4:2
2:4
4:1
- : -
branky (asistence): 00:43 Tereza Baranová (Jana Pražáková), 08:21 Eliška Štěpančíková (Pavla Manová), 13:26 Pavla Manová, 15:06 Pavla Manová (Pavla Buráňová), 28:00 Kateřina Slezáková, 33:34 Pavla Manová, 44:17 Veronika Martincová, 50:38 Eliška Štěpančíková (Petra Ondráčková), 53:43 Klára Jahodová (Kateřina Slezáková), 58:49 Klára Jahodová
branky (asistence): 08:07 Aneta Foffová (Klára Minářová), 09:28 Klára Minářová (Veronika Bekeová), 27:42 Martina Pokorná (Veronika Bekeová), 31:58 Barbora Zahradníková (Andrea Šedová), 33:46 Aneta Foffová (Martina Pokorná), 38:48 Veronika Bekeová, 40:22 Klára Minářová

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - FTC Vysoké Mýto 10:7
1. Tereza Baranová, 9. Eliška Štěpančíková, 14. Pavla Manová, 16. Pavla Manová, 29. Kateřina Slezáková, 34. Pavla Manová, 45. Veronika Martincová, 51. Eliška Štěpančíková, 54. Klára Jahodová, 59. Klára Jahodová - 9. Aneta Foffová, 10. Klára Minářová, 28. Martina Pokorná, 32. Barbora Zahradníková, 34. Aneta Foffová, 39. Veronika Bekeová, 41. Klára Minářová; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 1 + Anna Hanusová 5:2; využití: 0:2; diváků: 62; zásahy brankářů: Ivana Hradečná 18 - Kamila Husarčiková 24; po třetinách: 4:2, 2:4, 4:1;
60:00
Komentář trenéra domácích: Nové dresy nám přinesly štěstí! Jako trenér jsem s výkonem spokojen. Děkujeme hostům a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Počet střel v zápase: Domácí(34), Hosté(25)
60:00
Komentář trenéra hostí: Diváci viděli pěkný zápas, spoustu gólů. Pro domácí určitě hezká oslava 20. let klubu, a myslím si, že je moc fajn, že na takovéto akce jezdí i klauni. Gratulujeme domácím!
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Domácí (11), Hosté (8)
60:00
59:40
Domácí se snaží vstřelit jedenáctou branku!
58:49
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Klára Jahodová bez asistence (10:7).
58:49
Klára Jahodová trefila prázdnou bránu hostů!
58:00
Vysoké Mýto zkouší hru bez brankařky.
57:25
Klára Minářová teď minula prázdnou bránu!
55:27
Timeout FTC Vysoké Mýto
55:27
Vyloučen hráč Klára Jahodová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za držení.
55:27
Klára Jahodová si přidržela soupeřku a je potrestána dvouminutovým trestem. Hosté si vzaly oddechový čas aby se poradily, jak sehrát přesilovku.
55:01
Kateřina Slezáková minula bránu.
53:43
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Klára Jahodová, asistoval Kateřina Slezáková (9:7).
53:43
Tato střela Kláry Jahodové už však prošla do brány! Stav utkání 9:7.
53:35
Střelu Kláry Jahodové zablokovala obránkyně hostů.
52:45
Rozhodčí se připletl do hry a málem byl tak stav utkání opět vyrovnaný!
50:38
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Eliška Štěpančíková, asistoval Petra Ondráčková (8:7).
50:38
Po hře vysokou holí si domácí rozehrály trestný úder, Eliška Štěpančíková zamířila přesně!
50:25
Veronika Bekeová se snažila obtočit kolem brány, ale marně.
49:51
Krásná přihrávka domácích zpoza soupeřovy brány před, ale bohužel míček do brány se už Aligatorkám podařit nedostal.
46:40
Střela od půlky na bránu hostů neprošla za záda Kamily Husarčikové.
44:45
Z trestného úderu na polovině domácích vystřelila Lucie Svobodová, střela však zablokována domácí obranou!
44:17
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová bez asistence (7:7).
44:17
Po přihrávce z rohu do brankoviště je stav díky Veronice Martincové opět vyrovnaný!
43:32
Pavla Manová sama před bránou, střela však letí nad.
41:00
Dnešní zápas sleduje skvělých 62 diváků! Najdeme mezi nimi i hráče A-týmů FbC Aligators, kteří se utkají zde v Rousínově s Havlíčkovým Brodem dnes ve 20:00.
40:22
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Klára Minářová bez asistence (6:7).
40:01
Máme tu začátek třetí hrací části a buly vyhrály hráčky Vysokého Mýta.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Domácí (10), Hosté (11)
40:00
39:27
Vydřenou akci domácích hráček zastavila brankařka hostů!
38:48
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Veronika Bekeová bez asistence (6:6).
38:48
Veronika Bekeová vyrovnala stav utkání na 6:6!
35:34
Nyní je i tým hostů v plném počtu.
34:28
Pětiminutový trest vypršel a domácí budou pokračovat v přesilovce 5 na 4.
33:46
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Aneta Foffová, asistoval Martina Pokorná (6:5).
33:34
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Pavla Manová bez asistence (6:4).
33:34
Vyloučen hráč Lucie Prokešová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
31:58
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Barbora Zahradníková, asistoval Andrea Šedová (5:4).
31:25
Barbora Zahradníková snižuje stav na 5:4. Domácí budou pokračovat v oslabení.
29:28
Vyloučen hráč Anna Hanusová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 5 minut za vysoká hokejka.
29:28
Anna Hanusová byla za hru vysokou holí vyloučena na 5minut.
28:00
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Kateřina Slezáková bez asistence (5:3).
28:00
Kateřina Slezáková navyšuje skóre na 5:3!
27:42
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martina Pokorná, asistoval Veronika Bekeová (4:3).
27:42
Hosté snižují na 4:3.
27:23
Trestný úder domácích. Martina Horáková vystřelila, ale mimo.
25:11
K míčku se konečně dostaly domácí, které začali ostřelovat bránu hostů, zatím ale bezúspěšně.
24:20
Na to, že domácí hráčky hrají přesilovku, na míčku jsou spíše soupeřky.
23:44
Vyloučen hráč Klára Minářová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování hokejky.
23:44
Máme tu vyloučení hostů.
23:14
Hra se přelívá ze strany na stranu. Hráčky hostujícího týmu mají nyní trestný úder na polovině soupeře.
20:50
První třetina se odehrávala ve vysokém tempu. Uvidíme, jak to bude vypadat po zbytek zápasu.
20:01
První buly ve druhé třetině vyhrála pro hosty Martina Pokorná.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Domácí (13), Hosté (6)
20:00
17:45
Po trestném úderu se ke střele dostala domácí Tereza Baranová, hostující brankařka však střelu viděla a zastavila.
16:46
Klára Minářová zkusila střelu, ale minula.
15:06
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Pavla Manová, asistoval Pavla Buráňová (4:2).
15:06
Po souboji před bránou Vysokého Mýta dokázala za záda hostující brankařky dostat míček Pavla Manová.
14:36
Anna Hanusová svou střelou od poloviny hřiště přestřelila.
13:26
13:26
Domácí opět ve vedení!
13:12
Klára Jahodová sama před bránou, ale neprostřelila.
09:35
Po vyrovnávací brance se dostávají domácí hráčky opět před bránu soupeře.
09:28
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Klára Minářová, asistoval Veronika Bekeová (2:2).
08:21
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Eliška Štěpančíková, asistoval Pavla Manová (2:1).
08:21
Rychlým gólem po obdržené brance se opět domácí hráčky dostávají do vedení.
08:07
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Aneta Foffová, asistoval Klára Minářová (1:1).
08:00
Hráčky z hostujícího Vysokého Mýta ohrozily bránu, ale gól zatím nepadl.
05:43
Domácí hráčky mají zatím převahu na míčku.
04:55
Střela Jany Pražákové minula bránu.
03:01
Klára Jahodová se pokoušela o střelu, ale byla zblokována.
00:43
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Jana Pražáková (1:0).
00:43
Rychlým gólem se dostávají do vedení domácí.
00:01
První vhazování vyhrály domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ptáčník a Petr Gál.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Kamila Husarčiková; hráči v poli: Klára Minářová, Barbora Zahradníková, Martina Pokorná, Veronika Bekeová, Kristýna Minářová
00:00
Line-up domácích PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Ivana Hradečná; hráči v poli: Jana Pražáková, Pavla Buráňová, Tereza Baranová, Petra Ondráčková, Anna Hanusová