2:4
1:4
3:3
- : -
branky (asistence): 15:05 Petra Drápalová (Eliška Štěpančíková), 17:58 Pavla Manová (Petra Drápalová), 29:57 Pavla Manová (Petra Drápalová), 42:24 Petra Drápalová (Veronika Martincová), 45:23 Tereza Baranová (Jindra Žáčková), 53:09 Monika Jahodová
branky (asistence): 04:24 Michaela Strnadová, 04:44 Barbora Maštalířová (Nikol Šobáňová), 09:40 Sára Seevaldová (Eva Gajdošová), 19:13 Tereza Goláňová (Eva Urbášková), 21:11 Nikol Šobáňová (Tereza Halaštová), 29:43 Michaela Strnadová (Natálie Pavlicová), 36:49 Tereza Goláňová (Eva Urbášková), 38:35 Eva Urbášková (Barbora Hnátková), 46:59 Nikol Šobáňová (Sára Seevaldová), 55:09 Tereza Goláňová (Tereza Halaštová), 59:45 Eva Gajdošová (Nikol Šobáňová)

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - Florbal Vsetín 6:11
16. Petra Drápalová, 18. Pavla Manová, 30. Pavla Manová, 43. Petra Drápalová, 46. Tereza Baranová, 54. Monika Jahodová - 5. Michaela Strnadová, 5. Barbora Maštalířová, 10. Sára Seevaldová, 20. Tereza Goláňová, 22. Nikol Šobáňová, 30. Michaela Strnadová, 37. Tereza Goláňová, 39. Eva Urbášková, 47. Nikol Šobáňová, 56. Tereza Goláňová, 60. Eva Gajdošová; rozhodčí: Michal Drápal - Petr Kadlec; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Tereza Harčárová 8, Anna Halasová 11 - Martina Franková 17, Kateřina Šimková 2; po třetinách: 2:4, 1:4, 3:3;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jaroslava Hály: Zápas rozhodla první třetina kdy se nám nepodařilo udržet krok se hrou hostů. Pouze ve třetí třetině se nám to začalo dařit, to už ale bylo pozdě. Díky soupeři za hru a divákům za podporu.
60:00
Komentář trenéra hostů pana Michala Kvapila: V utkání rozhodovaly individuální věci a proměňování šancí. Nám se konečně podařilo prolomit střeleckou smůlu a dovést zápas do vítězného konce. Děkuji soupeři.
60:00
Počet střel ve třetí třetině: PRAMOS Šitbořice FBC Aligators: 12, Florbal Vsetín 9. Celkový počet střel 25:30 z pohledu domácích.
60:00
59:45
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Gajdošová, asistoval Nikol Šobáňová (6:11).
59:45
Hostující Gajdošová naprosto osamocená si navedla míček na střelu do středu hřiště na střelu. Nedala brankářce Halasové žádnou šanci.
58:01
Další samostatný nájezd domácích. Jahodová Monika zkoušela kličku, míček jí však utekl a nedokázala ohrozit branku soupeře.
56:25
Hra se přelévá ze strany na stranu.
55:09
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tereza Goláňová, asistoval Tereza Halaštová (6:10).
54:02
Střídání brankáře. Nový brankář Kateřina Šimková družstva Florbal Vsetín
54:02
Vyloučen hráč Pavla Manová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za sekání.
53:09
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová bez asistence (6:9).
53:09
Domácí Jahodová Monika další ze série samostatných nájezdů proměňuje.
50:05
Samostatní nájezd domácí Manová řeší střelou. Tu však brankařka dokázala vytěsnit.
48:30
Domácí se nadále nevzdávají a obětavou hrou se snaží přidat další gól. Zatím marně.
47:30
Domácí Jahodová Monika trefuje pouze tyč. Po dobré akci nedokázala svou šanci využít.
46:59
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Nikol Šobáňová, asistoval Sára Seevaldová (5:9).
46:59
Hosté po dobré akci znovu navyšují vedení.
45:23
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Jindra Žáčková (5:8).
45:23
Tahle přihrávka měla oči. Domácí Žáčková vybídla ke střele Baranovou. Ta se na středu hřiště zorientovala dobře a střelou pod víko snižuje manko na 3 góly.
43:00
Další dobrý zákrok teď předvedla domácí Halasová. Pohotovým zákrokem likviduje dobrou šanci.
42:24
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Veronika Martincová (4:8).
41:57
Domácí hrají v plném počtu.
41:30
Domácím se nedaří vyzrát nad přesnou kombinační hrou hostů.
41:00
Střela hostů z velké vzdálenosti minula branku. Halasová může být v klidu.
40:30
Hosté stejně jako tu druhou, i třetí třetinu začínají v početní výhodě. Kombinační hrou hledají skulinky v obraně.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Domácí 7, hosté 11.
40:00
39:57
Vyloučen hráč Jindra Žáčková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za hra rukou.
39:40
Dobrou střelu vyslala hostující Maštalířová. Brankářka Halasová se prezentuje dalším dobrým zákrokem.
38:35
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Urbášková, asistoval Barbora Hnátková (3:8).
37:10
Do dobré příležitosti se dostala domácí Drápalová. Po rozehrávce z rohu jí dobrou přihrávkou našla Manová. Svou střelou však branku ohrozit nedokázala. Střela letí nad.
36:49
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tereza Goláňová, asistoval Eva Urbášková (3:7).
35:14
Do další šance se dostala hostující Hnátková. Po předchozí tyčce teď branku vůbec netrefila.
33:00
Velká šance Vsetína. Hnátková se dokázala dostat před domácí branku, svou střelou však trefila pouze tyč.
29:57
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Pavla Manová, asistoval Petra Drápalová (3:6).
29:57
Domácím se daří držet v kontaktu s hosty. Dobrou střelou se prosazuje Manová. Asistenci si připisuje Drápalová.
29:43
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michaela Strnadová, asistoval Natálie Pavlicová (2:6).
29:43
Střídání brankáře. Nový brankář Anna Halasová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators
29:43
Domácí branku opouští Harčárová kterou střídá Halasová. Předvedla vyrovnaný výkon za který se rozhodně nemusí stydět.
28:40
Domácí působí při přesilové hře nejistě a nedokáží se dostat do větší šance.
27:21
Vyloučen hráč Natálie Pavlicová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za špatné střídání.
27:21
Nedorozumění při střídání hostů. Domácí čeká dvouminutová přesilová hra.
24:30
Hráčky Vsetína nedokázaly využít další šanci. Střelou z bezprostřední blízkosti před Harčárovou míjí branku o parsek.
23:30
Hraje se převážně na obranné polovině domácích.
22:10
Po standardní situaci se k dalekonosné střele dostala domácí Jelinková. Její střela však končí na tyči. Svou premiéru v sestavě elitního družstva žen tak doposud neozdobila gólem.
21:11
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Nikol Šobáňová, asistoval Tereza Halaštová (2:5).
21:11
Domácím se nepodařilo ustát tlak přesilovky hostů. Po střele ze střední vzdálenosti hosté zvyšují své vedení.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: PRAMOS Šitbořice FBC Aligators 6. Florbal Vsetín 10.
20:00
19:40
Vyloučen hráč Martina Horáková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za bránění ve hře.
19:13
19:13
Další chyby v rozehrávce se dopustily domácí. Po této chybě se hosté dostaly do velké šance, kterou proměňují.
17:58
17:58
Tak tohle byla paráda. Domácí Manová si v samostatném nájezdu poradila na jedničku. Náznakem střely a následnou kličkou do backhandu si položila gólmanku a zakončuje do prázdné brány.
17:06
Další šance na snížení skóre. Jahodová Monika viděla před brankou nabíhající Slezákovou, Její pokus brankařka chytá.
15:05
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Eliška Štěpančíková (1:3).
15:05
Přece jen se domácí dočkaly. Po pohledné spolupráci se prosazuje Drápalová. Zaslouženou asistenci si připisuje Štěpančíková.
14:50
Závar před brankou hostí, Sérií několika střel se domácím však nepodařilo překonat brankářku.
14:00
Další příležitost domácích. Horáková si míček dobře navedla na forehand, její střelu však brankářka jistým zákrokem likviduje.
13:21
Tečovaná střela domácí Martincové sice brankářku zaskočila ale na poslední chvíli stihla míček odklonit z gólové trajektorie.
11:30
Domácím hráčkám zatím dělá problémy kombinační hra hostí.
09:40
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Eva Gajdošová (0:3).
09:40
Po dobré pasáži se domácí nedočkaly snížení skóre. Namísto toho se hosté dostali k další střele. Brankářka Harčárová neměla žádnou šanci střelu pod víko vystihnout.
07:10
Dobrou rozehrávkou teď domácí Hanusová vyslala Žáčkovou a Mátlovou do brejku. Situaci dva na jednoho zakončovala před prázdnou brankou Mátlová. Avšak ke smůle domácích míjí stoprocentní šanci.
06:22
Dobrým napadáním se domácí dostaly k míčku na útočné polovině. Střela však míří daleko od svatyně hostí.
04:44
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Maštalířová, asistoval Nikol Šobáňová (0:2).
04:44
Domácí jakoby zkoprněly z inkasovaného gólu. Ještě se ani nedokázaly rozkoukat a je tu další branka Vsetína.
04:24
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michaela Strnadová bez asistence (0:1).
04:24
Po nepřesné kombinaci domácích se hosté dostávají do situace dva na jednoho, která končí gólem.
03:30
Po svižném začátku se hra více rozkouskovala.
01:00
Domácí Žáčková se řítí sama na branku hostí. Pohotovým zákrokem však brankářka podržela svůj tým.
00:01
Po vyhraném vhazování se hráčky Vsetína dostaly k zakončení. Střela míjí branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Drápal a Petr Kadlec.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Barbora Maštalířová, Veronika Dědková, Sára Seevaldová, Eva Gajdošová, Nikol Šobáňová
00:00
Line-up domácích PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Tereza Harčárová; hráči v poli: Pavla Manová, Eliška Štěpančíková, Petra Drápalová, Pavla Buráňová, Veronika Martincová