- : -
Švédsko U19
Česko U19
Švédsko U19
branky (asistence): 09:11 Michael Jansson, 31:33 William Westerdahl (Michael Jansson), 40:03 Hampus Ahrén, 41:03 Kevin Rigogiannis (Linus Hellqvist), 42:01 Hampus Ahrén, 54:23 Oliver Liedberg (Hampus Ahrén)
Česko U19
branky (asistence): 06:38 Martin Řezáč (Jan Spilka), 08:58 Josef Juha (Pavel Sládeček), 23:00 Martin Řezáč (Jan Spilka), 44:43 Martin Řezáč (Daniel Eremiáš), 58:10 Martin Řezáč (Josef Juha)

Švédsko U19 - Česko U19 6:5
10. Michael Jansson, 32. William Westerdahl, 41. Hampus Ahrén, 42. Kevin Rigogiannis, 43. Hampus Ahrén, 55. Oliver Liedberg - 7. Martin Řezáč, 9. Josef Juha, 24. Martin Řezáč, 45. Martin Řezáč, 59. Martin Řezáč; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 204; zásahy brankářů: Simon Olofsson 14 - Vojtěch Šimůnek 22; po třetinách: 1:2, 1:1, 4:2;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: 13:7
60:00
58:10
Branku družstva Česko U19 vstřelil Martin Řezáč, asistoval Josef Juha (6:5).
54:23
Timeout Švédsko U19
54:23
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil Oliver Liedberg, asistoval Hampus Ahrén (6:4).
46:57
Vyloučen hráč Jacob Embretzen družstva Švédsko U19 na 2 minuty za sekání.
44:43
Branku družstva Česko U19 vstřelil Martin Řezáč, asistoval Daniel Eremiáš (5:4).
44:05
Vyloučen hráč Patrik Gustavsson družstva Švédsko U19 na 2 minuty za držení.
42:01
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil Hampus Ahrén bez asistence (5:3).
41:03
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil Kevin Rigogiannis, asistoval Linus Hellqvist (4:3).
40:03
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil Hampus Ahrén z trestného střílení (3:3).
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: 9:6
40:00
31:33
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil William Westerdahl, asistoval Michael Jansson (2:3).
30:23
Vyloučen hráč Pavel Sládeček družstva Česko U19 na 2 minuty za hra na zemi.
28:53
Trestné střílení družstva Švédsko U19 neproměnil Oliver Liedberg.
28:53
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva Česko U19 na 2 minuty za sekání.
23:00
Branku družstva Česko U19 vstřelil Martin Řezáč, asistoval Jan Spilka (1:3).
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: 6:6
20:00
11:52
Trestné střílení družstva Česko U19 neproměnil Petr Koláčný.
11:52
Vyloučen hráč Jacob Embretzen družstva Švédsko U19 na 2 minuty za blokování hokejky.
09:11
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil Michael Jansson bez asistence (1:2).
08:58
Branku družstva Česko U19 vstřelil Josef Juha, asistoval Pavel Sládeček (0:2).
07:19
Vyloučen hráč Patrik Gustavsson družstva Švédsko U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:38
Branku družstva Česko U19 vstřelil Martin Řezáč, asistoval Jan Spilka (0:1).
00:00
00:00
Line-up hostů Česko U19: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Ondřej Sádlo, Pavel Sládeček, Patrik Šebek, Matyáš Šindler, Josef Juha
00:00
Line-up domácích Švédsko U19: brankář: Simon Olofsson; hráči v poli: Dennis Andersson, William Westerdahl, Oliver Liedberg, Hampus Ahrén, Michael Jansson