2:0
4:3
3:4
- : -
branky (asistence): 01:19 Daniel Šimíček (Jan Baďura), 15:28 Lukáš Vávra (Daniel Opatřil), 20:57 Adam Štefek (Jakub Kresta), 28:09 Ondřej Kubátko (Jakub Kresta), 34:09 Jakub Kresta (Lukáš Soukal), 37:46 Tomáš Sladkovský (Petr Podlezl), 45:01 Jakub Kresta (Ondřej Kubátko), 54:54 Adam Štefek (Adam Lichnovský), 59:55 Ondřej Kubátko (Daniel Opatřil)
branky (asistence): 22:05 Lukáš Zelenka (Tomáš Pešek), 28:58 Patrik Kučera (Jan Suchý), 33:21 Lukáš Zelenka (Tomáš Pešek), 47:53 Jan Sláma (Jan Suchý), 50:48 Tomáš Pešek (Lukáš Zelenka), 53:36 Petr Liška (Lukáš Roztočil), 54:33 Tomáš Pešek (Petr Liška)

FBC Vikings Kopřivnice - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 9:7
2. Daniel Šimíček, 16. Lukáš Vávra, 21. Adam Štefek, 29. Ondřej Kubátko, 35. Jakub Kresta, 38. Tomáš Sladkovský, 46. Jakub Kresta, 55. Adam Štefek, 60. Ondřej Kubátko - 23. Lukáš Zelenka, 29. Patrik Kučera, 34. Lukáš Zelenka, 48. Jan Sláma, 51. Tomáš Pešek, 54. Petr Liška, 55. Tomáš Pešek; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Marek Cochlar 25 - Martin Frühbauer 37; po třetinách: 2:0, 4:3, 3:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Díky neproměňování šancí v 1. třetině skončil výsledek, tak jak skončil. Bohužel někteří nedělali to co měli a doufám se do příště poučí. Díky soupeři za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích: Z vyhraného zápasu jsme udělali drama, ikdyž jsme zápas měli jednoznačně dotáhnou do vítězného konce.Musíme zapracovat na psychice a proměňování šancí, protože ne všechny zápasy se nám podaří dotáhnout do vítězného konce jako tento. Díky soupeři za zápas, děkuji i divákům.
59:55
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Daniel Opatřil (9:7).
58:48
Pešek zkoušel střílet od mantinelu, míříl však nepřesně.
57:08
Vávra nastřeluje tyčku Frühbauerovy branky.
56:55
Podlezl blokuje střelu.
56:26
Kopřivnice odolává náporu soupeřů.
55:32
Vyloučen hráč Lukáš Soukal družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
54:55
Štefek se nejlépe zorientoval na brankovišti.
54:54
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Štefek, asistoval Adam Lichnovský (8:7).
54:48
Pešek neskutečně trefuje ze vzduchu a srovnává.
54:33
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Petr Liška (7:7).
54:09
Frühbauer drží H. Brod.
54:05
Kubátko netrefil branku.
53:36
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Petr Liška, asistoval Lukáš Roztočil (7:6).
53:14
Kresta schytal tvrdou ránu od Peška.
52:38
Cochlar opět výborně zasahuje.
52:17
Vyloučen hráč Lukáš Vávra družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
51:47
Opatřil neprostřelil Frühbauera.
50:49
Pešek trefil míček přímo pod ruku Cochlara, který si míček srazil do branky.
50:48
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
50:48
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Lukáš Zelenka (7:5).
50:25
Podlezl ani Zátopek nedokázali překonat Frühbauera.
49:44
Liška naslepo netrefuje branku.
47:54
Havlíčkův Brod také předvedl krásnou kombinaci.
47:53
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Sláma, asistoval Jan Suchý (7:4).
46:26
Lichnovský s Baďurou si zahráli squash.
45:02
Kopřivnice krásnou kombinací přehrála hosty.
45:01
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kresta, asistoval Ondřej Kubátko (7:3).
43:50
Zátopek končí až na zapisovatelském stolku.
39:11
Vyloučen hráč Petr Liška družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
39:00
Kopřivnice bude hrát další přesilovku.
37:47
Na podruhé už se trefil a zvyšuje náskok Kopřivnice.
37:46
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Sladkovský, asistoval Petr Podlezl (6:3).
37:43
Sladkovský netrefuje branku.
34:10
Kresta z půlky poslal míček po zemi až za Frühbauerova záda.
34:09
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kresta, asistoval Lukáš Soukal (5:3).
33:22
Zelenka prostřelil Cochlara na bližší tyčku.
33:21
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Zelenka, asistoval Tomáš Pešek (4:3).
28:58
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Patrik Kučera, asistoval Jan Suchý (4:2).
28:09
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Jakub Kresta (4:1).
28:08
Kubátko využívá přesilovku.
27:28
Vyloučen hráč Tomáš Pešek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování hokejky.