1:4
3:0
2:2
0:1
branky (asistence): 05:58 Filip Řehulka, 25:55 Matěj Štyler (Jiří Vašíček), 32:19 Tomáš Volf (Petr Stejskal), 35:57 Michal Chudina (Tomáš Boubelík), 53:58 Filip Řehulka, 56:39 Petr Stejskal (Michal Chudina)
branky (asistence): 01:04 Jan Kapucián (Jakub Pecha), 09:34 Petr Hartman (Martin Skřivánek), 11:05 Jakub Záň (Ondřej Rychetník), 14:06 Anže Šneberger (Jan Kapucián), 45:13 Martin Skřivánek (Petr Hartman), 45:45 Jan Kapucián (Jakub Pecha), 63:44 Marian Jelínek (Martin Skřivánek)

Start98 Praha-Kunratice - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:7p
6. Filip Řehulka, 26. Matěj Štyler, 33. Tomáš Volf, 36. Michal Chudina, 54. Filip Řehulka, 57. Petr Stejskal - 2. Jan Kapucián, 10. Petr Hartman, 12. Jakub Záň, 15. Anže Šneberger, 46. Martin Skřivánek, 46. Jan Kapucián, 64. Marian Jelínek; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 23 - Martin Dejmal 23; po třetinách: 1:4, 3:0, 2:2, 0:1;
63:44
63:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Marian Jelínek, asistoval Martin Skřivánek (6:7).
63:44
Rozhodnuto: hosté využili hru ve čtyřech a Jelínek jim vystřelil extra bod.
63:44
Vyjádření hostujícího lodivoda Michala Pazdery: Je pozitivní, že k zisku dvou bodů nám stačilo hrát deset minut. Je negativní, že jsme schopni hrát pouze deset minut. Dnešní zápas jsme nezvládli z hlediska koncentrace, nasazení a řešení situací. Děkujeme soupeři, divákům a divákům.
63:44
Střely ve třetí třetině: domácí 9, hosté 6. Střely v prodloužení: domácí 1, hosté 4. Celkem: domácí: 29 hosté: 30.
63:44
Vyjádření trenéra domácích Jakuba Menharta: Musím kluky konečně pochválit. Po většinu zápasu jsme předváděli bojovnou hru, byli jsme agresivní v našem obraném pásmu a od druhé třetiny zlepšili pohyb do rozehrávky. Nicméně bohužel první třetina opět strašlivá. Pokud dokážeme vstupovat do zápasu více koncentrovaně, tak můžeme porazit kohokoliv. Děkuji soupeři za atraktivní utkání.
63:44
Domácí hráči se po špatném průběhu první třetiny zvedli a byli hostům vyrovnaným soupeřem. Nakonec ovšem berou jen bod.
62:58
Hosté tlačí, ale zatím nenacházejí skulinku...
61:34
Stejskal vyhazoval do prázdné branky, ale trefil jen spoluhráče Boubelíka...
61:04
Domácí Boubelík několikrát po sobě odmítl být hrdinou.
60:10
Hosté vyhráli buly a jdou do čtyř.
60:00
60:00
Oba týmy mají po bodu a teď jdeme do prodloužení, které se hraje ve třech na obou stranách.
60:00
59:49
Uffff! J. Vašíček po přiťuknutí Štylera měl pár vteřin před koncem veeelkou šanci - vystřelil ovšem vedle.
59:04
O. Vašíček promáchl a hosté mají po odpískání jeho vysoké hole standardku z ideální pozice před brankovištěm. Nedali...
57:50
Chudina opět zmařil obrovskou šanci! To je neuvěřitelné, co domácí útočník nedává!!!
56:39
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Michal Chudina (6:6).
56:39
Vyrovnáno! Chudina nejprve prováhal asi šestou tisíciprocentní šanci, ale balonek se odrazil ke Stejskalovi a ten zavěsil.
53:58
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Řehulka bez asistence (5:6).
53:58
Hosté podcenili rozehrávku, trefili napadajícího Zeidlera do hole, míčku se zmocnil Řehulka a trefil se přesně ke vzdálenější tyči.
53:15
Brankář Dejmal teď dobrými zákroky drží náskok svého týmu.
50:58
Dobrým presinkem si Start vytvořil pěknou příležitost, ale O. Vašíček trestuhodně laxně přestřelil.
50:14
Kapitán Stejskal měl dvě výborné šance, ale nenaložil s nimi dobře.
49:28
Hanákovu střelu po přiťuknutí od Dolejše (ano, je konečně na hřišti) výborně vyškrábl brankář Lupoměch.
45:45
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Kapucián, asistoval Jakub Pecha (4:6).
45:45
Slabá chvilka domácích: nejprve se Skřivánek na brankovišti obtočil okolo Horálka a překonal brankáře, o pár vteřin později přidává šestou branku hostů Kapucián střelou, kterou opět nedokázal O. Vašíček zblokovat.
45:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Petr Hartman (4:5).
43:17
Nejstarší hráč na hřišti Jiří Vašíček teď ukazuje, že za svou dlouhou kariéru nasbíral spoustu zkušeností. Krouživým pohybem oběhl branku a vyzval k nebezpečné střele Bělocha (jehož sestra,, hráčka ženského týmu Start98, je dnes v publiku - pozn. redakce).
41:44
Domácí publikum se zlobí na rozhodčí, kteří ale nehodlají hraniční zákrok na Štylera pískat.
41:01
Hostující Vlček vyslal na Lupoměcha nebezpečnou přízemní střelu, která jen tak tak neprošla za gólmanova záda.
40:00
40:00
Střely po první třetině: domácí 5, hosté 12. Střely ve druhé třetině: domácí 14, hosté 8.
40:00
Druhá třetina byla z pohledu domácího týmu výrazně lepší než úvodní dějství. Jak dopadne třetí třetina?
40:00
38:50
Start98 teď předvedl standardní situaci známou jako "Ondrušek", bohužel domácí kapitán Stejskal nemá střelecké schopnosti chodovského snipera, takže stále drží stav 4:4.
37:40
Ondřej Stuchlík ukázal, jak má šikovné ruce. Vzápětí se Pražák omlouvá gólmanovi hostů za drobné seknutí přes prsty.
35:57
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Chudina, asistoval Tomáš Boubelík (4:4).
35:57
Domácí útočník Tomáš Boubelík chodí v dnešním zápase na plac jen v přesilovkách a teď byl u zrodu akce, která po ose Běloch - Chudina skončila až v Dejmalově síti.
35:36
Vyloučen hráč Štěpán Raiter družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za držení.
35:15
Škoula a Štyler teď zatápěli hostům, to ale stále drží těsný náskok.
33:04
Domácí legenda "starej Váša" vypustil jedovatou střelu, která jen těsně minula šibenici. Jako by byl znovu rok 2003.
32:19
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Volf, asistoval Petr Stejskal (3:4).
32:19
Kapitán Stejskal teď udržel soupeře na zádech jako batoh a jeho práci dokončil Volf.
31:54
Chudina spálil třetí velkou šanci v tomto utkání. Tohle by trenéři slovenského národního týmu neviděli rádi.
30:40
Start začíná získávat půdu pod nohama a v těchto chvílích je mírně lepším týmem.
29:40
Půlka utkání a na hřišti se stále neobjevila legenda hostů MIchal Dolejš. Zatím jen v poklidu sleduje průběh zápasu v šusťákovce na kraji střídačky.
27:43
Domácí desperát Štyler a spol. se dostávají do ráže, teď měli dobré střídání, což ocenil mohutným bubnováním na tribuně i Štyler senior.
25:55
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Matěj Štyler, asistoval Jiří Vašíček (2:4).
25:55
Přímočará akce domácích: Škoula posunul míček od mantinelu na rozběhnutého J. Vašíčka a ten průnikovou přihrávkou vyzval k zakončení Štylera. Ten se neukvapil, položil si Dejmala a bez problémů dává druhý gól domácích.
24:24
Dvě dobré akce třetí lajny domácích: Jirásek byl nejprve v zakončení zblokován a posléze Zeidler ve vyložené pozici "mezi kruhy" selhal.
23:31
Za zmateným brankářem Lupoměchem zvoní tyčka.
22:50
Horálek ztratil míček v nepříjemné pozici a Lupoměch musel zachraňovat proti Záňovi.
20:50
Přesilovková formace domácích si vypracovala dvě velké šance, ale Chudina selhal.
20:00
20:00
První třetina potvrdila dlouhodobý trend: kunratický tým nemá dobré vstupy do utkání... hráčům chybí agresivita a zodpovědnost za jednotlivé herní situace, takže z laciných ztrát v přechodu do útoku soupeř lehce získá náskok do zbytku zápasu.
20:00
19:45
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
17:31
Z domácí mizérie teď vybočila dobrá akce Štylera, který se super kličkou dostal z výhodně střelecké pozice, ale míček mu nakonec sjel...
16:39
Vinohradský Kapucián si teď kličkou na pětníku udělal legraci z domácí legendy Pražáka.
14:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anže Šneberger, asistoval Jan Kapucián (1:4).
14:06
Podobná situace jako před chvílí - špatně postavený blok a pozdní reakce gólmana na umístěnou střelu slovinského internacionála.
13:47
SKV je lepší, to je bez diskuze. Teď z defenzivního postavení vyrazil k dobrému protiútoku Volf, ale těsně minul.
11:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Záň, asistoval Ondřej Rychetník (1:3).
11:05
Opět zlý moment O. Vašíčka - špatně postaveným blokem umožnil vstřelit třetí gól J. Záňovi.
09:34
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Martin Skřivánek (1:2).
09:34
Katastrofální rozehrávka od domácího obránce O. Vašíčka vyústila v situaci 2 na 1, kterou zakončil dlouhým blafákem Hartman.
08:00
Starťácká checking line opět na hřišti a v energii domácího týmu je to hodně znát.
05:58
05:58
Na hřiště se poprvé dostává domácí checking line Řehulka - Pražák - Zeidler....a hned gól!!!!
05:58
Domácí power forvard Řehulka si v hloubi vlastního pole vybojoval míček a situaci 2 na 1 vyřešil dobrou střelou na bližší tyč.
04:54
Z prvních minut je zřejmé, že SKV je v psychické pohodě, zatímco domácí jsou nervózní a dělají nevynucené chyby.
01:51
Je vidět, že hostující trenér Pazdera dbá na správné bloky svých svěřenců jako ve starých dobrých časech. Šance Volfa a Horálka tak přišly vniveč.
01:04
01:04
Kapucián se prosazuje přesnou střelou od pravého mantinelu.
00:24
Drobné problémy domácích hned na začátku: kapitán Stejskal špatně nahrál na vlastní obránce a brankář Lupoměch si musel zahrát na Manuela Neuera.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Martin Dejmal; hráči v poli: Petr Hartman, Ondřej Rychetník, Štěpán Raiter, Martin Skřivánek, Jakub Záň
00:00
Line-up domácích Start98 Praha-Kunratice: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Ondřej Schuller, Michal Chudina, Tomáš Volf, Petr Stejskal, Jan Horálek
00:00
Do dnešního zápasu jdou soupeři ve zcela rozdílném psychickém rozpoložení. Zatímco Vinohrady se vyhřívají na prvním místě 1. ligy, Start prohrál tři utkání v řadě a je v tabulce až na 11. pozici.
00:00
Dobrý večer z Kunratic, v dnešní předehrávce 11: kola nás čeká malé pražské derby S. Domácí Start98 přivítá hostující SKV.