6:0
3:0
2:6
- : -
branky (asistence): 02:23 Martin Šulc (Dominik Dohnal), 04:35 Martin Šulc (Tom Pavlis), 15:17 Adam Feber (Adam Klimeš), 16:55 Daniel Matloch, 18:49 Martin Šulc (Tom Pavlis), 18:57 Lukáš Šurik (Filip Deák), 23:34 Jan Fiedor (Adam Klimeš), 30:56 Adam Feber (Daniel Matloch), 32:21 Denis Tomančák, 47:37 Adam Klimeš (Daniel Holinka), 51:46 Dominik Křístek (Daniel Holinka)
branky (asistence): 41:35 Michal Nechanický, 46:36 Jiří Giptner (Michal Nechanický), 48:37 Vojtěch Bernas (Jiří Giptner), 50:17 Zbyněk Hlaváček, 52:44 Jakub Holovej (Zbyněk Hlaváček), 57:34 Vojtěch Bernas (Jiří Giptner)

Florbal Torpedo Havířov - Florbal Chomutov 11:6
3. Martin Šulc, 5. Martin Šulc, 16. Adam Feber, 17. Daniel Matloch, 19. Martin Šulc, 19. Lukáš Šurik, 24. Jan Fiedor, 31. Adam Feber, 33. Denis Tomančák, 48. Adam Klimeš, 52. Dominik Křístek - 42. Michal Nechanický, 47. Jiří Giptner, 49. Vojtěch Bernas, 51. Zbyněk Hlaváček, 53. Jakub Holovej, 58. Vojtěch Bernas; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 67; zásahy brankářů: David Funiok 15, David Lipowski 5 - Jan Štěpánek 3, Petr Apko 12; po třetinách: 6:0, 3:0, 2:6;
60:00
Komentář trenéra hostů Bociana Martina: Škoda že jsme začali hrát až od 3. třetiny. Děkujeme soupeři, chomutovským divákům, kteří přijeli a soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. třetině: D 10 a H 11
60:00
Komentář trenéra domácích Ondřeje Mikuly: Hrali jsme dobře do začátku 3. třetiny. Děkuji fanouškům a soupeři za zápas a příjemnou cestu domů.
60:00
59:43
Lipowski vyráží střelu z půlky.
58:55
Vyloučen hráč Denis Tomančák družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
58:13
Poslední minuty utkání se odehrávají na půlce domácích.
57:34
Timeout Florbal Torpedo Havířov
57:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Bernas, asistoval Jiří Giptner (11:6).
55:11
Chomutovu se podařil zatím každý výběh od mantinelu na střed i se zakončením.
54:23
Feber střílí příklep, který mu vyráží helmou brankář Chomutova.
52:44
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Zbyněk Hlaváček (11:5).
51:46
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Dominik Křístek, asistoval Daniel Holinka (11:4).
51:02
Chomutov napadá soupeře a znepříjemňuje jim rozehrávku.
50:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Zbyněk Hlaváček bez asistence (10:4).
49:23
Vyloučen hráč Martin Peksa družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
48:37
48:04
Matloch běží sám na bránu a opět vedle.
47:37
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Daniel Holinka (10:2).
47:00
Feber střílí příklepem od mantinelu.
46:36
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Giptner, asistoval Michal Nechanický (9:2).
46:12
Vyloučen hráč Vojtěch Bernas družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
45:35
Lipowski helmou vychytává Kučeru.
44:44
Chomutov 3. třetinu hraje mnohem lépe a je více na míčku než Havířov.
44:03
Giptner střílí do nohy Lipowského.
42:45
Kučera sám před bránou netrefuje.
42:16
Drong dalším svým výkopem nahrává na Tomančáka, který běží podél mantinelu.
41:35
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Michal Nechanický bez asistence (9:1).
40:51
Giptner bere míček Křístkovi a nahrává před bránu Havířova.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal Torpedo Havířov.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: D 7 a H 6
40:00
39:52
Drong si hraje na fotbalistu a odkopává míč přes celé hřiště.
38:18
Fiedor dostává přihrávku do prázdné brány, ale netrefuje.
36:33
Deák promarnil další akci, kdy šel sám na bránu, ale jeho střela letěla mimo bránu.
34:16
Chomutov má volný úder před bránou Havířova.
33:26
Drong svým tělem blokuje další střelu na bránu.
32:21
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Denis Tomančák bez asistence (9:0).
32:02
Šnejdar střílí prudkou střelu bekhendem na Funioka.
30:56
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Daniel Matloch (8:0).
30:56
Fiedor posílá nahrávku dopředu na Matlocha, který v situaci 2 na nikoho nahrává do prázdné brány Feberovi.
28:46
Klimeš posílá zádovku na Febera, jehož střela nebyla přesná a skončila v rukou Apka.
27:11
Křístek nahrává na Šulce, který tahem střílí na Apka.
26:09
Feber v souboji dostává seknutí do jeho hole a Havířov má rozehrávku na jejich půlce.
24:50
Deák blízko brány přestřeluje.
23:34
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Adam Klimeš (7:0).
23:34
Fiedor si nabíhá pro nahrávku na střed a zakončuje přesnou střelu pod horní tyčku brány.
22:52
Hra se odehrává v rychlém tempu.
21:36
Giptnerova střela tečována Drongem pryč z hřiště.
20:52
Hlaváček při běhu sám na bránu střílí tahem mimo bránu.
20:01
Úvodní vhazování vyhrává tým Florbal Chomutov.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: D 9 a H: 9
20:00
18:57
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Lukáš Šurik, asistoval Filip Deák (6:0).
18:57
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Apko družstva Florbal Chomutov
18:49
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Tom Pavlis (5:0).
18:20
Křístek vyjíždí z obrany a tahem střílí na Štěpánka, který bez problému vychytává.
16:55
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Daniel Matloch bez asistence (4:0).
16:18
Matlochova střela letí vysoko nad bránou.
15:17
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Adam Klimeš (3:0).
14:04
Šurik nahrává na volného Deáka, kterému míček sjíždí po pokusu o střelu.
12:56
Klimeš při zakončení opět blokován obráncem Chomutova.
12:06
Chomutov začíná agresivně napadat Havířov.
10:51
Fiedor nohou vyráží křižnou nahrávku Chomutova.
09:41
Halej zablokoval střelu Matlocha, který běžel sám na bránu.
07:39
Zelinka promáchl střelu do prázdné brány.
06:52
Havířov má míček a hraje na půlce hostů, kteří se jim snaží míč sebrat.
05:46
Giptner na středu přijímá přihrávku, ale jeho střela byla blokována Feberem.
05:23
Vyloučen hráč Lukáš Šurik družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
04:35
03:45
Nechanický nemá komu nahrát a míč vyhazuje ze svojí poloviny.
02:54
Holínka ztrácí míček a Giptner běží na bránu, ale střelu blokoval Drong.
02:23
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Dominik Dohnal (1:0).
02:01
Drong brání střele hostů a míček se dostává ke Křístkovi.
00:42
Chomutov po vyhraném vhazování přebíhá na půlku Havířova, kde vyvíjí tlak na bránu.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Florbal Chomutov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Vojtěch Bernas, Matyáš Müller, Zbyněk Hlaváček, Daniel Kučera, Ondřej Halej
00:00
Line-up domácích Florbal Torpedo Havířov: brankář: David Funiok; hráči v poli: Lukáš Šurik, Filip Deák, Daniel Holinka, Ondřej Drong, Denis Tomančák