1:1
2:2
1:1
0:1
branky (asistence): 19:43 Petr Krhut (Pavel Barabáš), 30:51 Vladislav Kittel (Pavel Barabáš), 37:26 Jan Doležel (Patrik Hegar), 45:07 Lukáš Novosad (David Žniva)
branky (asistence): 10:09 Vojtěch Zátopek (Tomáš Sladkovský), 22:52 Daniel Šimíček (Lukáš Soukal), 37:14 Petr Podlezl (Tomáš Sladkovský), 54:15 Jakub Kresta (Adam Lichnovský), 64:04 Daniel Opatřil (Lukáš Vávra)

1. FBK Rožnov p/R - FBC Vikings Kopřivnice 4:5p
20. Petr Krhut, 31. Vladislav Kittel, 38. Jan Doležel, 46. Lukáš Novosad - 11. Vojtěch Zátopek, 23. Daniel Šimíček, 38. Petr Podlezl, 55. Jakub Kresta, 65. Daniel Opatřil; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 6:3; využití: 1:2; diváků: 112; zásahy brankářů: Jakub Jasný 21 - Jan Klinka 20; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:1, 0:1;
64:04
65:02
Komentář trenéra domácích, Pavla Barabáše: "Soupeř hrál dobře takticky a nepustil nás do naší hry. Zlomových momentů mohlo být více. V 1. třetině mohla Kopřivnice odskočit o 3 branky, naopak my zase ve 3. třetině jsme mohli rozhodnout utkání. Děkuji soupeři za férovou hru."
65:01
Komentář trenéra hostů, Filipa Bordovského: "Musím pochválit obě družstva za hezkou, ofenzívní hru a jsem rád, že se štěstíčko v prodloužení přiklonilo na naši stranu. Děkuji soupeři za férovou hru."
64:04
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Lukáš Vávra (4:5).
64:04
Střely v prodloužení 3:1, celkově v utkání 24:26.
63:23
Bude se hrát 3 na 3
62:46
Oba týmy hrají opatrně.
61:24
Rožnov drží Kopřivnici na obranné polovině a snaží se najít místo, kudy vstřelit branku.
60:11
Domácí zkouší prodloužení bez gólmana!
60:00
60:00
59:59
Poměr střel ve třetí třetině činí 7:9 pro Kopřivnice.
59:54
Vyloučen hráč Josef Viktořík družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
59:54
Vyloučen hráč Jakub Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za zdržování hry.
59:00
Probíhá poslední minuta základní hrací doby.
58:22
Domácí se snaží vyhazovat míčky. Hostující obránce ihned zasahuje.
57:37
Domácí si v oslabení vedou velice dobře. Kopřivnice se nedokáže prosadit.
56:34
Vyloučen hráč Jakub Kostelecký družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hra bez hokejky.
55:51
Domácí se těžko dostávají na útočnou polovinu.
54:15
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
54:15
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kresta, asistoval Adam Lichnovský (4:4).
53:22
Hosté zavírají Rožnov na obranné polovině i při hře 5 na 5.
52:21
Domácí Hegar se svíjí v bolestech po levici brankáře hostí. Následně odchází z hřiště a je ošetřován.
51:50
Domácí už delší chvíli na útočné straně.
50:49
Tempo je již neskutečné a míček létá ze strany na stranu.
49:18
Domácí se snaží opatrně rozehrávat, ale Kopřivnice agresivně napadá!
48:00
Rožnovští úspěšně ubránili oslabení a Hegar se pouští do hřiště.
47:20
Diváci bubnují a křičí, aby povzbudili domácí hráče.
46:23
Kopřivnice si klasicky uzavírá Rožnov na útočnou polovinu.
46:00
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
45:07
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Lukáš Novosad, asistoval David Žniva (4:3).
45:07
Sen diváků se splnil! Rožnov poprvé ve vedení!
44:55
Domácí diváci podporují své hráče více.
43:40
Po oslabení se Rožnov vrhá do útoku, ale Kopřivnice skvěle brání.
42:51
Jasnému míček skákal pod nohama, následně si ho pokryl a hostě již nemohli dorážet.
41:43
Hosté zatím střelecky aktivnější.
41:08
Vyloučen hráč Denis Zimmer družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za držení.
40:00
40:00
39:59
Poměr střel na branku v druhé třetině je 9:6 pro domácí mužstvo.
39:02
Rožnov si zahraje přesilovku do konce třetiny plus 59 sekund v další třetině.
39:01
Vyloučen hráč Petr Podlezl družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
38:56
Rožnov v útoku aktivnější.
37:26
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jan Doležel, asistoval Patrik Hegar (3:3).
37:26
Kopřivnice se ani nestačila doradovat a inkasují gól, který znamená remízu.
37:14
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Petr Podlezl, asistoval Tomáš Sladkovský (2:3).
37:14
Po výběhu hráče hostí brankář Jasný nestihl zareagovat na střelu a Kopřivnice opět ve vedení.
36:12
Hosté uzavřeli domácí a hledají místo na střelu.
35:55
Vyloučen hráč Denis Zimmer družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
35:01
Vikings útočí a útočí! Domácí obrana neprostřelitelná.
33:20
Kopřivnice nesouhlasí s remízou a napadají Sršně až za brankou s myšlenkou, že udělají chybu.
32:23
Domácí prověřili pozornost Klinky. Hostující gólman odráží obě střely.
30:51
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Kittel, asistoval Pavel Barabáš (2:2).
30:51
Kittel si zpracoval střelu svého spoluhráče a vyrovnává na 2:2 v přesilovce!
29:52
Domácí Viktořík střílí na bránu, ale trefuje pouze stínícího Kratochvíla do hlavy.
29:20
Kopřivnice se dostala do šance před brankářem Jasným, ale míček letí nad bránu.
29:07
Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
28:41
Rozhodčí znovu zvedají ruku, tentokrát se bude vylučovat na druhé straně. Domácí v 6.
27:29
Rožnovští ve dvou šancích v rozmezí času přibližně 5 sekund! Hostující brankář úspěšně vyráží obě střely pravou rukou.
26:13
Domácí začínají hrát znovu opatrně.
24:35
Oba týmy se vzájemně zastavují v útočných šancích.
23:03
Domácí hráče inkasovaný gól nezastavil a pokračují ve stejném tempu.
22:52
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček, asistoval Lukáš Soukal (1:2).
22:52
Hosté si uzavřeli čtyři sršně na obranné polovině domácích a ze středu prostřelují mezi hráče.
22:25
Rožnovští zatím mají více střel v tomto oslabení, než Kopřivnice při přesilové hře.
21:38
Vyloučen hráč Josef Viktořík družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
21:35
Vikings vystřelili do domácích obránců, čímž jim také začíná přesilovka 5 na 4.
20:58
Rozhodčí zvedá pravou ruku nahoru a Kopřivnice si prodlužuje přesilovou hru o pár sekund.
20:01
První buly v druhé hrací části pro změnu vyhrává tým hostující.
20:00
20:00
19:59
Poměr střel na branku v první části je 5:10 pro Kopřivnice.
19:44
Domácí si odnáší do šaten vyrovnávací branku.
19:43
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Krhut, asistoval Pavel Barabáš (1:1).
18:27
Brankář Jasný se štěstím chytá další gólovou šanci.
17:28
Domácí útočník minul míček, který mohl zajet do odkryté brány Kopřivnice.
16:44
Další nevyužitá gólová šance Vikings.
15:28
Sršni pořád bojují o první branku. Kopřivnický gólman dnes nic zatím nepouští za brankovou čáru.
14:41
Opakované přerušování hry po pravici domácího brankáře. Rozehrává Rožnov.
13:13
Hosté spálili šanci 2 na 1!
11:59
Domácí se dostali z problémů na vlastní polovině, ale Kopřivnice je znovu zastavuje na polovině hřiště.
10:51
Sršni chtějí vyrovnat stav utkání, ale obránci hostí je k ničemu nepouští.
10:09
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vojtěch Zátopek, asistoval Tomáš Sladkovský (0:1).
10:09
Rožnovští se nestihli vrátit a Kopřivnice trestá první vstřelenou brankou!
09:35
Nevyužitý volný úder domácích. Hostující brankář vyráží pomocí nohy.
08:47
Vikingové začínají napadat obránce Rožnova.
08:02
Domácí opatrně hledají kudy se dostat na útočnou polovinu.
06:54
Hosté vyzkoušeli důraz rožnovských obránců. Obránci úspěšnější.
05:49
Domácí se snaží rozehrávat opatrně, zatímco Kopřivnice se vrhá do útoku po hlavě.
03:24
Oba týmy projevují snahu o první gól. Brankáři zatím stoprocentní!
02:53
Kopřivnice nyní musela odklidit míček před vlastní brankou.
01:56
První střelu na branku si připisuje hostující družstvo, Jasný však připraven!
00:55
Hned v první minutě Rožnov spálil první šanci, ale bojovnost zůstává.
00:01
Úvodní buly vyhrává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Ondřej Kubátko, Lukáš Vávra, Jakub Kresta, Lukáš Soukal, Daniel Opatřil
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Jakub Jasný; hráči v poli: Pavel Barabáš, Filip Kristek, Jan Doležel, Petr Krhut, Josef Viktořík