukal (5:9).
42:00
Hosté opět pokračují v rozehrané rychlé hře.
41:53
Vyloučen hráč Jan Svoboda družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za bránění ve hře.
37:33
Trest jde odsedět Dvořák a moc se mu to nelíbí.
37:32
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
37:25
již minuta - rozhodčí už asi bolí ruka.
36:25
Hostující jsou po faulu do 6 hráčů. Rozhodčí signalizují vyloučení domácího týmu.
35:52
Dvořák bere hostům balonek, přihrává na Procházku, který stál přímo před gólem, ale z otočky bohužel míjí.
33:44
Mazánek opět v roli golmana. Vyráží přesně mířenou střelu hostujícího týmu vlastním tělem.
32:44
Víc jak 2 minuty se hrálo bez přerušení.
32:02
Procházkova střela končí bohužel pouze v nárůči Klinky.
30:57
Stále vysoké tempo hry moc nehraje do karet domácího týmu.
29:28
Další prudká střela Kopřivnice. Střela Sládkovského naštěstí končí v boční síti.
28:14
Opatřil utekl bystřické obraně a suše si položil Šejnohu , jeho střela míří nad Šejnohovo tělo.
28:13
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Ondřej Kubátko (5:8).
25:49
Svoboda střílí od levého mantinelu
25:48
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jan Svoboda, asistoval Michal Mazánek (5:7).
24:38
Hosté využívají svoje přečíslení a Mazánek se vrací bohužel do hry předčasně.
24:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Soukal, asistoval Lukáš Vávra (4:7).
24:25
Lichnovský odčiňuje svoje zaváhání a stílí prudkou střelu. 'Sejnoha nohou vyráží daleko za hrací plochu.
23:47
Kopřivnice v plném počtu
23:35
Vyloučen hráč Michal Mazánek družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
23:10
Zatím přesilovka v pomalém tempu.
21:48
Chocholáč bohužel odložil svoji střelu až na poslední chvíli a Klinka bedlivě střežil svůj prostor.
21:47
Trestné střílení družstva ASK Bystřice n.P. neproměnil Jaromír Chocholáč.
21:47
Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
19:30
Rychlý přesun a přesná střela do Šejnohy od Šimáčka.
18:36
Prudká střela od půlky a šikovně a přesně nastavená hokejka
18:35
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Petr Podlezl, asistoval Jakub Kresta (4:6).
17:59
Velmi slušná střelnice. Štefek posílá Monsporta po lajně a ten střílí Šejnohovy nad rameno.
17:58
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Monsport, asistoval Adam Štefek (4:5).
17:04
Akce jako přes kopírák s předchozí brankou
17:03
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Tomáš Trentin (4:4).
15:32
Rychlý protiútok a přečíslení domácích 2 na 1 končí v síti hostů.
15:31
15:25
Další střela Vávry, který naštěstí míjí domácí odkrytou branku.
14:50
Další skvělý zákrok Šejnohy, který špičkou nohy balonek vykopává mimo svoji svatyni.
13:59
Rozhodčí přemýšlejí jestli to nebyl vlastňák, nakonec je jejich rozhodnutí ve prospěch Podlezla.
13:58
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Petr Podlezl, asistoval Lukáš Vávra (2:4).
13:19
Chocholáč dostává přihrávku od Mazánka na střed a z otočky se štěstím trefuje.
13:18
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jaromír Chocholáč, asistoval Michal Mazánek (2:3).
13:13
Šejnoha reflexivně vytaženou rukou chytá střelu z velké dálky.
12:34
Standartka Bystřice po faulu na Trentina, bohužel střela končí v rukách Klinky.
10:06
Hrubá chyba Mazánka. Vávra posílá Krestovy a ten je bezchybný.
10:05
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Jakub Kresta (1:3).
08:36
Střela Svobody minula bránu a odrazu využil Chocholáč.
08:35
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jaromír Chocholáč, asistoval Jan Svoboda (1:2).
08:22
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Jakub Monsport (0:2).
08:22
Výběh od mantinelu na střed hřiště a prudká střela do domácí branky.
07:45
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Lukáš Vávra (0:1).
07:45
Hosté využili zmatku před domácí brankou
07:25
Hra probíhá ve velmi rychlém tempu.
04:28
Opatřil po přihrávce z rohu zkouší pozornost Šejnohy, ale střela z otočky letí mimo branku.
03:20
I na druhé straně je ohrožena branka. šejnoha všek celý zmatek řeší vyhozením balonku, kterým posílá svůj tým do dalšího útoku.
02:18
První velká akce domácího týmu. Dvořák utel kopřivnické obraně, ale Procházkovi střela do odkryté branky odskakuje
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Ondřej Kubátko, Lukáš Vávra, Jakub Kresta, Lukáš Soukal, Daniel Opatřil
00:00
Line-up domácích ASK Bystřice n.P.: brankář: Radek Šejnoha; hráči v poli: Michal Mazánek, Pavel Procházka, Jan Svoboda, Tomáš Trentin, Ondřej Dvořák
00:00
Dobrý den vážení diváci. Vítáme vás na dnešním utkání Národní ligy - skupina východ.