2:4
0:3
2:2
- : -
branky (asistence): 13:51 Marek Šimíček (Tomáš Olbert), 15:26 Marek Šimíček, 41:25 Tomáš Olbert (Vojtěch Duda), 43:04 Patrik Kaňovský (Vojtěch Duda)
branky (asistence): 01:37 Marek Fuchs, 10:16 Marek Fuchs (Jakub Marek), 10:51 Jiří Halama (Vojtěch Kužela), 16:55 David Mati (David Medek), 23:34 Marek Fuchs (Martin Nagy), 34:28 Vojtěch Kužela (Zdeněk Malich), 39:03 Tomáš Brom (Martin Nagy), 47:32 Zdeněk Malich (Jakub Maleček), 53:26 Martin Nagy (Tomáš Brom)

Spartak Hluk - FBŠ Hattrick Brno 4:9
14. Marek Šimíček, 16. Marek Šimíček, 42. Tomáš Olbert, 44. Patrik Kaňovský - 2. Marek Fuchs, 11. Marek Fuchs, 11. Jiří Halama, 17. David Mati, 24. Marek Fuchs, 35. Vojtěch Kužela, 40. Tomáš Brom, 48. Zdeněk Malich, 54. Martin Nagy; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 5:4; využití: 0:1; diváků: 147; zásahy brankářů: Lukáš Kolečkář 25, Richard Podškubka 8 - Filip Kejík 44; po třetinách: 2:4, 0:3, 2:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů (Fiala Marek): Zápas rozhodla vyšší produktivita našeho týmu a výkon brankáře. Divácky můžeme označit utkání za atraktivní, hrálo se nahoru a dolů se spoustou šancí. Soupeři děkujeme za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích (Vlachopulos David): Dnes jsme odehráli výborný zápas, troufnu si říct, že více než vyrovnaný. Každopádně se projevila mnohem větší zkušenost soupeře, hlavně pak v zakončení. Je škoda, že jsme nedokázali déle udržet krok.Bylo by to zajímavější.
59:59
Každopádně jsem dnes s výkonem velmi spokojený, ukázalo nám to, že můžeme hrát i s kvalitními soupeři. Vyzdvihnul bych výkon hostujícího gólmana, který když se soustředí na výkon, tak je opravdu skvělý. Díky soupeři za velmi férový zápas a přejeme hodně štěstí v dalších zápasech.
59:58
Střely ve třetí třetině 13:14.
59:21
Vyloučen hráč Vojtěch Duda družstva Spartak Hluk na 2 minuty za držení.
57:03
Podškubka předvedl perfektní zákrok.
54:49
Vyloučen hráč Pavel Rochovanský družstva Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře.
53:26
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Tomáš Brom (4:9).
49:46
Vyloučen hráč Jakub Maleček družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
49:46
Janča neproměňuje trestné střílení.
49:40
Hluk se snaží dotáhnout čtyř brankový rozdíl, avšak zraněný Šimíček v útoku chybí.
48:12
Hluk útočí, ovšem branky střílí Hattrick.
47:32
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Jakub Maleček (4:8).
44:00
Vyloučen hráč Patrik Kaňovský družstva Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
43:58
Kaňovský krásnou střelou snížil stav utkání, bohužel nyní jde na trestnou lavici.
43:04
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Patrik Kaňovský, asistoval Vojtěch Duda (4:7).
41:25
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Vojtěch Duda (3:7).
41:03
Janča během dnešního utkání zlomil druhou hůl.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: 13:5
39:03
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Martin Nagy (2:7).
38:30
Zraněný kotník Šimíčka.
38:23
Vyloučen hráč Jan Vojtíšek družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
37:36
Janča trefuje tyčku.
35:49
Vyloučen hráč Marek Fuchs družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
34:28
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Vojtěch Kužela, asistoval Zdeněk Malich (2:6).
33:10
Hosté zvyšují tlak před brankou Hluku.
30:16
Střídání brankáře. Nový brankář Richard Podškubka družstva Spartak Hluk
30:16
Vyloučen hráč Jakub Marek družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
29:18
Hattrick trestá každou chybu Hluku.
23:34
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Martin Nagy (2:5).
23:06
Vyloučen hráč Tomáš Olbert družstva Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
22:58
Soustředění na obou stranách, nikdo nechce udělat chybu.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: 22:13
19:03
Hraje se ve vysokém tempu na obou stranách.
16:55
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil David Mati, asistoval David Medek (2:4).
15:26
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Marek Šimíček bez asistence (2:3).
15:26
Šimíček krásnou střelou z půlky trefuje pravý horní roh a snižuje stav utkání.
13:51
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Marek Šimíček, asistoval Tomáš Olbert (1:3).
10:51
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Vojtěch Kužela (0:3).
10:51
Po chybném střídaní hosté střílí třetí gól.
10:16
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Jakub Marek (0:2).
10:04
Vyloučen hráč Martin Krchňáček družstva Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
09:34
Kejík pod palbou Hluku.
09:03
Hluk v přečíslení před bránou hostů, Kejík však střelu vychytal.
05:02
Olbert střílí ze všech pozic, zatím bez úspěchu.
02:48
Od začátku soustředěné utkání na obou stranách.
01:37
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Tomáš Brom, Jan Vojtíšek, Jakub Gregor, Jakub Marek, Martin Nagy
00:00
Line-up domácích Spartak Hluk: brankář: Lukáš Kolečkář; hráči v poli: Jan Holý, Jiří Petlan, Tomáš Olbert, Marek Šimíček, Vojtěch Duda
00:00
Dobrý večer, vítejte u textového přenosu pohárového utkání skupiny C, ve kterém se rozhodne o postupujícím do čtvrtfinále. Jistým postupujícím ze skupiny C jsou Bulldogs Brno, avšak o druhou příčku se dnes uskuteční přímý souboj. Kdo přivítá v boji o semifinále Poháru České pojišťovny Vítkovice? To se dozvíme v následujících minutách...