0:2
1:1
3:1
0:1
branky (asistence): 25:21 Denis Jakubec (Patrik Jedlička), 43:36 Jakub Gremmel (Lukáš Gregr), 46:30 Tomáš Líznar (Lukáš Gregr), 47:02 Patrik Jedlička (Dominik Král)
branky (asistence): 14:58 Václav Večeřa (Vojtěch Kopia), 17:40 Tomáš Hrankay (Marek Piskorz), 20:19 Matěj Černý (Pavel Übelauer), 59:45 Jan Žwak (Matěj Černý), 61:58 Tomáš Hrankay

FbC Aligators Klobouky - FbK Horní Suchá 4:5p
26. Denis Jakubec, 44. Jakub Gremmel, 47. Tomáš Líznar, 48. Patrik Jedlička - 15. Václav Večeřa, 18. Tomáš Hrankay, 21. Matěj Černý, 60. Jan Žwak, 62. Tomáš Hrankay; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 22 - Filip Plíhal 17; po třetinách: 0:2, 1:1, 3:1, 0:1;
65:00
Počet střel na branku celkem: FbC Aligators Klobouky 21; FBK Horní Suchá 27
65:00
Komentář trenéra hostů pana Petra Kruciny: "Těžký zápas, těžký povrch pro oba týmy ,chvilkama to připomínalo lakros,Spousty střel bohužel neproměněné a opět nezvládnutá 3 třetina. Pozitivní vyrovnání při hře v 6 a urvané prodloužení na morál super a pojede se lépe domů. Děkujeme za zápas soupeři,rozhodčím,diváků."
65:00
Počet střel na branku v prodloužení: FbC Aligators Klobouky 2; FBK Horní Suchá 3
61:58
61:58
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Hrankay bez asistence (4:5).
61:50
Po chybě Líznara jde Hrankay s míčkem 2 na 1.
61:27
Trestný úder před bránou hostů rozehrává Denis Jakubec.
60:30
Líznar teď bohužel netrefil bránu!
60:10
Vypadá to, že prodloužení 3 na 3 bude hodně živé.
60:00
60:00
Počet střel na branku ve 3. třetině: FbC Aligators Klobouky 4; FBK Horní Suchá 5
60:00
59:59
Vypadá to, že zápas půjde do prodloužení.
59:45
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Žwak, asistoval Matěj Černý (4:4).
59:30
Hosté ostřelují bránu domácích, ale zatím neúspěšně.
58:56
Horní Suchá zkouší hru v šesti.
58:55
Timeout FbK Horní Suchá
58:55
Horní Suchá si bere oddechový čas a promýšlí, jak překonat domácího brankaře.
57:01
Probíhají poslední tři minuty 3.třetiny. Času, který Horní Suchá má na vstřelení vyrovnávajícího gólu, pomalu ubíhá.
55:45
Pavel Volek provezl míček hřištěm na druhou stranu, akci zastavil obránce hostí.
55:20
Trestný úder Aligátorů na polovině soupeře nic nepřinesl.
54:20
Václav Večeřa trefuje tyč! Štěstí zatím stojí při domácích.
53:26
Patrik Jedlička zkusil střelu backhandem, trefil pouze hráče.
52:37
Lukáš Kraina teď otestoval domácího brankaře Patrika Rychlého, ten však byl se střehu.
51:19
V zápase můžeme vidět zhruba vyrovnaný počet šancí na obou stranách.
49:18
Ve třetí části zápasu zatím domácí přehrávají soupeře, ale po faulu Gremmela mají trestný úder hosté.
47:02
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Patrik Jedlička, asistoval Dominik Král (4:3).
47:02
Rychlou akcí posílá svůj tým do vedení Patrik Jedlička! Stav utkání je nyní pro domácí 4:3!
46:30
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Lukáš Gregr (3:3).
46:30
Líznar po krásné přihrávce od Lukáše Gregra srovnává stav utkání na 3:3!
43:36
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Jakub Gremmel, asistoval Lukáš Gregr (2:3).
43:36
Po trestném úderu dostal přihrávku Jakub Gremmel, který dokázal prostřelit hostujícího brankaře a snížil stav na 2:3!
43:21
Jedlička se snažil protlačit před bránu, ale byl faulován.
41:26
Domácí mají ještě spoustu práce, aby si z dnešního duelu vzali 3 body, které momentálně potřebují jako sůl.
40:00
40:00
40:00
39:47
Poslední sekundy třetiny se dohrávají na polovině domácích.
37:29
Hra se přelívá za strany na stranu.
34:37
Krajíček (hosté) opět míjí bránu.
32:38
Tychtl střelou z poloviny hřiště střílí vysoko nad.
31:43
Domácí mají trestný úder na polovině hostů. Babíček nastřeluje prvního hráče, a hra se přesouvá na druhou stranu.
30:43
Thomas Jakubec teď projel celé hřiště, akce však gólem nekončí.
29:54
Po chybě domácího hráče Můčky jdou hosté do přečíslení 2 na 1, při střele však netrefují bránu!
27:13
Rychlý musí opět zasahovat proti střele hostujícího mužstva.
26:19
Gregr sám před bránou ale trefil pouze Plíhalovu ruku!
25:21
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Denis Jakubec, asistoval Patrik Jedlička (1:3).
25:21
Denis Jakubec prokazuje své kvality s snižuje stav zápasu na 1:3!
25:15
Můčka vybojoval rozehrávku v rohu soupeře.
24:16
Ve druhé části mají převahu zatím hosté.
22:30
Černý měl další šanci na vstřelení gólu, ale domácí brankář Rychlý zastavil střelu nohou.
21:35
Trlica zachytil rozehrávku soupeře ale míjí bránu.
20:19
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Matěj Černý, asistoval Pavel Übelauer (0:3).
20:19
Po vyhraném buly hostující hráč Černý vymetl levou šibenici!
20:00
20:00
Počet střel na branku v 1. třetině: FbC Aligators Klobouky 8 ; FBK Horní Suchá 13
20:00
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:48
Jakubcova střela byla zblokována.
17:40
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Hrankay, asistoval Marek Piskorz (0:2).
17:29
Líznar teď z vyložené šance netrefuje bránu, a hosté tak jdou do protiútoku.
16:42
Zápas se zatím odehrává ve vysokém tempu.
15:40
Trlica svou střelou z dálky míjí bránu.
14:58
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Václav Večeřa, asistoval Vojtěch Kopia (0:1).
14:58
Po dobře odehraném oslabení hostující celek skóruje a dostává se tak do vedení.
14:10
Domácí ostřelují bránu soupeře, ale hostující brankář nepouští míček za svá záda.
12:39
Vyloučen hráč Tomáš Chmiel družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
12:39
Domácí mají v početní výhodě velkou šanci otevřít skóre zápasu.
12:03
Na obou stranách šance, gól však nepadl.
11:25
Domácí drží míček na polovině soupeře.
10:30
Aktivní hra domácích zatím nepřinesla žádné góly.
09:50
Převahu na míčku mají zatím hosté.
09:01
Zatím jsme neviděli mnoho šancí, které by mohli skončit gólem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Jan Trávníček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Filip Plíhal; hráči v poli: Jan Žwak, Filip Krajíček, Daniel Tychtl, Pavel Übelauer, Matěj Černý
00:00
Line-up domácích FbC Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Ondřej Bábíček, František Chmela, Dominik Král, Denis Jakubec, Patrik Jedlička