2:1
1:3
0:4
- : -
branky (asistence): 16:05 Linda Hyksová (Kamila Pravcová), 18:05 Lenka Novotná (Barbora Sedláčková), 39:41 Barbora Sedláčková (Linda Hyksová)
branky (asistence): 09:59 Veronika Káčová (Markéta Režnarová), 21:44 Veronika Káčová, 23:07 Nela Škopková (Veronika Rybičková), 38:44 Paulína Hudáková (Andrea Pastušková), 40:17 Markéta Vrlíková (Veronika Rybičková), 46:02 Veronika Káčová (Markéta Režnarová), 52:15 Denisa Kotzurová, 53:14 Paulína Hudáková (Andrea Pastušková)

K1 Florbal Židenice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:8
17. Linda Hyksová, 19. Lenka Novotná, 40. Barbora Sedláčková - 10. Veronika Káčová, 22. Veronika Káčová, 24. Nela Škopková, 39. Paulína Hudáková, 41. Markéta Vrlíková, 47. Veronika Káčová, 53. Denisa Kotzurová, 54. Paulína Hudáková; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Radim Klimecký; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 263; zásahy brankářů: Lenka Remešová 15 - Jana Dupčáková 19; po třetinách: 2:1, 1:3, 0:4;
60:00
Komentář trenérky domácích Petry Prouzové: Opět stará písnička, bezmála polovina branek jako u začátečníků. Sice jsme se zlepšili v některých herních činnostech, které nás dosud sužovaly, ale tristní koncovka nás připravila o lepší výsledek. Děkujeme přerovským divákům za pěknou kulisu, soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: K1 Florbal Židenice - 8, FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 8
60:00
Komentář trenéra hostí Jakuba Robenka: Měli jsme špatný vstup do zápasu a to se podepsalo na výkonu v první polovině utkání. Pro Nás je za dané situace důležité vítězství a zbytek není až tak důležitý. Pochvalu holky zaslouží za třetí třetinu, kdy jsme to letos poprvé dohráli hodně zkušeně a měli jsme vše pod kontrolou. Děkujeme
60:00
59:57
Ostrava šla zkusit závěrečnou standartku v 6 hráčkách do pole, rychlou rozehrávku zakončila Kotzurová střelou do Novotné, která na malém brankovišti vypomohla Remešové
59:55
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
59:55
Vyloučen hráč Kristýna Pospíšilová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
59:48
Tak přece, Petra Grufíková využila chybu v rozehrávce Ostravy ke střele do břevna
59:00
Hosté jsou v plném počtu a utkání se v poklidu dohrává
56:56
Vyloučen hráč Veronika Káčová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
54:10
Peťa Grufíková našla žabičkou z rohu svou nabíhající sestru, ale Dupčáková se včas přesunula a šanci domácích zlikvidovala
53:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Andrea Pastušková (3:8).
53:14
Hudáková propálila Remešovou ranou na vzdálenější tyčku a dává hostům definitivní klid od koncovky
52:22
Petra Grufíková se snažila rychle odpovědět, ale Dupčáková reflexivně ramenem vyráží
52:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová bez asistence (3:7).
52:15
Kotzurová přišla k rozehrávce a bez rozpaků střelou po zemi propálila díru ve zdi i v postoji Remešové
52:10
Zatím to na závěrečný nápor domácích nevypadá. Míček drží holky z Ostravy a zatápí Židenicím
51:11
Krásnou kombinaci Rybičkové s Kotzurovou zakončila bekhendovou ranou Režnarová, Remešová si připisuje další důležitý zákrok
50:39
Timeout K1 Florbal Židenice
49:48
Pospíšilová ztratila míček na vlastním brankovišti a může děkovat Remešové, která rychlým vyjetím sebrala šanci Pastuškové
48:08
Hudáková se uvolnila krásnou stahovačkou, přihrála Káčové, která trestuhodně přestřelila odkrytou branku
46:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Markéta Režnarová (3:6).
46:02
Remešová vyrazila střelu Káčové pouze nad sebe a míček poté doskákal až za její záda, nešťastný gól pro domácí brankářku
45:10
Indrová našla v rychlém protiútoku krosem Hyksovou, ale Dupčáková se stačila rychle přesunout a nedala domácí střelkyni šanci
44:10
Drápalová volila při přečíslení 3 na 2 střelu ze středu, ale těsně minula hostující branku
43:35
Dupčáková nadvakrát kryje přízemní střelu Novotné
42:40
Po další ztrátě Židenic šly Ostravanky 2 na nikoho, ale Hudáková nevyřešila situaci dobře a nechala vyniknout Remešovou
42:07
Indrová natáhla 5 kroků za půlkou ke střele, která zle pozlobila Dupčákovou
40:17
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Veronika Rybičková (3:5).
40:17
Židenice chybovaly v rozehrávce, Rybičková našla na brankovišti volnou Vrlíkovou, která zavěsila míček pod břevno nad padající Remešovou
40:00
40:00
40:00
39:41
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Linda Hyksová (3:4).
39:41
Sedláčková zpoza branky k údivu všech přítomných propasírovala míček za Dupčákovou a dává kontaktní gól do šatny
38:44
38:44
Roezhrávku z rohu hřiště proměnuje Ostrava v gól po křižné nahrávce Pastuškové na Hudákovou
38:30
Teď to skoro vyšlo, Smutná se objevila sama před Dupčákovou, té její střela prošla mezi nohama, ale míček se vykutálel těsně vedle tyčky
38:15
Židenice několikrát vybojovaly míček při napadání, ale ne a ne se poté dostat do kloudného zakončení
36:13
Hyksová se z první opřela do přihrávky Novotné, halou zní potlesk, přestože míček leží pouze v ochranné síti za mantinelem
33:56
Remešová vytáhla parádní zákrok nohou proti pohotové střele Kajfoszové
33:30
Rybičková z otočky od mantinelu minula branku domácích
32:28
Židenice o poznání nebezpečnější než v předchozí přesilovce, teď Dupčáková zlikvidovala další pokus Aničky Grufíkové
31:15
Dupčáková udržela tvrdou střelu Indrové
31:05
Vyloučen hráč Paulína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za vražení zády.
30:52
Barča Sedláčková našla křižnou přihrávkou přes celou šířku hřiště Hyksovou, ale ta střelou z první minula hostující branku
28:20
Akce já na ségru ségra na mě převedly sestry Grufíkovy, ale Anička dostala finální přihrávku před prázdnou branku na paty
27:20
Domácí dlouze rozehrávají, ale nedaří se jim dostat k ohrožení branky Dupčákové
26:05
Vyloučen hráč Nikol Škopková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
23:50
Hyksová se snažila odčinit vyloučení a tvrdou střelou napálila tyčku branky Dupčákové, odražený míček už našla hostující gólmanka pod tělem
23:07
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Škopková, asistoval Veronika Rybičková (2:3).
23:07
Hudáková hledala před brankou Rybičkovou, ale ta při pokusu o střelu přihrávku jen jemně lízla a míček tak doputoval k opuštěné Nele Škopkové, která neměla problém z metru uklidit kulatý nesmysl do prázdné branky
22:18
Vyloučen hráč Linda Hyksová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
21:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová bez asistence (2:2).
21:44
Valehrachové sjela přihrávka a našla na středu osamocenou napadající Káčovou, která nabídkou nepohrdla a Ostrava vyrovnává
21:05
Anička Grufíková prověřila bekhendovou střelou pozornost Dupčákové
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: K1 Florbal Židenice - 6, FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 10
20:00
19:35
Indrová motala hlavu hostující obraně, zkusila i rychlý výjezd zpoza branky, ale Dupčáková byla u své tyčky včas
18:05
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lenka Novotná, asistoval Barbora Sedláčková (2:1).
18:05
Sedláčková nejdřívé vyběhla s míčkem z útočného rohu až na vlastní polovinu, pak přihrávkou po mantinelu našla Novotnou, která si vyběhla s míčkem do středu a po chvíli rozmýšlení vymetla šibenici hostující branky
16:05
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Linda Hyksová, asistoval Kamila Pravcová (1:1).
16:05
Pravcová našla u mantinelu Hyksovou, která z uctivé vzdálenosti trefila odkryté místo v brance Ostravy
15:34
Vyloučen hráč Pavla Kajfoszová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
15:20
Mošťková ve výhodě prověřila Dupčákovou, ale ta si místo na bližší tyčce pohlídala
15:00
Vrlíková zakončovala svižnou střelou akci Hudákové, ale Remešová vyráží
13:05
Barča Sedláčková se uvolnila rychlou kličkou od mantinelu, ale výborný návrat předvedla Kajfoszová a čistě jí vypíchla míček při pokusu o střelu
11:10
Hudáková to zkoušela nadvakrát ze středu hřiště, Remešová v obou případech úspěšnější
10:50
Ostravu úvodní branka nakopla Kajfoszová promáchla před prázdnou brankou přihrávku Nikol Škopkové
09:59
07:38
Režnarová našla na středu volnou Káčovou, ale ta skákavou přihrávku netrefila dobře a míček obloučkem přeletěl Remešovou a skončil za mantinelem
05:20
Zatím sledujeme opatrný začátek utkání, hraje se převážně v rozích hřiště a početná divácká návštěva se tak zatím musí bavit sama
02:01
Pastušková se uvolnila od mantinelu , Remešová si s její střelou poradila
01:19
Hyksová našla zpoza branky žabičkou na brankovišti Indrovou, ale ta z dobré pozice přestřelila branku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Kubáč a Radim Klimecký.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Jana Dupčáková; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Andrea Pastušková, Markéta Vrlíková, Paulína Hudáková, Veronika Rybičková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Kristýna Pospíšilová, Petra Grufíková, Jitka Drápalová, Anna Grufíková, Natálie Janečková