1:3
0:0
1:2
- : -
branky (asistence): 10:24 Barbara Jelínková (Anežka Slaná), 48:13 Petra Šusterová (Veronika Zittová)
branky (asistence): 03:31 Lucie Pilíková (Adéla Polívková), 08:19 Iveta Hyršlová (Dagmar Surá), 18:54 Iveta Hyršlová (Lucia Košturiaková), 56:54 Dagmar Surá (Iveta Hyršlová), 59:49 Dominika Kubišová (Lucia Košturiaková)

Panthers Praha - Ivanti TIGERS FK Jižní Město 2:5
11. Barbara Jelínková, 49. Petra Šusterová - 4. Lucie Pilíková, 9. Iveta Hyršlová, 19. Iveta Hyršlová, 57. Dagmar Surá, 60. Dominika Kubišová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Kristýna Horňáková 33 - Karolína Červová 18; po třetinách: 1:3, 0:0, 1:2;
60:00
Vyjádření vedoucího domácích (Jan Tůma) - Donutili jsme soupeře hrát na dvě lajny! Utkání mělo rozhodně náboj a holky za předvedenou hru lze jen pochválit. Děkujeme fanouškům, rozhodčím a pořadatelům a přejeme šťastnou cestu domů!
60:00
Vyjádření trenérky domácích (Karolína Šatalíková) - Pro nás dnes hodně těžký zápas. Našich pár střel končilo v rukách výborné Týnky a tak jsme těžko hledali herní pohodu. Z naší strany také velmi špatný přístup k utkání, to musíme výrazně změnit. Naštěstí se soupeřky ve třetí třetině trochu unavily a tak jsme mohly rozhodnout. Děkujeme soupeřkám za utkání.
60:00
59:49
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Lucia Košturiaková (2:5).
59:49
Tigers si mohou po dosti nevýrazném výkonu oddychnout. Zatloukají poslední hřebíček do rakve a posledních pár vteřin již bude jen formalita.
59:15
Jelínková sekla dosti nevybíravě Červovou přes prsty.
58:54
Panthers jdou do šesti!
58:32
Timeout Panthers Praha
56:54
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dagmar Surá, asistoval Iveta Hyršlová (2:4).
56:54
Značně nervózní hráčky Tigers může uklidnit branka, kterou odskakují do dvoubrankové vedení!
55:10
A znovu neuvěřitelná smůla Panterek. Střela jen těsně minula vzdálenější tyč.
54:50
A Horňáková znovu v akci! Rozhodně se posledních 10 minut nezastavila!
54:03
Další závar před brankou Panthers. Z nepřehledné skrumáže ale uzmula balónek jako první Horňáková!
52:37
Kubišova nezvládla tíhu okamžiku a po té, co jí nevyšla střela do prázdné branky si svojí nespokojenost kompenzuje loktem v zádech Miklíkové!
51:00
Paráda v podání Horňákové, která se i v nepřehledné situaci zorientovala a vyrazila nepříjemnou střelu!
49:36
Vývoj zápasu není pro Tigers zrovna nejideálnější a ženou se za dalším gólem hlava nehlava!
48:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petra Šusterová, asistoval Veronika Zittová (2:3).
48:13
Kontaktní branka po skvěle umístěné střele Šusterové probouzí diváky a hala bouří!
47:25
Červová nemohla zkrotit neposednou horkou bramboru a Slaná byla blízko ke kontaktnímu gólu!
46:45
Střela Pilíkové z Tigers z předbrankového prostotu nedosáhla cílové destinace a Panterky si mohou na chvilku oddychnout!
46:14
Nováková má energie nejspíše na rozdávání a pronásleduje s buldočí vytrvalostí Beránkovou po celé diagonále hřiště.
45:35
Škopánová hledala Lamkovou, která ale její úmysl nevystihla a Panterky se musí bránit.
44:29
Brankářky obou týmu se pustili do vzájemné soutěže o nejhezčí výhoz a hlavy fanoušku se pohybují jako při tenisové výměně.
42:50
Tvrdá střela Beránkové prověřila Horňákovou a její blištivé rukavice musely znovu do akce!
41:58
Hubáčková vyslala nenápadnou vlaštovku, která byla ale hned v zárodku zblokována.
40:31
Ten, kdo si dnes večer udělal čas a dorazil na halu, rozhodně neprohloupil! Diváci mohli v předchozích dvou třetinách vidět ukázku ofenzivního florbalu a i když je výsledek pro Panthers nepřízniví, tak rozhodně nejsou horším týmem!
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině - Panthers: 5 Tigers: 7
40:00
38:59
Lamková se vymotala ze sevření hráček Tigers a Škvorová se už třásla na přihrávku do prázdné branky, bohužel pro ní jí balónek sjel z čepele stejně jako předtím Slané!
38:21
Slané v nadějné situaci nesedla střela!
35:15
Hůl hráčky Panthers teď pomohla Červové a Tigers oslabení ustojí.
34:50
Hubáčková po střele z otočky jen těsně netrefuje mezírku pod rukou Červové!
34:04
Vyloučen hráč Viktória Bobotová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za špatné střídání.
33:16
Šulanová přestřelila prázdnou branku a nezbývá jí nic jiného než se chytit za hlavu a střídat.
32:09
Slaná se prokličkovala až k úrovni malého brankoviště, kde jí balónek sebrala Červová.
30:23
Skvělá Horňáková v akci! Osamocená hráčka Tigers měla zakončovat do prázdné, ale po úžasném tygřím skoku trefuje jen masku!
29:02
Billá skvěle našla Beránkovou na ose hřiště! Skóre se ale nezmění.
27:49
Z nadějné polohy standartní situace byla Hubáčková vytlačena až na vlastní polovinu!
26:50
Lamková "prohouslila" hráčku Tigers backhandem a radost na její tváři je vidět až k pořadatelskému stolku!
25:15
Přečíslení Panthers vyřešila Zittová střelou do boční síťky branky a k její smůle, ani následná dorážka nedoputovala až za brankovou čáru!
24:02
Ještě než doznělo řinčení brankové konstrukce za Horňákovou, Pitterlingová vyslala projektil na druhé straně, za kterým se Červová jen ohlédla! Těsně vedle!
23:15
Čapková zachytila samostatný únik Slané, která se už třásla na gól!
21:30
Vstup do druhé třetiny mají Panterky tak trošku vlažnější a Tigers se tlačí do branky!
20:00
20:00
Divákům, kteří nejsou v místní "Břve Aréně" se omlouváme za nefunkčnost video streamu, který je kvůli technickým problémům s kabeláží nefunknční.
20:00
Střely v první třetině- Panthers: 8 Tigers: 15
20:00
18:54
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Lucia Košturiaková (1:3).
18:54
Minutu před koncem první třetiny odskakují Tigers do dvou brankového vedení!
17:56
Jelínková si spletla rozhodčí se spoluhráčkou a omylem tak přerušila dobrou rozehrávku.
16:26
Nováková se hnala do útoku ale balón ji uskočil.
14:50
Horňáková dnes nemá moc práce, díky skvěle blokujícím obránkyním!
14:27
Tvrdý hit u mantinelu schytala Košturiaková a odchází raději střídat.
13:02
Úplně osamocená Nováková před brankou Tigers zakončuje jen do Červové! To je škody!
12:05
Beránková vyslala jedovatou střelu a Pitterlinogová blokuje.
10:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Barbara Jelínková, asistoval Anežka Slaná (1:2).
10:24
Panterky o sobě dávají vědět! Barbara Jelínková zakončuje po zemi na vzdálenější tyč, kde se Červové nešťastně překulil balónek přes špičku nohy!
08:19
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Dagmar Surá (0:2).
08:19
Surá naservírovala balón před otevřenou klec Panthers a Hyršlová chladnokrevně zakončuje!
07:07
Slaná si řekla o faul v útočném pásmu a jde s dobrým pocitem střídat.
04:52
Pitterlingová těsně nad a celá hala jen těžce vydechla! Po šesti minutách hry jsou na hřišti dva vyrovnané celky!
04:00
Zittová vyslala tvrdý projektil, který jen těsně míjí braku Červové!
03:31
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucie Pilíková, asistoval Adéla Polívková (0:1).
03:31
I přes nespočet zblokovaných střel se Tigers ujímají vedení!
02:40
Hubáčková vystihla přihrávku Košturiakové a nebýt faulu, už by šla do brejku.
02:00
Panterky daly na začátku utkání jasně najevo, že se zvučného jména soupeře nezaleknou.
01:20
Lochmanová se prokličkovala přes celé hřiště a tvrdou střelou prověřila připravenost Červové! Skvělá individuální akce!
00:30
První střela v utkání z čepele hráček Tigers! Horňáková s klidem vyráží!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti TIGERS FK Jižní Město: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Vendula Beránková, Iveta Hyršlová, Dagmar Surá, Michaela Šulanová, Lucia Košturiaková
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Petra Šusterová, Tereza Pitterlingová, Tereza Hubáčková, Veronika Zittová, Ivana Miklíková
00:00
Vážení diváci, utkání se z důvodu složitější dopravní situace našich rozhodčích posune o 20 minut. Děkujeme za pochopeni a omlouváme se!