3:0
1:2
5:2
- : -
branky (asistence): 01:25 Adam Klimeš (Martin Varta), 14:38 Pavel Kožušník (Martin Varta), 18:21 Kamil Peřka (Vojtěch Mžyk), 27:05 Adam Klimeš (Erik Šochman), 40:32 Kamil Peřka, 41:52 Jan Fiedor (Adam Klimeš), 42:09 Marián Kloza (Vojtěch Mžyk), 46:37 Vojtěch Mžyk (Ondřej Kučera), 54:02 Marián Kloza (Vojtěch Mžyk)
branky (asistence): 32:48 Michal Chudina (Petr Stejskal), 33:28 Tomáš Boubelík (David Jirásek), 47:15 Tomáš Volf (Michal Chudina), 51:53 Michal Chudina (Petr Stejskal)

Florbal PEGRES Havířov - Start98 Praha-Kunratice 9:4
2. Adam Klimeš, 15. Pavel Kožušník, 19. Kamil Peřka, 28. Adam Klimeš, 41. Kamil Peřka, 42. Jan Fiedor, 43. Marián Kloza, 47. Vojtěch Mžyk, 55. Marián Kloza - 33. Michal Chudina, 34. Tomáš Boubelík, 48. Tomáš Volf, 52. Michal Chudina; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 1:2 + Jan Horálek 5; využití: 1:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Pavel Kotula 21 - Jan Zavadil 12, Ondřej Lupoměch 8; po třetinách: 3:0, 1:2, 5:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Kubíčka Filipa: Nám vyšel vstup do utkání, což vznešlo klid na naše hokejky. Naše chluhá pasáž ve 2. třetině vrátila soupeře do hry a můžeme být rádi, že nás podržel brankář. Na oplátku nám vyšel vstup do 3. třetiny, ale pořád jsmee věděli, že musíme hrát do poslední minuty. Děkujeme soupeři za pěknou hru a divákům za návštěvu.
60:00
Komentář trenéra hostů Menharta Jakuba: Bohužel se musím opakovat, ale opět nastal zápas stejné chyby. Prospaná 1. třetina, góly ze středu hřiště, neschopnost zakončit a vyloučení v důležité fázi zápasu. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
59:49
Varta se rozhodl z volného úderu vystřelit přimo nad bránu.
57:35
Hosté hrají agresivněji.
56:30
Nahrávka na volného Šochmana byla až moc do běhu a tak se pokusil po ní skočit, ale neúspěšně.
55:54
Klimešova střela odražena do rohu hostů
54:43
Hosté i při hře 4 na 5 stále napadají.
54:02
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Vojtěch Mžyk (9:4).
54:02
Kloza běží sám na bránu a zakončuje.
52:49
Vyloučen hráč Jan Horálek družstva Start98 Praha-Kunratice na 5 minut za hrubost.
51:53
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Chudina, asistoval Petr Stejskal (8:4).
50:17
Chudina bere míček Fiedorovi a střílí mimo bránu.
47:43
Vyloučen hráč Daniel Škoula družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
47:15
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Volf, asistoval Michal Chudina (8:3).
47:15
Rychle nahrávky Volfa a Chudiny jsou zakončeny do sítě.
46:37
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Ondřej Kučera (8:2).
45:40
Kotula helmou vyráží míček.
44:31
Pláškovi přeskočil míček přes čepel za mantinel po rozehraném volném úderu.
42:09
42:09
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Lupoměch družstva Start98 Praha-Kunratice
42:09
Po rychlých gólech se hosté rozhodli o změnu brankáře.
41:52
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Adam Klimeš (6:2).
40:56
Kuttler odkopává míč.
40:32
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Kamil Peřka bez asistence (5:2).
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Start98 Praha-Kunratice.
40:00
40:00
39:57
Kotula opět zachránil Havířov.
38:15
Hosté mají akci 3 na 2, ale míček končí v rukou Kotuly.
35:49
Zavadil J. bere míček a snaží se získat čas pro jeho tým.
34:37
Vyloučen hráč Ondřej Schuller družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
33:28
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Boubelík, asistoval David Jirásek (4:2).
32:48
32:48
Po chybné přihrávce Kozlíka se míč dostává k hostům, kteří běží sami na bránu a skórují.
31:00
Volf překazil akci Šochmana a Varty.
30:00
Kozlík z otočky mimo bránu.
28:02
Plášek zpacifikoval Schullera u mantinelu.
27:05
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Erik Šochman (4:0).
26:20
Běloch svou nohou zabraňuje vstřelení gólu domácích.
24:57
Hosté měli volný úder, který jim vyšel parádně, ale zakončení Volfa postrádalo přesnost.
23:21
Před bránou domácích proběhl souboj, ale Kučera dokázal pokrýt tělem míček, který si nakonec vzal Kotula.
21:32
Plášek je zdvojen a po ztrátě míčku je akce 2 na 1 pro Start .
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Start98 Praha-Kunratice.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: D - 8 a H - 6
20:00
19:36
Klimeš vyhazuje míček na volného Mžyka, který běží sám na bránu, ale Zavadil V. nohama zabraňuje gólu.
18:21
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Kamil Peřka, asistoval Vojtěch Mžyk (3:0).
17:57
Vyloučen hráč Erik Šochman družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
17:01
Beneš vybíhá z obrany a střílí na Zavadila V. , který rukama vyráží míček pryč.
14:38
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Martin Varta (2:0).
14:38
Nahrávka na Kožušníka a jeho otočka před golmanem přináší další gól pro Havířov.
13:58
Horálek se pokouší dorazit miček po sřele jeho spoluhráče, ale neúspěšně.
12:20
Mnoho střel a útočných akcí Havířova bylo vychytáno Zavadilem V. .
10:54
Havířov měl volný úder v blízkosti brány, který jim nepřinesl žádný gól.
09:21
Zavadil J. střílí tahem ze středu hřiště mimo bránu.
07:42
Plášek posílá dopředu na Kozlíka, který si poté míček posunul přiliš dopředu a dostává se k brankáři hostů.
06:01
Míček se kutálí kolem brány Havířova, ale Krečmer ho ihned bere a běží za bránu.
04:19
Zavadil V. skáče po střele Klimeše a vyráží pryč.
03:41
Zavadil proběhl celé hřiště, ale nic z toho.
01:25
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Martin Varta (1:0).
01:25
Kombinace Kožušník - Varta - Klimeš posouvá Havířov do vedení 1:0 .
00:45
Hosté po vyhraném vhazování míří do útoku.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Start98 Praha-Kunratice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Start98 Praha-Kunratice: brankář: Jan Zavadil; hráči v poli: Michal Chudina, Tomáš Volf, Petr Stejskal, Jan Horálek, Ondřej Schuller
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Marián Kloza, Tomáš Vlach, Vojtěch Mžyk, Kamil Peřka, Ondřej Kučera