0:2
1:0
2:1
1:0
branky (asistence): 37:08 Adam Konečný, 44:02 Ondřej Liška (Tomáš Foret), 57:09 Michal Bernát (Radek Dřevěný), 64:55 Václav Černoch (Radek Dřevěný)
branky (asistence): 02:49 Lukáš Váša (Michal Staněk), 03:36 Lukáš Váša, 59:03 Vojtěch Haman (Filip Dvořák)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Hippos Žďár n/S. 4:3p
38. Adam Konečný, 45. Ondřej Liška, 58. Michal Bernát, 65. Václav Černoch - 3. Lukáš Váša, 4. Lukáš Váša, 60. Vojtěch Haman; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 14 - Lukáš Kratochvíl 19; po třetinách: 0:2, 1:0, 2:1, 1:0;
65:00
Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Bořeckého: Nakonec se štěstím 2 body, které ale vzhledem k průběhu utkání byly naprosto zasloužené. Zápas ovlinil začátek, kdy jsme měli několik vyložených šancí. Místo toho abychom dali gól, nechali jsme soupeře dvakrát skorovat. Soupeř pak velmi dobře bránil a my jsme se nemohli vůbec prosadit, přestože jsme většinu času hráli na míčku. Děkuji soupeři za velmi férové utkání.
65:00
Střely v prodloužení: 2:0
65:00
Komentář trenéra hostí, pana Filipa Dvořáka: Díky dvěma rychlým brankám jsme se mohli plně soustředit na obrannou činnost, se kterou jsem spokojen. Škoda, že jsme za tohoto stavu nevstřelili další branku. Bod navíc si soupeř díky své převaze na míčku asi zasloužil víc jak my. Děkujeme za férové utkání.
65:00
Střely celkem: 23:17
64:55
64:55
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Radek Dřevěný (4:3).
64:55
Dřevěný sice řeku nepřekročil, ale jeho snažení dokončil Černoch.
63:35
Atraktivní prodloužení 3 na 3 tu atraktivitu celkem postrádá.
60:53
Černoch odmítá rozhodnutí...škoda škoda.
59:03
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Filip Dvořák (3:3).
59:03
Jejda...
58:35
Timeout Hippos Žďár n/S.
58:35
Góóóóóóóóóóóóóóól!!!! Morataaaaaaaaa!!! Chelsea - Manchester United 1:0 v 56. minutě
57:09
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Bernát, asistoval Radek Dřevěný (3:2).
57:09
Bernát na půlce prostě netušil co dělat, tak prostě míček poslal výletnickým tempem na bránu a šup, je tam.
55:09
Malásek hledal prázdnou bránu ve zdi.
53:49
Černoch odledl dobrou černou práci.
52:38
Vyloučen hráč Ondřej Liška družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování hokejky.
52:38
Sudím vylétly ruce vzhůru a domácím spadla brada.
52:17
Konečného torpédo div že nezlomilo břevno.
51:19
Teč kapitána Dřevěného gólem co?...nekončí.
50:56
Pollak se nezdá, ale jeho pokus měl reálnou šanci se ujmout.
49:17
První dotek našich borců dneska, to je peklo.
48:36
V tom roji ultras 37 diváků to zahučelo poté, co hosté spálili svou šanci jako Jana Husa.
47:14
Dovolím si takovou drobnou paralelu z fotbalu...hosté hrají Mourinhův autobus.
46:31
Kapitán Dřevěný s žalobou na faul soupeře uspěl.
44:02
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Liška, asistoval Tomáš Foret (2:2).
44:02
YESS!!! Foret načechraným krosem, lahodným jako fornetti, našel Lišku a ten tu prázdnou bránu trefil!!!
43:05
Domácí sice vozí Žďár jako na Matějské sem tam a k tomu ještě zadarmo, ale...
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 11:8
40:00
37:08
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Konečný bez asistence (1:2).
37:08
Konečný tam ten balonek procedil jak když vám přes cedním projde třeba nudle, kterou vaše dítě nejí.
36:32
Žůrek jenom vyprášil pupek hostujícího golmana.
34:49
37 diváků. To je fantazie!!!
32:50
"Je otevřený bufet," táže se časoměřič...no není no.
30:52
Vanclova střela už už se kutálela do brány, jenže se nedokutálela.
29:27
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
29:14
Konečného střela byla jedovatá jako kianid.
27:32
Kdyby se dnes nehrálo na góly, ale na trefím prvního kořeňa, tak by jsme se o žádné katastrofě, která svítí na světelné tabuli vůbec nebavili.
24:51
Zapletálek neskutečně. Na střídačce domácích lítaj hromy a blesky.
24:18
Obránce hostí měl sportovně odevzdat míček domácím...to se mu však enyvvedlo a trefil spoluhráče do zadnice.
21:40
Nevíme, zda-li byla bouře v kabině, zmoklý nikdo nepřišel. Hurikán však možná ano, jelikož to z domácí strany ruku na srdce vypadá daleko líp jak v první třetině.
20:00
20:00
Střely v první třetině: neskutečných 3:4
20:00
Jako zcela upřímně, dneska tady mámě adepta na propadák roku. Ještě ež jako klub nemáme nějaké výroční předávání cen, protože za dnešek by se nepředávalo, za dnešek by se....to si radši domyslete.
20:00
18:50
Šmíd si brousil zuby na gól...jak to dopadlo asi říkat nemusím.
17:05
Je to tady. Bořecký si začíná vybíjet zlost na svých svěřencích, ale žádné násilí, to zas ne.
15:57
To je fakt bída tohle. To i dívat se na Šlágr TV je větší zábava.
12:40
Nebezpečnost některých výpadů hostů by se možná dala přirovnat k nejvyššímu povodňovému stupni.
11:09
Malásek by zasloužil dostat za uši za to, co sáli...vydřiduch jeden.
09:58
Bouškova hokejka by nyní mohla být obviněna z kolaborace s nepřítelem, když mu namazala jako marmeládu na chleba.
08:40
Vancl by i trefil bránu, kdyby stála o dobrej metr a půl vedle.
06:52
Havlíčkův projektil bránu netrefil.
05:02
Hostující Kafka proletěl domácími hráči jako vrána stádem krav.
03:36
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša bez asistence (0:2).
03:36
V té mdlé atmošce je tohle opravdu hororový vstup do klání.
02:49
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša, asistoval Michal Staněk (0:1).
02:49
Snový vstup do utkání vypadá vskutku jinak.
02:31
Pokorný nyní až trestuhodně pohrdl šancí, která peřd ním ležela...prázdná brána zůstala netrefena.
02:14
Žůrkova mocná střela obtiskla se v soupeřovo stehno.
00:02
Časoměřič celkem na pána zmáčkl tlačítko a čas se hnul.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Vít Petříček, Petr Tlustoš, František Košík, Lukáš Váša
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Michal Šmíd, Lukáš Vancl, Patrik Pollak, Aleš Pokorný, Adam Konečný
00:00
Při tom čekání na zapálení hranice si řekněme, že Citizens vedou v 64. minutě nad Arsenálem 2:0.
00:00
A heleme se. Kapitán Dřevěný vybavil svůj koráb novou novým kanónem...pro pomalejší...má novou hokejku.
00:00
Krásný provoněný podvečer z Brna. Příhodně nám tu vyhrává "Cítím voňu lesa, všetci napijme sa!" Všichni fans a ultras zjevně čekali, že se sem prostě nenarvou, tak radši zůstali doma tím pádem ochozy zívají prázdnotou,