1:2
2:1
1:3
- : -
branky (asistence): 00:17 Pavel Mlejnek (Lukáš Medveď), 15:47 Lukáš Medveď, 18:56 Pavel Mlejnek, 41:40 Tomáš Klimenda (Lukáš Medveď)
branky (asistence): 05:08 Lukáš Samek (Miroslav Zajíček), 08:41 Jakub Gregorczyk (Lukáš Samek), 25:21 David Götz (Miroslav Zajíček), 30:41 David Götz (Matěj Kubíček), 38:56 Lukáš Samek (Miroslav Zajíček), 41:06 Martin Smola (David Götz)

SK Spartak Slatiňany - HAGA Pardubice B 4:6
1. Pavel Mlejnek, 16. Lukáš Medveď, 19. Pavel Mlejnek, 42. Tomáš Klimenda - 6. Lukáš Samek, 9. Jakub Gregorczyk, 26. David Götz, 31. David Götz, 39. Lukáš Samek, 42. Martin Smola; rozhodčí: Pavel Houserek - Michal Urban; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 28; zásahy brankářů: Filip Junga 5 - Patrik Mládek 4; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:3;
45:00
44:59
Střely v poslední části: 3:5.
44:40
Teď už asi je.
43:00
Slatiňany konečně získávají převahu. Třeba ještě není pozdě.
41:40
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Tomáš Klimenda, asistoval Lukáš Medveď (4:6).
41:40
Klimendova tečovaná střela končí přesně v růžku.
41:06
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Martin Smola, asistoval David Götz (3:6).
41:06
Smola zpracovává nához u mantinelu, vytáčí na střed a trefuje. Efektní.
40:20
Gotz pálí a trefuje Kubíčka.
38:56
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Lukáš Samek, asistoval Miroslav Zajíček (3:5).
38:56
Zajíček opět pálí dělovku, brankař odráží, Samek doráží.
38:35
Zajíček opět ohrožuje slatiňanskou svatyni.
38:19
Mlejnek vyváží balon po mantinelu a končí na zemi.
37:53
Zajíček hraje vysokou hůl.
37:27
Zajíček pálí z první od mantinelu těsně nad.
37:14
Vyloučen hráč David Netolický družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za hrubost.
37:00
Slatiňany v brejku, střela trefuje jen Medvěda.
36:40
Netolický s holí v jedné ruce nabírá ohromnou rychlost. K šanci to ale nevede.
35:00
Klimenda ztrácí na půli, načež po pár sekundách ze stejného místa vypouští propagační střelu na bránu týmu HAGA.
34:10
Horský prohrává souboj v rohu a nelíbí se mu to.
31:35
Slatiňany opět mají problém s přechodem na útočnou polovinu.
30:41
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil David Götz, asistoval Matěj Kubíček (3:4).
29:00
Oba týmy předvádějí srovnatelně (ne)kvalitní hru. Slatiňany mají větší problém s přechodem do útoku.
26:00
Chybu Nedvěda HAGA netrestá.
25:21
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil David Götz, asistoval Miroslav Zajíček (3:3).
24:52
Vyloučený Mlejnek si zachovává dobrou náladu.
24:23
Vyloučen hráč Pavel Mlejnek družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za blokování hokejky.
22:59
Oběma týmům chybí klid a přesná rozehrávka.
21:55
Zajíček předvádí efektní střelu backhandem, ale trefuje pouze boční část brány.
21:06
HAGA opět tlačí. Slatiňany se úspěšně brání.
20:04
HAGA odpovídá pouze střelou do boční sítě.
18:56
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Pavel Mlejnek bez asistence (3:2).
18:56
Mlejnek jednoruč přeběhl hřiště a překonal golmana taktickou střelou po zemi.
18:29
Hráč č. 37 týmu Slatiňan předvádí efektní rybičku v rohu hřiště.
18:04
Střet hráčů na polovině hřiště.
15:47
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Lukáš Medveď z trestného střílení (2:2).
15:47
Nájezdník dojel skoro až na brankovou čáru a vsítil.
14:00
Všichni dva diváci stále sledují hru mlčky.
12:52
Augy trefuje spojnici. Velká šance Slatiňan.
11:45
Pitr ohrožuje bránu týmu HAGA ze standardní situace.
11:21
Přeloučský matador Pavel Bína spěchá srovnat mantinely. .
10:54
HAGA vyhazuje balon do rohu.
09:50
Diváci jsou poměrně potichu.
08:41
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Jakub Gregorczyk, asistoval Lukáš Samek (1:2).
08:00
Hráč číslo 22 se v oslabení nebezpečně uvolňuje, ale trefuje jen tyč.
07:28
Slatiňany úspěšně blokují střelu od půlky.
06:30
HAGA tlačí.
06:05
Vyloučen hráč Jan Horský družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání.
05:08
00:17
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Pavel Mlejnek, asistoval Lukáš Medveď (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Michal Urban.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Pardubice B: brankář: Patrik Mládek; hráči v poli: Martin Smola, Lukáš Samek, Petr Papák, Aleš Doubravský, Matěj Kubíček
00:00
Line-up domácích SK Spartak Slatiňany: brankář: Filip Junga; hráči v poli: Josef Pitr, Lukáš Medveď, Tomáš Klimenda, Jan Augustin, Pavel Mlejnek