3:3
2:1
0:6
- : -
branky (asistence): 03:47 David Štechmüller (Matěj Vaculčiak), 16:32 Ondřej Richtr (Matěj Vaculčiak), 17:29 Dušan Přívara (Alois Burian), 27:38 Jan Louvar (Dušan Přívara), 39:16 Lukáš Sedláček (Ondřej Richtr)
branky (asistence): 11:02 Michal Skuhrovec, 17:24 Viktor Hocelík (Ondřej Tichý), 18:31 Lukáš Pudil (Ondřej Tichý), 27:23 Ondřej Krejčí (Jakub Vitvar), 44:56 Michal Skuhrovec (Daniel Hulič), 48:17 Ondřej Hertl (Daniel Hulič), 48:33 Lukáš Pudil (Jiří Pecháček), 54:24 Lukáš Pudil (Jiří Pecháček), 58:41 Marek Mandelbaum, 59:09 Jaroslav Kropáček (Daniel Hulič)

Kanonýři Kladno - SK BIVOJ LITVÍNOV 5:10
4. David Štechmüller, 17. Ondřej Richtr, 18. Dušan Přívara, 28. Jan Louvar, 40. Lukáš Sedláček - 12. Michal Skuhrovec, 18. Viktor Hocelík, 19. Lukáš Pudil, 28. Ondřej Krejčí, 45. Michal Skuhrovec, 49. Ondřej Hertl, 49. Lukáš Pudil, 55. Lukáš Pudil, 59. Marek Mandelbaum, 60. Jaroslav Kropáček; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Michal Šárka 20 - Milan Stránský 20; po třetinách: 3:3, 2:1, 0:6;
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Dušana Přívary: "Děkujeme soupeři, kterému jsme darovali 3 body."
60:00
Střely na branku ve 3.třetině: Kladno 7-14 Litvínov; celkem: Kladno 25-29 Litvínov
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Filipa Skořepy:"Soupeř byl v prvních dvou třetinách aktivnější co se důrazu a rychlosti týče, po druhé třetině jsme si něco řekli a ono to vyšlo. Díky soupeři za zápas a divákům za atmosféru."
60:00
Nejlepšími hráči utkání se stali: za domácí #16 Matěj Vaculčiak a za tým hostí #42 Lukáš Pudil
60:00
V dnešním utkání si tři body do prvoligové tabulky připsal Litvínov, přestože v prvních dvou třetinách diktovali tempo hry v drtivé většině času domácí. Hostům se ovšem povedla poslední třetina, kterou ovládli poměrem 6:0, čímž Kladnu utekli na rozdíl sedmi bodů. Děkuji za pozornost a 26.11. se budeme těšit ze speciálního zápasu věnovaného akci Movember, v němž se kladenští střetnou s Pelhřimovem. Přeji příjemný zbytek večera!
60:00
59:58
Nakonec ještě Štechmüllerova střela mimo
59:10
Po chybě Šárky přidává desátý gól Litvínova Kropáček
59:09
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jaroslav Kropáček, asistoval Daniel Hulič (5:10).
58:42
Mandelbaum obloučkem definitivně rozhoduje o osudu dnešního utkání
58:41
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Marek Mandelbaum bez asistence (5:9).
55:30
Holčák vykouzlil velmi tvrdou ránu bekendem, bohužel pro Kladno ale nenašla svůj cíl
54:25
Pudil dorazil pokus Pecháčka, čímž zkompletoval hattrick. Tohle už bude pro domácí hodně těžké
54:24
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Pudil, asistoval Jiří Pecháček (5:8).
52:26
Vyloučen hráč Dušan Přívara družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:18
Na druhý pokus se už ale Hertl zorientoval dobře a zakončením mezi nohama vyzrál na Šárku
48:17
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Hertl, asistoval Daniel Hulič (5:6).
47:00
Po dlouhé přihrávce se sám před Šárkou ocitl Hertl, ale zradila ho mířidla
46:20
Kladno rychle přešlo do útoku, Štechmüllera ale vychytal Stránský
44:57
Už se zdálo, že hosté přečíslení překombinovali, ovšem Skuhrovec dokázal po Huličově přihrávce zamířit přesně
44:56
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michal Skuhrovec, asistoval Daniel Hulič (5:5).
44:10
Hra se začíná hodně vyostřovat, což zřejmě více svědčí hostům
42:40
Louvarovu střelu zkoušel dorážet Přívara, těsně před brankou ale trestuhodně minul
39:16
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Lukáš Sedláček, asistoval Ondřej Richtr (5:4).
38:41
Hosté začínají hru hodně přiostřovat a hádají se s každým, kdo jim přijde do cesty
38:40
Vyloučen hráč Jiří Pecháček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:10
Dva dobré zákroky si nyní připsal i domácí Šárka
36:50
Vaculčiak se pěkně prosmýkl mezi dvěma obránci, jeho střelu ale zachytil Stránský
27:38
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Dušan Přívara (4:4).
27:24
Krejčí pěknou střelou od mantinelu do protilehlé šibenice otáčí vývoj utkání
27:23
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Jakub Vitvar (3:4).
26:35
Kladno si šance začalo vytvářet až těsně před koncem přesilovky, hosté se ale ubránili
24:34
Vyloučen hráč Lukáš Pudil družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra rukou.
24:00
Fantastický zákrok nyní předvedl Stránský, když z brankové čáry vyškrábl pokus Louvara
23:35
Hulič se opět hněvá, tentokrát po přerušení po drobnějším zranění Mandelbauma
22:30
T.Richtr teď zbytečně zkoušel sám překonat Stránského, přestože mohl nahrávat úplně osamocenému Sedláčkovi
18:32
Bravurně vyřešené přečíslení dvou proti jednomu obránci, kdy Tichý skvělou přihrávkou nalezl Pudila, který bez problému vyrovnává
18:31
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Pudil, asistoval Ondřej Tichý (3:3).
17:30
A s góly se nám tu roztrhl pytel! Nejprve ze středu vyrovnal Hocelík, záhy na to ovšem vrátil domácí do vedení střelou do šibenice Přívara
17:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Alois Burian (3:2).
17:24
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Ondřej Tichý (2:2).
16:33
Domácí se dostali do přečíslení 2 na 1, všichni už očekávali Vaculčiakovu střelu, ten ovšem nalezl ještě lépe postaveného O.Richtra, který prostřelil Stránského
16:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Richtr, asistoval Matěj Vaculčiak (2:1).
16:00
Nejprve dva dobré zákroky vytasil domácí brankář, poté se k balonku dostali kladenští a Cvrček byl v samostatném úniku zastaven velmi podezřelým způsobem
15:30
Po Huličově krosovce se do zakončení dostal Pitek, Šárka helmou vykryl
15:20
¨Hra se nám tu začíná vyrovnávat, Litvínov už několik desítek vteřin drží balonek, ovšem do zakončení se zatím nedostal
14:00
Hulič nyní neukázal moc smysl pro fair-play, když se zle obořil na zraněného Šárku, poté na rozhodčí a nakonec se začal strkat s domácím Fořtem
12:40
Tentokrát balonek neudržel T.Richtr a podobně jako Skuhrovec utekl domácí obraně, ovšem nedokázal zamířit mezi tři tyče
11:03
Po hrubce Fořta utekl domácí obraně Skuhrovec, který prostřelil Šárku
11:02
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michal Skuhrovec bez asistence (1:1).
10:30
Fořtova střela skončila na horní tyčce hostující klece
09:55
Litvínov byl pod velkým tlakem, nejprve Louvara z bezprostřední blízkosti vychytal Stránský, poté pokus Cvrčka zastavila boční síť a Louvarovu střelu do odkryté branky zablokoval Sattler
09:20
Z velmi nadějné standartky hosté nic nevymysleli, naopak se k balonku po vynikající,sprintu dostal Linhart
08:50
Stránský nedokázal balonek zkrotit hned napoprvé, ovšem mu pomohli obránci
07:55
Po dlouhé přihrávce Buriana zkoušel své štěstí Louvar, branku ale o kousek minul
07:00
První střelu na branku hostů si připsal z poměrně velkého úhlu Krejčí, Šárka jeho pokus bez problému zlikvidoval
05:50
Autora první branky Štechmüllera vybídl ke skórování opět Vaculčiak, ovšem tentokrát balonek v síti neskončil
04:45
Skákavou přihrávku přes brankoviště posílal na Louvara Přívara, domácí ostrostřelec ale tentokrát těžký balonek netrefil
03:48
A velmi povedený vstup domácích do utkání korunuje po otočce za brankou ve stylu Tomáše Plekance Štechmüller
03:47
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Štechmüller, asistoval Matěj Vaculčiak (1:0).
02:10
Sedláček si chytře obhodil jednoho z protihráčů, v přečíslení 3 na 1 nahrál Linhartovi, který mu ještě vracel balonek zpět, domácí junior ovšem balonek nedokázal usměrnit do odkryté branky Litvínova