1:1
3:2
2:2
- : -
branky (asistence): 11:55 Dagmar Surá (Denisa Billá), 26:00 Tereza Hanzlíková (Lucia Košturiaková), 37:59 Lucie Pilíková (Dominika Kubišová), 39:16 Lucia Košturiaková (Iveta Hyršlová), 43:49 Eliška Machková (Lucie Pilíková), 54:45 Lucia Košturiaková (Tereza Hanzlíková)
branky (asistence): 09:06 Tereza Urbánková (Eva Preisslerová), 24:12 Martina Řepková (Tereza Urbánková), 29:22 Gabriela Tožičková (Daniela Frantíková), 47:25 Tereza Urbánková (Martina Řepková), 56:27 Eva Preisslerová (Martina Řepková)

Ivanti TIGERS FK Jižní Město - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:5
12. Dagmar Surá, 27. Tereza Hanzlíková, 38. Lucie Pilíková, 40. Lucia Košturiaková, 44. Eliška Machková, 55. Lucia Košturiaková - 10. Tereza Urbánková, 25. Martina Řepková, 30. Gabriela Tožičková, 48. Tereza Urbánková, 57. Eva Preisslerová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 202; zásahy brankářů: Jana Christianová 21 - Hana Ranochová 18; po třetinách: 1:1, 3:2, 2:2;
60:01
Vyjádření trenéra hostí (L.Procházka): Myslím, že jsme odehráli výborné utkání. Dařilo se nám na míčku, škoda, že se nám nepodařilo využít nějakou z přesilovek, to si myslím že byl jeden z klíčových momentů. Myslím že utkání bylo hráno ve vysokém tempu a mělo výbornou kvalitu. Soupeři gratulujeme a jdeme se nachystat na finále poháru.
60:01
Vyjádření trenérky domácích (M.Šteglová): Utkání ve vysokém tempu. Na hřišti bylo vidět, že se hraje o první místo a byl to boj. Jsme spokojeni, že jsme dokázali vyhrát. Díky soupeři za utkání.
60:00
Střely ve třetí třetině: Tigers - 7, Chodov - 11
60:00
59:59
Domácí udrželi jednobrankový náskok a připisují si důležité 3 body!
57:12
Michaela Šulanová mohla rozhodnout, ale netrefila.
56:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Martina Řepková (6:5).
56:27
A opět je zaděláno na drama! Eva Preisslerová snižuje na rozdíl jediné branky.
56:12
Špatně vyřešená situace od Terky Hanzlíkové, když se jí nepovedla klička před Ranochovou.
55:42
Opět skvělý zákrok Christianové drží hosty na distanc.
54:45
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Tereza Hanzlíková (6:4).
54:45
Vynikající blok Lucii Košturiakové a následně skvěle vyřešený brejk po ose Hanzlíková -> Košturiaková přináší domácím opět dvougólové vedení. Branka byla dosažena v oslabení.
54:08
Dobrý blok Billé proti zakončení Jirákové.
53:41
Martina Řepková z výběhu míjí přední tyčku.
52:54
Vyloučen hráč Michaela Šulanová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:54
Míša Šulanová trochu naremplovala Martinu Řepkovou a jde si opět odpočinout na trestnou.
51:19
Opět poněkud méně uspořádaný úsek hry. Chodov se snaží vyrovnat, ale domácí drží balónek.
47:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Martina Řepková (5:4).
47:25
Spící obranu Tigers potrestala Tereza Urbánková kontaktním gólem.
45:45
Martina Čapková ze standartky netrefuje zařízení.
43:49
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Eliška Machková, asistoval Lucie Pilíková (5:3).
43:49
Eliška Machková trochu šťastně navyšuje vedení, když její střelu srazila do hostující brány obránkyně.
42:21
Daniela Frantíková z pěkné pozice na středu, ale míjí bránu.
40:25
Urbánková sama před Christianovou, ta její pokus zneškodnila.
39:59
Druhá třetina přinesla podstatně více branek a šťastnější si jde odpočinout domácí družstvo.
39:16
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Iveta Hyršlová (4:3).
39:16
A poprvé v utkání se do vedení dostal domácí tým! Lucia Košturiaková napálila bombu na zadní tyč!
38:35
Líbivá akce na jeden dotyk, kterou však Tigers nezvládli zakončit.
37:59
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucie Pilíková, asistoval Dominika Kubišová (3:3).
37:59
A je potřetí srovnáno! Lucka Pilíková neomylně uklidila pěknou pobídku Kubišové!
36:55
V zápase se nám poněkud jiskří, uvidíme jak to rozhodčí ukočírují.
34:40
Další náznak v podání domácích, ale ne zcela dotažený do kvalitního zakončení.
32:25
Tereza Urbánková z první kousek mimo.
31:20
Bláznivá sekvence plná šancí, ale především Christianová teď svůj tým podržela.
30:00
Eva Krauskopfová z brejku míří vysoko nad.
29:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Daniela Frantíková (2:3).
29:22
A Chodov potřetí vede. Gabriela Tožičková se trefuje ze skákavého míčku.
28:53
Hezká kombinace končí střelou Košturiakové mimo.
26:00
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Lucia Košturiaková (2:2).
26:00
A máme opět srovnáno! Terka Hanzlíková vyřešila brejk stejně bezchybně jako před chvílí Řepková a vrací domácí tým do zápasu.
25:33
Dominika Kubišová totálně zazdila 100% šanci.
24:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Tereza Urbánková (1:2).
24:12
Tentokrát už Martina Řepková v brejku nezaváhala a Chodov opět vede.
24:05
Dominika Kubišová minula od mantinelu bránu.
22:14
Martina Řepková si dlouhou kličkou položila Christianovou, ale pak nezvládla trefit odkrytou bránu.
19:59
První třetina končí remízovým stavem, takže nejsme rozluštění hádanky ani o píď blíže.
18:00
Utkání má stále dobré tempo, ale šancí je nyní poskrovnu.
15:03
I druhé oslabení zůstalo bez trestu.
14:15
Nikola Hermannová teď vyblokovala pěknou střelu Řepkové a chvíli poté i Urbánkové. Ukázková obranná práce.
13:03
Vyloučen hráč Iveta Hyršlová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za sekání.
13:03
Ukázková dřevorubecká vložka od Ivet Hyršlové je odměněna zaslouženým odpočinkem.
11:55
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dagmar Surá, asistoval Denisa Billá (1:1).
11:55
A je vyrovnáno! Dáša Surá se vynikajícím způsobem zorientovala v předbrankovém prostoru a trefuje po zemi na první tyč!
10:11
Řepková z výběhu těsně vedle.
09:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Eva Preisslerová (0:1).
09:06
A když se neprosadily domácí, tak udeřilo na druhé straně! Tereza Urbánková otevírá skóre zápasu.
08:47
A další výborný zákrok Ranochové! Tentokrát proti střele Hermannové.
07:35
Šulanová z první posílá svou střelu pouze nad bránu.
06:24
A z brejku Tereza Urbánková trefuje na dlouhou hůl tyčku!
06:15
Výborný reflexivní zákrok Ranochové proti střele Ádi Polívkové!
04:58
Domácí přečkaly první oslabení.
04:48
Lucka Pilíková i v oslabení zahrozila.
04:11
Jana Christianová i v přesunu chytá zakončení Tožičkové.
03:00
Výborný blok Terky Hanzlíkové.
02:58
Vyloučen hráč Michaela Šulanová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za sekání.
01:56
Utkání začalo v solidním tempu a hráčky si na hřišti nedarují ani metr prostoru.
00:37
První šance utkání v podání Terky Hanzlíkové, ale Ranochová kryje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Johana Vrbová, Nela Jiráková, Tereza Urbánková, Eva Preisslerová, Martina Řepková
00:00
Line-up domácích Ivanti TIGERS FK Jižní Město: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Vendula Beránková, Lucia Košturiaková, Tereza Hanzlíková, Iveta Hyršlová, Michaela Šulanová