2:2
2:1
1:0
- : -
branky (asistence): 02:42 Jessica Zlámalová (Jitka Omelková), 05:07 Andrea Kadidlová (Eliška Reischlová), 26:13 Hana Poláková (Jessica Zlámalová), 34:13 Eliška Reischlová (Jessica Zlámalová), 56:23 Andrea Kadidlová (Eliška Reischlová)
branky (asistence): 15:05 Liana Matěvosova (Hana Sedmíková), 19:18 Lucie Chaloupková (Daniela Reindlová), 28:31 Daniela Reindlová (Lucie Chaloupková)

FbŠ Bohemians - Únětická 12° Tatran Střešovice 5:3
3. Jessica Zlámalová, 6. Andrea Kadidlová, 27. Hana Poláková, 35. Eliška Reischlová, 57. Andrea Kadidlová - 16. Liana Matěvosova, 20. Lucie Chaloupková, 29. Daniela Reindlová; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:1 + Lenka Faltusová 5; využití: 1:1; diváků: 107; zásahy brankářů: Jitka Omelková 16 - Tereza Humlová 27; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:0;
60:00
Nejlepší hráčka Bohemians číslo 11 Andrea Kadidlová.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Souhlasím s kolegou, že se hrálo velmi atraktivní utkání. Mrzí nás neproměněné šance v první třetině. Holky zaslouží pochvalu za výborný týmový výkon. Myslím, že si zaslouženě odnášíme ze zápasu 3 body. Pevně věřím, že na tento výkon navážeme v utkání s Libercem. Děkuji soupeři a divákům.
60:00
Nejlepší hráčka Tatranu číslo 71 Lucie Chaloupková.
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians x Tatran: 10-5
60:00
Komentář k zápasu trenér hostů Vybíral Miroslav: Velmi atraktivní utkání, ve kterém se hrál florbal nahoru a dolů. Dvě třetiny zápasu jdme odehráli skvělé utkání, kde jsme si vytvořili spoustu gólových příležitostí, ale bohužel jsme je nedokázali využít. Děkuji soupeři za utkání, divákům za podporu a holkám za výkon!
60:00
59:00
Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
58:21
Hosté po timeoutu jsou aktivní a snaží se snížit
56:24
Kadidlová se prosazuje podruhé v zápase! Pěknou střelou do rohu branky zvyšuje na 5:3!
56:23
Timeout Únětická 12° Tatran Střešovice
56:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová, asistoval Eliška Reischlová (5:3).
54:55
Kadidlová byla nyní v další šanci, sama před brankou však neskórovala.
53:56
Oba tábory fanoušků ženou svoje hráčky za vytouženou brankou, zatím jsme však branku ve třetí třetině neviděli.
52:38
Bohemians má o něco málo větší převahu, zvýšit náskok se však zatím nedaří.
50:12
Hra teď plyne ze strany na stranu. Všechny šance jdou však buď mimo, nebo končí na skvělých zákrocích obou brankářek.
48:09
Parádní zákrok rukou předvedla Omelková. Obě brankářky nyní drží své týmy.
47:16
Hra se již vyrovnává a do útoku se dostávají i hráčky Tatranu.
44:37
Domácí jsou teď ve velkém tlaku avšak zatím narážejí na velmi dobrou Humlouvou v brance.
43:25
Do vážnější akce se dostala Kadidlová, branku však minula.
42:13
V úvodu poslední třetiny jsou zatím oba týmy velmi opatrné.
40:00
40:00
Skončila nám velmi vypjatá druhá třetina plná tvrdých soubojů ale i pěkných branek. Nejdříve se prosadila Poláková poté za Tatran srovnávala Reidlová a na 4:3 zvyšovala Reischlová. Doufejme že všechny hráčky dohrají zápas v pořádku.
36:11
Domácí pokračují v přesilové hře a drží se před brankou Tatranu.
34:15
Opět velmi tvrdý souboj u mantinelu za který si Faltusová vyfasovala 5 minutový trest! Domácí svoji přesilovou hru ihned využívají a stav máme 4:3.
34:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Jessica Zlámalová (4:3).
33:56
Vyloučen hráč Lenka Faltusová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 5 minut za nedovolené vrážení.
31:20
Ani hostující Humlová nic nenechává na pochybách a ukazuje svoje schopnosti mezi tyčemi. Nyní pravou ruku mrštně vyrazila střelu domácích.
30:36
Přes celou šířku branky se nyní musela roztáhnout domácí Omelková aby úspěšně zabránila ke skórování. Další povedený zákrok v jejím podání.
29:28
Další tvrdý souboj u mantinelu. Tentokrát to odnesla domácí Císařová a zdravotník je opět na hřišti.
28:32
A máme opět srovnáno. Tatran zakončil svoji souhru tvrdou střelou do rohu branky a Omelková se natahovala marně.
28:31
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Daniela Reindlová, asistoval Lucie Chaloupková (3:3).
27:35
Od Bočanové se nyní nešťastně odrazil balonek na vlastní branku, domácí Omelková však byla pozorná a nedovolila proniknout balonku do branky.
26:15
Domácí jsou opět ve vedení. Velký důraz před brankou předvedla Poláková a se spoluhráčkami může slavit.
26:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Jessica Zlámalová (3:2).
24:51
Pěknou individuální šanci předvedla domácí Kadidlová avšak Humlová byla připravena a tam stále máme skóre 2:2.
22:35
Poláková - Bočanová - Poláková. Krásná souhra těchto hráček před brankou Tatranu však brankou neskočila.
21:57
Hra je nyní plná nepřesností. Balonek je více za mantinelem než na hřišti.
20:48
I v úvodu druhé třetiny mají mírně navrch hráčky Bohemians.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Bohemians x Tatran: 14-8
20:00
Skončila nám první třetina zápasu mezi Bohemias a hostujícím Tatranem, kde v úvodu utkání se dvakrát prosadily domácí hráčky ale pak nejdříve v přesilovce Tatran snížil a poté krátce před koncem srovnal na 2:2. Domácí hráčky však budou začínat druhou třetinu přesilovou hrou.
20:00
19:46
Vyloučen hráč Lenka Faltusová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
19:18
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lucie Chaloupková, asistoval Daniela Reindlová (2:2).
19:18
A máme srovnáno! Necelou minutu před koncem Tatran srovnává na 2:2
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny a u balonku se drží domácí Bohemians.
17:04
Domácí se nyní dožadují vyloučení, rozhodčí však zůstávají v klidu.
16:35
Pěkný zákrok pravou rukou ukázala hostující Humlová.
15:06
Měli jsme první vyloučení v zápase kde za sekání dostala dvě minuty domácí Heráková a hostující Tatran svoji přesilovku ihned po rozehře využívá. Tatran tak snižuje na 2:1
15:05
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Liana Matěvosova, asistoval Hana Sedmíková (2:1).
14:59
Vyloučen hráč Michaela Heráková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
13:15
Poláková je již zpět na hřišti, takže její zranění nebylo naštěstí vážné.
12:30
Hala je slušně zaplněna, do ochozu zavítali i fanoušci Tatranu s bubny.
11:25
Do ostrého souboje se nyní dostala Poláková a s nehezkou grimasou opouští hřiště za asistence spoluhráček.
11:02
Tvrdou střelu ukázala hostující hráčka Tatranu, avšak kdyby hala neměla zeď, míček by se nacházel až na parkovišti.
09:15
Dvě na jednu, takovou šanci si vytvořily hráčky Tatranu avšak Omelková rychlou pravou nohou vyráží a stav je tedy nezměněn.
08:25
Nyní drží balonek hráčky Tatranu a zkoušejí kombinovat na půlce Bohemians
07:11
Tvrdou střelu nyní ukázala hostující hráčka s číslem 77 Vlachová avšak Omelková byla pozorná.
05:40
Tatran zatím marně hledá cestu před domácí Omelkovou.
05:11
A máme tu druhý gól domácích. Krásnou střelou pod víko se ukázala domácí Kadidlová a zvyšuje na 2:0.
05:07
02:43
A máme tu první branku utkání, dlouhý výhoz předvedla domácí brankářka Omelková na Zlámalovou a ta svoji šanci využívá na maximum. Domácí tedy vedou 1:0.
02:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jessica Zlámalová, asistoval Jitka Omelková (1:0).
01:49
První zásah si připisuje i domácí Omelková.
01:12
V první vážnější akci byla domácí Bočanová, skórovat však nedokázala.
00:37
První střelu na branku si zapisují domácí Bohemians.
00:08
Utkání právě začalo a v úvodu jsou u balonku hráčky Tatranu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Únětická 12° Tatran Střešovice: brankář: Tereza Humlová; hráči v poli: Hana Sedmíková, Adéla Zehrerová, Liana Matěvosova, Anežka Viplerová, Lenka Faltusová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Jitka Omelková; hráči v poli: Veronika Loudová, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Lucie Šindelářová, Jessica Zlámalová