1:0
2:6
- : -
FBC Hranice
branky (asistence): 28:46 Jiří Loucký (Martin Jurečka), 42:32 Petr Malina (Dalibor Koutný), 56:43 Radim Dvořák
FBC Hranice
branky (asistence): 42:27 Tomáš Václavík (Jan Kolajta), 44:32 Marek Hloch (Jan Kolajta), 53:08 Petr Velech (Radim Klimecký), 54:50 Petr Velech (Tomáš Andrýsek), 57:08 Marek Hloch (Jan Kolajta), 58:14 Jan Kolajta

FBC MSEM Přerov - FBC Hranice 3:6
29. Jiří Loucký, 43. Petr Malina, 57. Radim Dvořák - 43. Tomáš Václavík, 45. Marek Hloch, 54. Petr Velech, 55. Petr Velech, 58. Marek Hloch, 59. Jan Kolajta; rozhodčí: Pavel Vojkůvka - Petr Molek; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 150; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 19 - Jakub Kosar 13; po třetinách: 0:0, 1:0, 2:6;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Střely ve 3. třetině: Přerov 3, Hranice 18
59:59
Komentář trenéra domácích: Utkání které odpovídalo úrovni jakou má florbal v olomouckém kraji. O to smutnější je, že tradiční týmy se pořád točí ve smyčce na stejném místě. Pokud se něco v našem kraji rapidně nezmění, tak ta propast oproti ostatním krajům bude stále větší. Utkání jsme měli 50 minut pod kontrolou. Pro nás je přínosné to, že i v této úrovni, která se hraje v divizi jdeme po malých krůčcích nahoru.
58:14
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jan Kolajta bez asistence (3:6).
57:08
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (3:5).
56:57
Keňský velvyslanec Petr Malina chtěl skórovat, ale nepovedlo se..
56:43
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Radim Dvořák bez asistence (3:4).
54:50
Timeout FBC MSEM Přerov
54:50
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Tomáš Andrýsek (2:4).
53:08
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Radim Klimecký (2:3).
52:18
Dalibor Koutný se na chvíli zdržel na útočné polovině, nyní už však Hranice kombinují na půlce Přerova.
51:22
Vyloučen hráč Martin Kubalík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
48:31
Radim Klimecký si vzpomněl na léta strávené v Přerově a proto netrefil zařízení Zdeňka Rašky!
47:30
A zvoní tyč! Do míčku se opřel Jan Kolajta, svou šanci neproměnil.
45:33
Pavel Hausner se svým zlostným výrazem a zeleným trikem vypadá jako Hulk.
44:32
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (2:2).
44:29
Gesto fair-play, rozehrávat budou Hranice.
43:51
Roztrhl se nám pytel s akcemi, myslím, že dnes uvidíme ještě mnoho branek!
42:32
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Petr Malina, asistoval Dalibor Koutný (2:1).
42:27
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Tomáš Václavík, asistoval Jan Kolajta (1:1).
40:01
Cituji trenéra domácích, Pavla Hausnera: Adam Budnik musel po druhé třetině odstoupit, protože má kotník!
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině: Přerov 8, Hranice 9
35:17
Vyloučen hráč Štěpán Potsch družstva FBC Hranice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:15
Milan Otevřel dnes neměl vůbec hrát, to by ale byla velká chyba, právě chtěl vymést pavučinu v růžku soupeřovi branky. Jakub Kosar byl proti!
32:20
Brankář přerovského C týmu si dnes také zachytá! Míček byl ztečovaný a letěl směrem na tribunu, kde pobývá právě tento talent Lukáš Novotný!
30:32
David Tvrdoň v roli Cristiana Ronalda, patičkou přihrál spoluhráči.
28:46
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Jiří Loucký, asistoval Martin Jurečka (1:0).
28:45
Raketou na Mars! Přerov otevírá skóre zápasů krásnou střelou pod víko.
27:25
Připomeňme si podmínky nutné pro vítězství: je nutné vstřelit více gólů, než soupeř a méně jich dostat. Vypadá to, jako by ani jeden tým nechtěl vyhrát, protože je stav stále 0:0!
26:36
FBC Přerov je teď na míčku mnohem častěji než Hranice.
25:30
Raška zneškodnil šanci soupeře a Jan Kolajta si vyzkoušel wrestlingový chvat u mantinelu!
22:33
Vlčkovi utekl míček a z šance nezbylo nic, než vzpomínka..
20:12
Vyloučen hráč Marek Hloch družstva FBC Hranice na 2 minuty za blokování hokejky.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině: Hranice 4, Přerov 5
15:39
Zápas zatím nabídl vše, co by derby nabízet mělo, tedy až na góly..
13:09
Vyloučen hráč Jan Kolajta družstva FBC Hranice na 2 minuty za hra rukou.
12:37
Vyloučen hráč František Haša družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
11:48
Závar před brankou Kosara se obešel bez výrazného ohrožení brány..
07:28
První slovní přestřelka! Vítěz přestřelky však není znám..
06:20
Vyloučen hráč Radim Dvořák družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:36
Máme půlku půlky třetiny a při přerušení vždy hrála píseň z filmu Rocky, hráči jsou tak nabuzení, až přišel první faul zápasu!
03:59
Hala nacpaná k prasknutí sledovala útočné snažení hostujícího celku, plány hostům zmařila skvělá přerovská defenziva..
01:46
Jak kotel domácích, tak i kotel hostí vyčkává na ten správný okamžik podporovat svůj tým!
00:52
První střídání obou celků, zatím můžeme na hřišti vidět pouze drobné fauly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Vojkůvka a Petr Molek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Jan Kolajta, Jiří Vraj, Marek Hloch, Tomáš Václavík, Tomáš Andrýsek
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Radim Dvořák, Jakub Vlček, Petr Malina, Dalibor Koutný, Martin Kubalík