- : -
TJ Turnov
FbC Plzeň
TJ Turnov
branky (asistence): 03:04 Jan Haloun (Vojtěch Hrůza), 17:15 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 29:55 Daniel Bursa (Štěpán Matěcha), 31:11 Pavel Sekyra (Štěpán Matěcha), 47:51 Štěpán Matěcha (Vojtěch Palatínus), 56:06 Vojtěch Palatínus (Tomáš Vitásek)
FbC Plzeň
branky (asistence): 09:05 Tomáš Němeček (Karel Eichler), 09:44 Daniel Nicklas (Václav Zábran), 12:56 Vojtěch Lapuník, 13:06 Daniel Nicklas (Václav Zábran), 14:50 Tomáš Němeček (Karel Eichler), 24:05 Tomáš Němeček (Vojtěch Lapuník), 34:37 Paul Válka (Daniel Nicklas), 37:12 Vojtěch Lapuník (Jan Vokáč), 43:54 Daniel Nicklas (Václav Khek), 45:02 Paul Válka (Filip Rybnikár), 48:29 Jaromír Täuber (Jan Vokáč), 56:44 Paul Válka, 58:23 Daniel Nicklas (Filip Rybnikár)

TJ Turnov - FbC Plzeň 6:13
4. Jan Haloun, 18. Štěpán Matěcha, 30. Daniel Bursa, 32. Pavel Sekyra, 48. Štěpán Matěcha, 57. Vojtěch Palatínus - 10. Tomáš Němeček, 10. Daniel Nicklas, 13. Vojtěch Lapuník, 14. Daniel Nicklas, 15. Tomáš Němeček, 25. Tomáš Němeček, 35. Paul Válka, 38. Vojtěch Lapuník, 44. Daniel Nicklas, 46. Paul Válka, 49. Jaromír Täuber, 57. Paul Válka, 59. Daniel Nicklas; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 12, Lukáš Rudolf 7 - Lukáš Ščurko 31; po třetinách: 2:5, 2:3, 2:5;
60:00
59:59
Vajádření trenéra hostů (P. Strejčka): Dnes rozhodla naše produktiva a výkon našeho gólmana. Dále vyrovnaný výkon obou formací a kladná bilance třetí třetiny. Zapracovat však musíme na koncentraci po celý zápas. Děkujeme soupeři a pořadatelům za utkání.
59:59
Vyjádření trenéra domácích ( J. Marks): Pokud budu hledat pozitiva, tak pouze na začátku utkáni a na začátku druhé třetiny, zbytek utkání byla křeč a zmar jak v obraně, tak v útoku. Pokud zásadně nezlepšíme obranu, tak budeme mít v každém zápase velké problémy.
59:59
Střely ve třetí třetině: Tur - 9, Plz - 12
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:23
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Filip Rybnikár (6:13).
58:23
Invaze v podobě úniku tří hráčů Plzně na osamoceného gólmana končí třináctou brankou.
56:44
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Paul Válka bez asistence (6:12).
56:44
Klasický vzorec dnešního večera, domácí se nadechnou, Plzeň okamžitě odpoví.
56:06
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Tomáš Vitásek (6:11).
56:06
Srdce turnovkých fandů potešil krásnou akcí Palatínus, který svoji střelu otřel o tyčku plzeňké branky.
54:59
Internet nám nevypadl, pouze se na hřišti nic mimořádného neděje.
51:03
Plzeň si nyní pronajal turnovský předbrankový protor a brankář Rudolf se měl so ohánět.
48:40
Norma je v Turnově bohužel splněna a domácí znovu inkasují deset a více branek.
48:29
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaromír Täuber, asistoval Jan Vokáč (5:11).
47:51
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Vojtěch Palatínus (5:10).
47:51
V oslabení se prosazuje kdo jiný, než kapitán Matěcha.
46:54
Plzeň stahuje smičku kolem domácí čtveřice.
46:38
Vyloučen hráč Martin Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
45:02
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Paul Válka, asistoval Filip Rybnikár (4:10).
45:00
Domácí to budou mít s otáčením zápasu už hodně těžké. Plzni se daří vše, na co sáhne a vzápětí přidává desátou branku.
43:54
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Václav Khek (4:9).
43:54
Nicklas si udělal místo u mantinelu přesnou ranou přidává devátou branku.
42:49
V náporu je nyní Plzeň.
42:06
Rondoš si málem srazil míček do vlastní branky, teď měli domácí štěstí.
41:20
Turnov začal třetí třetinu aktivně a drží se na míčku.
40:01
Všichni turnovští fandové věří, že uvidí malý florbalový zázrak. Zavidíme jim jejich víru.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Tur – 18 Plz -11
39:58
I přes zlepšený výkon odcházejí domácí do šaten s větší ztrátou než po první třetině.
37:12
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník, asistoval Jan Vokáč (4:8).
37:12
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Rudolf družstva TJ Turnov
36:46
Švec znovu udržuje turnovské naděje nad vodou.
34:37
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Paul Válka, asistoval Daniel Nicklas (4:7).
34:37
Plzeň umí být také důrazná na brankovišti a jako důkaz přidává sedmou branku.
33:42
Teď měli domácí při střele do odkryté branky velké štěstí, hosté naopak kroutí hlavou.
32:07
Domácí jsou zpět v utkání, od další inkasované branky je však musel ochránil výborným zákrokem Švec.
31:11
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Štěpán Matěcha (4:6).
30:57
Palatínus trefil z malého brakoviště pouze horní tyčku, o pár sekund později již byl ze stejné pozice úspěšný.
30:19
Hned v úvodu přesilovky pálil nebezpečně Vitásek.
30:12
Vyloučen hráč Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
29:55
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Bursa, asistoval Štěpán Matěcha (3:6).
29:55
Po sérii dorážek z malého brankoviště byla nakonec úspěšná tan od Dana Bursi. Domácí snižují.
27:52
Domácí si dokáží vytvořit šanci, ovšem branku netrefí.
25:58
Jako Pláníčka letěl vzduchem brankář Ščurko, aby vytáhl střelu Vitáska.
25:18
Matěcha byl nepříjemně zasažen a těžce se zvedá ze hřiště. Bude však v pořádku.
24:05
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček, asistoval Vojtěch Lapuník (2:6).
23:58
Matěcha vystihl rozehrávku hostů, ale následná šance zůstala nevyužita. Již tradičně se tak vzápětí radují hosté na druhé straně hřiště.
21:30
Dan Bursa byl blízko třetímu gólu, míček mu však ujel.
20:01
Prohrávat na domácím hřišti o tři branky už domácí znají, takže s jejich psychikou to nemohlo zahýbat a můžeme se tak těšit na druhou třetinu.
18:30
Matěcha se Sekyrou v další šanci, hostující brankář připraven.
17:15
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (2:5).
17:15
Jako správný kapitán zvedá vlajku svého týmu Matěcha, který snižuje.
14:50
Timeout TJ Turnov
14:50
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček, asistoval Karel Eichler (1:5).
14:50
Domácí teď zmatkovali v obraně a Plzeň se snadno dostala ke gólové střele.
13:54
Matěchův bekhendový pokus skončil na tyčce.
13:06
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Václav Zábran (1:4).
13:06
Dvěma slepenými góly se hosté dostávají již do třígólového vedení.
12:56
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník bez asistence (1:3).
12:56
Turnov se nadechoval, po jeho nepřesných střelách však z nenápadná akce udeřilo na druhé straně.
11:06
Plzeň ožila a je stále nebezpečnější.
09:44
09:44
Hostující Daniel měl dost času na teč střely svého spoluhráče těsně před brankářem Turnova a hosté otáčejí skóre.
09:05
09:05
Na další střelu od levého mantinelu už byl však krátký.
08:48
Po chybě v rozehrávce se musel výborným zákrokem předvést domácí brankář Švec.
07:51
Plzni ve slibné pozici chyběla přesnější muška.
07:27
Palatínus se uvolnil na střed hříště a jeho střela jen o kousíček neskončila v brance.
05:48
Bez vážnějšího zakončení končí turnovská přesilovka a hosté jsou v plném počtu.
04:01
Domácím se zatím hra v přesilovce příliš nedaří a prakticky se nedostali na polovinu hostů.
03:48
Vyloučen hráč Václav Khek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
03:48
Další náznak přečíslené zastavují hosté faulem.
03:04
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Haloun, asistoval Vojtěch Hrůza (1:0).
03:04
Přečílení 3 na 2 s trochou štěstí využil Jan Haloun a domácí se ujímají vedení.
01:42
Matěchova střela zblokována.
00:40
V prvních sekundách jsou více aktivní domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň:
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Štěpán Matěcha, Vojtěch Hrůza, Pavel Sekyra, Jan Haloun