3:1
- : -
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 00:28 Daniel Nicklas (Filip Rybnikár), 05:03 Filip Rybnikár (Jaromír Täuber), 17:10 Petr Hoferek (Karel Eichler), 26:57 Tomáš Němeček, 32:17 Václav Zábran (Daniel Nicklas), 38:45 Tomáš Němeček (Karel Eichler), 50:58 Paul Válka (Daniel Nicklas), 52:30 Vojtěch Lapuník (Karel Eichler), 57:43 Filip Rybnikár (Václav Zábran)
branky (asistence): 08:53 Pavel Dvořák (Petr Duchek), 21:23 Pavel Dvořák (Jan Brak), 34:30 Matěj Kodl (Petr Duchek), 59:35 Jan Olšiak (Petr Duchek)

FbC Plzeň - T.B.C. Králův Dvůr 9:4
1. Daniel Nicklas, 6. Filip Rybnikár, 18. Petr Hoferek, 27. Tomáš Němeček, 33. Václav Zábran, 39. Tomáš Němeček, 51. Paul Válka, 53. Vojtěch Lapuník, 58. Filip Rybnikár - 9. Pavel Dvořák, 22. Pavel Dvořák, 35. Matěj Kodl, 60. Jan Olšiak; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Lukáš Ščurko 27 - Jan Barna 14, Roman Pohl 10; po třetinách: 3:1, 3:2, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Václava Michálka: Dnes jsme předvedli solidní výkon, který byl podpořen velkou dávkou štěstí v zakončení. Trošku lituji soupeře, který zde údajně nevyhrál přes 5 let. Děkuji divákům a soupeři přeji pěknou cestu domů.
60:00
Hráči utkání: Za domácí Tomáš Němeček, Za hosty Petr Duchek.
60:00
Komentář trenéra hostí Radka Križka: Potvrdilo se, že na Plzeň prostě neumíme. A když se to podpoří, mraky vyložených šancí, které neproměníme, tak nemůžeme pomýšlet na vítězství. Gratuluji soupeři, děkujeme za hezky uspořádané utkání a přeji všem hezkou klidnou nedělní noc. Dobrou noc!
60:00
Počet střel ve třetí části: Plzeň 12 - Králův Dvůr 9 Celkově: Plzeň 33 - Králův Dvůr 31
60:00
Domácí tak dnes po delší době doma urvali 3 body a navnadili tak fanoušky do další části sezóny.
60:00
59:35
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Jan Olšiak, asistoval Petr Duchek (9:4).
59:35
Tento jinak povedený gól hostí už ale moc lidí nezajímá.
59:08
Vyloučen hráč Matěj Vošta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
59:08
Plzeň se ještě rozhodla, že to zkusí ve čtyřech, dvojku do statistik si zapíše Vošta.
58:36
Vlčkův pokus mimo.
57:45
Plzeň přidává devátou branku Rybnikár se zřejmě chce připojit do boje o hráče utkání. Jak tohle dopadne?
57:43
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Rybnikár, asistoval Václav Zábran (9:3).
57:37
Plzeňští stále v útočném pásmu, tohle budou body.
56:50
Vošta teď vybojoval vzdušný balónek pro Plzeň, tak že vlivem nerovnováhy vrazil do mantinelu, a tak míček nespadl do autu. Náhoda nebo mazanost?
56:05
Zábran pro tým vzadu dýchá, teď bojovností vybojoval balónek pro domácí.
55:15
Hostím se nedaří přejít do tlaku, který by potřebovali vzhledem ke stavu, a tak to vypadá na tři body pro Plzeň.
54:36
Lapuník disponuje dalším bizárkem, kterých je v Plzni nemálo. Na dresu číslo 3, na šortkách 41 a v zápise 65. Multikulturní to hráč.
53:12
Kvalitní blok Němečka.
52:30
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník, asistoval Karel Eichler (8:3).
52:30
Dočkal se i tradiční dobyvatel Dvorské branky Lapuník, asistoval mu Eichler.
52:00
Bek Šůs dnes zásobuje diváctvo kvalitními bloky.
51:30
Ščurko opět na svém místě, podržel domácí.
50:58
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Paul Válka, asistoval Daniel Nicklas (7:3).
50:58
Další střelec domácích do listiny, asistoval mu Nicklas.
50:29
Školsky přesná krosovka Němečka, Eichlerova střela ale míří opět do nekonečna a ještě dál.
50:10
Svoboda napřáhl k další bombě, tentokrát se ale srazil se spoluhráčem.
49:31
Velká šance domácích, ale Pohl stále drží čistý štít.
48:50
Další Svobodovo dělo z půlky bylo tentokrát zablokováno.
48:36
Ščurko parádně zasáhl proti Syrovátkovi a domácí se posléze ubránili.
46:36
Vyloučen hráč Jan Šůs družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
46:36
Šůs svůj boj s gravitací prohrál a domácí musejí opět do čtyř.
46:22
Domácí v galaktické šanci selhali. Prázdné brány by se trefovat měly.
46:15
Lapuník trestuhodně namazal hostům do brejku, zachránil ho a celou Plzeň Němeček.
45:40
Ščurko se přesouval celou dobu s Dvořákovou výtočí a tak ji chytil bez problémů. Další pěkný zákrok.
44:50
Svobodovo dělo z půlky vklidu chytil Ščurko.
44:10
Domácí teď sázejí spíše na postupný útok, Eichler si na vlastní polovině povodil pár hostí tam a zpět. Každá sekunda hraje pro Plzeň.
42:41
Domácí se ubránili s přehledem, což jejich psychice jistě pomůže.
41:42
Hosté trestuhodně zahodili šanci.
40:41
Vyloučen hráč Filip Rybnikár družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
40:41
Domácí nedávají najevo, že by se od minulých zápasů něco změnilo a třetí třetinu tradičně nezačali dobře.
40:01
Kosmická zpráva pro domácí fanoušky! 11.12. se bude zde v hale lokomotiva konat výjezdní utkání partnerského Tatranu Střešovice proti České Lípě. Toto utkání navíc bude televizní, a tak ho budete moci sledovat na ČT sport. Těšíme se na podporu!
40:00
40:00
Toto utkání sleduje 70 diváků. Od minulých 29 je to náramné zlepšení. Děkujeme za návštěvu.
40:00
Domácí ve druhé části ještě navýšili svoje vedení, jak ale z mnoha předchozích zápasů Plzně, třetí třetiny jsou poměrně často hororovou částí, a tak nic není rozhodnuto. Střely ve druhé třetině: Plzeň 8 - Králův Dvůr 17 (zvýrazňuje dobrý výkon domácího brankáře Ščurka)
40:00
39:45
Pohl už se v bráně zacvičil, musel čelit střele koho jiného, než tradičního snipera Nicklase.
38:45
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček, asistoval Karel Eichler (6:3).
38:45
Střídání brankáře. Nový brankář Roman Pohl družstva T.B.C. Králův Dvůr
38:45
Němeček svým druhým gólem vyhnal Barnu z brány.
38:31
Už to vypadalo že Dvůr sníží na 5:4, ale Šůs střele statečně nastavil svou zadnici.
38:15
Beneš stoperským odkopem uklidil míček až do hlediště.
36:52
Další dobrý zásah do Ščurkových statistik.
36:12
Velká tutovka Králova Dvora po chybě Plzně. Ščurko se zmateně v bráně motal jak vítr v kapse, ale Horký minul prázdnou bránu tak trestuhodně, že za to určitě bude běhat schody.
35:44
Ščurko dobře zabránil Dvorské šanci, avšak akce pokračovala. Nebezpečí nakonec zažehnáno. Zatím.
35:32
Dobrý blok Brabce
34:30
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Petr Duchek (5:3).
34:30
Standartka hostí, ťuk, ťuk. einz, zwei a Kodl se gólu dočkal. Je to tak opět o dva.
34:25
Bekhendový pokus Kodla mířil jen těsně mimo.
33:01
Němečkovu střelu likviduje Barna.
32:17
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Daniel Nicklas (5:2).
32:17
Osvědčená spolupráce Zábran-Nicklas dnes poprvé zaúřadovala "až" v půlce zápasu. Domácí odskakují na tři branky.
32:03
Lapuník po náhozu Zábrana ani nadvakrát neprostřelil Barnu.
30:30
Hra se maličko uklidnila.
29:20
Nadějná Lapuníkova akce gólem nekončí.
28:42
Chaloupkův pokus do středu branky vyřešil Ščurko.
27:50
Corrida, corrida, corrida... Tak by se teď dalo označit dění na hřišti. Nejprve brejk Plzně 2 na 0 heroicky zachránil Kodl, ten samý hráč asi o 10 vteřin déle zakončoval protiútok 2 na 1, ale Ščurko vytáhl famózní zákrok. A fanoušci se rázem nenudí.
27:03
Lapuník hned po buli přestřelil branku.
26:57
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček bez asistence (4:2).
26:57
Němeček byl před brankou důrazný a tak nějak se ke svému gólu došvihal.
26:02
Opět Dvorská šance, balónek skákal někde pod Ščurkem ale skončil nakonec mimo.
25:18
Domácí Beneš chyboval v rozehrávce, vše řeší blokem Zábran. Tlak hostí trvá.
24:52
Lapuník důrazný před bránou Dvoru, Barna ale důraznější.
24:20
Svobodův pokus z půlky hřiště těsně přeletěl šibenici Ščurkovy svatyně.
23:20
Jak můžeme slyšet v hledišti, domácí obrana ve druhé části trochu blbne. Několik závarů za sebou teď končí ještě dobře pro domácí. Ale co příště?
22:30
Na hřišti je k vidění zajímavá obranná spolupráce. V druhé pětce domácích nastupuje junior Jan Šůs po boku svého trenéra z juniorky Jaromíra Taubera.
21:23
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Pavel Dvořák, asistoval Jan Brak (3:2).
21:23
Po drobném rozmaru v obraně domácích Králův Dvůr snižuje.
21:12
Dobrý zákrok Barny.
20:42
Nebezpečný kontr domácích, Lapuníkova střela zblokována.
20:00
20:00
Domácí zatím zápas drží ve svých rukou, o čemž svědčí i střely po první třetině - Plzeň 13, Králův Dvůr 5
20:00
19:45
Ščurko zastavil poslední šanci první části.
18:47
Hra se po gólu opět uklidnila. Jaké překvapení.
17:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Hoferek, asistoval Karel Eichler (3:1).
17:10
Domácí rambo Hoferek si hravě poradil s krosem a umístil jej do branky. Domácí tak zase vedou o dva góly.
16:00
Králodvorské šance budu psát dál jen jako Dvorské. Děkuji za pochopení, jsem jen člověk a mám jen dvě ruce.
15:37
Králodvorský protiútok neskončil jen těsně v bráně.
15:15
Po menší úpravě mantinelů se jde do hry 4 na 4.
15:14
Vyloučen hráč Patrik Kovářík družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
15:14
Vyloučen hráč Jaromír Täuber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
15:09
Tauber prokličkoval půl hřiště a došel si pro vyloučení. Vzápětí byl však vyloučen sám za vyřizování účtů.
14:10
Králodvorskou standartku dobře zblokoval Ševčík.
13:42
Vzdušný pokus domácího mladíka Beneše zblokoval Barna.
13:01
Eichlerovu jedovatou střelu, opět skvěle vyrazil Barna.
12:40
Hra se vyrovnala, za delší konec provazu tahají spíše hosté.
11:02
Tauber se vytočil, div se mu nezamotala hlava, ale jeho střelu vyrazil pohotově Barna.
10:45
Střela navrátilce do sestavy Plzně Eichlera mířila do ochranné sítě.
10:29
Z protiútokem hostí si dobře poradila obranná dvojice Brabec-Kuneš.
09:55
Nicklas matadorsky vystihl přihrávku hostí před bránu a zachránil domácí před inkasováním.
08:53
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Pavel Dvořák, asistoval Petr Duchek (2:1).
08:53
Nezkušenému beku Šůsovi prošel kros před bránu a Dvořák nekompromisně snížil.
07:10
Po gólu se vždy hra vyrovná. Nejinak je tomu i teď.
05:04
Domácí využili přesilovku a ujímají se dvoubrankového vedení.
05:03
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Rybnikár, asistoval Jaromír Täuber (2:0).
04:24
Vyloučen hráč Jan Barna družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
04:24
Barna evidentně nechtěl Lapuníka za svou clonu a tak ho podrazil.
03:42
Šůs výborně zblokoval střelu Kodla.
02:52
Ščurko výborně zasáhl
02:01
Nicklas to zkoušel znovu, prorval střelu přes obránce, ale Barna zasáhl.
00:28
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Filip Rybnikár (1:0).
00:28
Plzeňští do zápasu vpluli raketovým startem, autorem první branky je Danda Nicklas, který dostal krosovku do odkryté brány a neměl moc práce vstřelit svou další branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Jan Barna; hráči v poli: Patrik Kovářík, Jáchym Syrovátko, Karel Horký, Tomáš Fait, Jan Olšiak
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Václav Khek, Filip Rybnikár, Daniel Nicklas, Václav Zábran, Vojtěch Lapuník
00:00
Krásný florbalový podvečer, dámy a pánové. Vítejte u 8.kola národní ligy skupiny západ, kde domácí Fbc přivítá Králův Dvůr. Utkání začne v 17:30 z důvodu špatné organizace v hale. Házená zde skončila v 16:50. Pokud jste náš onlajn upřednostnili před šlágrem HET ligy mezi FC Viktoria Plzeň - Slavia Praha, tak vás zde vítáme.