1:0
1:2
1:4
- : -
branky (asistence): 07:43 Monika Jahodová (Klára Jahodová), 20:50 Adéla Vávrová (vlastní branka), 53:03 Martina Horáková (Klára Jahodová)
branky (asistence): 31:02 Diana Peterová (Vanesa Bašová), 38:00 Magdaléna Bašová (Karolína Flidrová), 51:00 Magdaléna Bašová (Adéla Vávrová), 51:26 Jitka Růžičková (Kateřina Poláčková), 53:23 Vanesa Bašová (Magdaléna Bašová), 58:45 Jitka Růžičková (Kateřina Poláčková)

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - FBC Dobruška 3:6
8. Monika Jahodová, 21. Adéla Vávrová, 54. Martina Horáková - 32. Diana Peterová, 39. Magdaléna Bašová, 52. Magdaléna Bašová, 52. Jitka Růžičková, 54. Vanesa Bašová, 59. Jitka Růžičková; rozhodčí: Jakub Cigl - Michal Havelka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Anna Halasová 22 - Dominika Flídrová 21; po třetinách: 1:0, 1:2, 1:4;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jaroslava Hály: "Dnešní hra byla z naší strany špatná, vydařil se nám vstup do zápasu, koncovka však byla špatná. Děkujeme soupeřům za hru."
60:00
Počet střel na branku celkem: Pramos Šitbořice FbC Aligators 24; FBC Dobruška 28
60:00
Komentář trenéra hostů pana Jana Černého: ""V dnešním zápase jsme se dostávali do hry pomalěji, ale po první třetině, kdy jsme se prali s rozehrou jsme hru zjednodušili a to neslo ovoce. Jsem rád, že jsme protrhli konečně střeleckou smůlu a začlo to tam holkám padat. Díky týmu za odmakaný zápas, a soupeři za hru.
60:00
Počet střel na branku ve 3. třetině: Pramos Šitbořice FbC Aligators 8; FBC Dobruška 8
60:00
59:30
Domácí se snaží o vyrovnání, zatím marně.
58:45
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Kateřina Poláčková (3:6).
58:45
Domácí teď nezvládli situaci a inkasovali branku.
57:08
Domácí ustáli početní výhodu hostů.
56:16
Domácí teď zachránila levá tyč.
55:08
Trestné střílení družstva FBC Dobruška neproměnil Nikola Remešová.
55:08
Vyloučen hráč Veronika Martincová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za sekání.
55:08
Trestné střílení za hostující celek pojede hráčka s číslem 7 Remešová Nikola.
53:23
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Vanesa Bašová, asistoval Magdaléna Bašová (3:5).
53:23
Po křižné přihrávce domácí dávají gol.
53:03
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Martina Horáková, asistoval Klára Jahodová (3:4).
53:03
Hosté na odpověď nenechali dlouho čekat a opět navyšují náskok na 2 branky.
51:40
Domácí se teď po dvou vstřelených brankách během 30 sekund dostali do těžké situace.
51:26
Timeout PRAMOS Šitbořice FbC Aligators
51:26
51:00
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Magdaléna Bašová, asistoval Adéla Vávrová (2:3).
51:00
Hosté se teď poprvé v zápase dostali do vedení.
49:50
Jedovatá střela hostů, golmanka však zatím drží svůj tým.
48:00
Pokud se zítra kolem oběda budete nacházet poblíž Campusu můžete navštívit tělocvičnu, ve které se uskuteční turnaj dorostenců domácího klubu FbC Aligators Klobouky, rádi vás uvidí.
43:50
Hostující družstvo teď zachránila tyčka.
38:00
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Magdaléna Bašová, asistoval Karolína Flidrová (2:2).
38:00
Domácí teď podcenili útok hostí a byli potrestáni inkasovanou brankou,
37:40
Domácí teď nevyužili špatnou rozehrávku hostů.
37:00
Oba týmy dnes nemají svůj střelecký den.
36:15
Hráčka domácích se teď po střetu těžce zvedá ze hřiště.
35:30
Únik hráčky Dobrušky, golmanka domácích však drží.
34:35
Hráčka domácích sama před golmankou, ta však vychytala.
33:52
Domácí nevyužili ani svoji druhou přesilovou hru.
33:20
A zvoní horní tyč na straně hostů
31:52
Vyloučen hráč Vanesa Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za zdržování hry.
31:52
Rozhodčí teď nekompromisně vyloučil hráčku hostů.
31:02
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová, asistoval Vanesa Bašová (2:1).
31:02
Po faulu domácí hráčky teď hosté využili volného úderu a střílí gol.
30:45
Hosté v šanci, hráčka však netrefila míček a tak ani nevystřelila.
29:15
Domácí teď v šanci z poza brány, však bez vstřelení branky.
26:50
Domácí teď po ztrátě v útočném pásmu čelí protiútoku, situaci však zvládli.
25:30
Situaci před vlastní bránou teď hostí zvládli a odvrátili hrozbu střelby za bránu.
23:20
Hosté se snaží o přechod do útočného pásma, zatím je však domácí k ničemu nepouští.
21:00
Domácí tak se štěstím navyšují vedení.
20:50
Vlastní branku družstva FBC Dobruška vstřelil Adéla Vávrová (2:0).
20:50
Bohužel pro hosty z chumlu před brankou nakonec inkasovali gol, vlastní.
20:30
Domácí se stále drží v útočném pásmu.
20:01
Domácí hned po vhazování v obrovské šanci.
20:00
20:00
Počet střel na branku v 1. třetině: Pramos Šitbořice FbC Aligators 10; FBC Dobruška 7
20:00
19:20
Hosté se teď drží na polovině soupeře.
18:30
Domácí zkouší z půlky, golmanka s přehledem chytá.
17:43
Domácím se nakonec nepodařilo využít přesilové hry, hosté v 5.
16:53
Domácí zatím nevyužívají početní převahu.
15:43
Vyloučen hráč Karolína Flidrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:00
Akce domácích, střela však končí v ochranné síti za mantinelem.
10:17
Zatím se hraje poklidné utkání. Bez výrazného tempa.
07:43
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová, asistoval Klára Jahodová (1:0).
07:43
Po soupeřově špatné rozehrávce dávají domácí gol z protiútoku.
07:30
Dobruška teď v šanci, golmanka však vyráží.
06:30
Tlak domácích na soupeře. Zatím však nevyužitý.
04:40
Domácí v přechodu 3 na 2, bohužel však bez golu.
03:30
Nebezpečná střela z dálky, brankářka domácích však s přehledem vyráží.
02:50
První střela hostů, brankářka vyráží.
02:10
Domácí mají zatím převahu na míčku
01:10
Domácí se rychle dostali ke střele, brankařka však vychytala.
00:10
Po prohraném vhazování se domácí dostali k míčku a dokázali ho udržen na soupeřově polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Michal Havelka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška: brankář: Dominika Flídrová; hráči v poli: Magdaléna Bašová, Nikola Remešová, Diana Peterová, Adéla Vávrová, Markéta Zeisková
00:00
Line-up domácích PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Anna Halasová; hráči v poli: Petra Ondráčková, Anna Hanusová, Monika Jahodová, Klára Jahodová, Kateřina Slezáková
00:00
Vážení diváci, dovolte mi přivítat Vás na zápase 7. kola 1. ligy žen. Dnes proti sobě nastoupí týmy Pramos Šitbořice FbC Aligators a FBC Dobruška.