2:3
1:2
3:1
0:0
branky (asistence): 11:31 Lucie Florianová (Gabriela Žůrková), 17:48 Kristýna Bachmaierová (Gabriela Žůrková), 37:08 Zuzana Svobodová (Žaneta Kůželová), 44:13 Lucie Florianová (Kristýna Bachmaierová), 49:49 Žaneta Kůželová (Zuzana Svobodová), 50:14 Kristýna Bachmaierová (Gabriela Žůrková)
branky (asistence): 00:42 Oxana Šamanina (Michaela Mlejnková), 03:54 Michaela Mlejnková (Oxana Šamanina), 04:18 Klára Leierová (Michaela Mlejnková), 20:59 Nikol Pekárková (Michaela Mlejnková), 35:58 Nikol Pekárková (Klára Leierová), 44:03 Klára Leierová (Nikol Pekárková), rozhodující nájezd Michaela Mlejnková

KM automatik FBK Jičín - Crazy girls FBC Liberec 6:7pn
12. Lucie Florianová, 18. Kristýna Bachmaierová, 38. Zuzana Svobodová, 45. Lucie Florianová, 50. Žaneta Kůželová, 51. Kristýna Bachmaierová - 1. Oxana Šamanina, 4. Michaela Mlejnková, 5. Klára Leierová, 21. Nikol Pekárková, 36. Nikol Pekárková, 45. Klára Leierová, Michaela Mlejnková; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 120; zásahy brankářů: Veronika Samková 24 - Marcela Štěpánová 18; po třetinách: 2:3, 1:2, 3:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Crazy girls FBC Liberec hráč Michaela Mlejnková a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva KM automatik FBK Jičín hráč Kristýna Bachmaierová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Crazy girls FBC Liberec hráč Oxana Šamanina a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva KM automatik FBK Jičín hráč Gabriela Žůrková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Crazy girls FBC Liberec hráč Klára Leierová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva KM automatik FBK Jičín hráč Markéta Kosová , ale gól nevstřelil.
62:31
Liberec stále na balonku a Jičín pod tlakem.
61:53
Jičín v plném počtu!
61:34
Zvoní tyč na brankové konstrukci domácích!
60:53
Zbývá minuta z přesilové hry Liberce.
60:01
Úvodní bule nastavené části ve prospěch Liberce.
60:00
Střela do tyčky hráč Michaela Mlejnková družstva Crazy girls FBC Liberec .
60:00
60:00
Komentář trenéra Liberce Lukáše Nesměráka: Myslím, že jsme dnes odehráli zápas, ve kterém jsme byli jako noc a den. Chvíli jsme hráli skvěle a vzdorovali tvrdé hře domácích a chvíli jsme naopak nehráli tělem vůbec. Za to jsme byli (s přičtením našich chyb) trestáni góly do naší sítě. Chtěl bych moc pochválit holky za to jak bojovaly a dělaly co mají. Bohužel jsme ve třetí třetině nechali štěstí v šatně.
60:00
Střely celkem: domácí - 24 hosté - 30
60:00
Pokračování komentáře trenéra Liberce: Myslím, že gólmance domácích ještě teď zvoní v uších. Na druhé straně předváděla celý zápas neskutečné zákroky a domácí jí určitě musí děkovat za bod. Díky divákům domácích, že udělali zápas velmi zajímavý.
60:00
Komentář trenérky domácích Gabriely Žůrkové: Zápas byl v podobném duchu jako v prvním kole. Chválím tým, že za stavu 0:3 nevypustil zápas a že jsme se do něj dokázaly vrátit. Konec zápasu již byl jenom o tom, kdo bude mít větší štěstí. Děkujeme soupeři za bojovný výkon a přejeme šťastnou cestu domů. Celý tým děkuje divákům, kteří nám opět vytvořili skvělou domácí atmosféru!
60:00
59:59
Střely na branku v 3. třetině: domácí - 9 hosté - 12
59:58
Přesilovou hru Liberec dohraje v prodloužení.
59:53
Vyloučen hráč Žaneta Kůželová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
55:06
Vyloučen hráč Oxana Šamanina družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:06
I Jičín si zahraje 3. přesilovku a může se dnes dostat poprvé do vedení!
51:10
V protiútoku se ke skákavému míčku dostala hráčka Liberce a z voleje bekendem trefila spojnici jičínské svatyně!
50:14
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Gabriela Žůrková (6:6).
50:14
A je vyrovnáno! Bachmaierová vstřelila již druhou branku v dnešním utkání!
49:49
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Žaneta Kůželová, asistoval Zuzana Svobodová (5:6).
49:49
Střela "bekendem" přeskočila nohu brankářky a skončila v síti!
47:36
Hraje se teď ve vysokém tempu, hra se přelévá z jedné strany na druhou.
46:32
Exnarová prověřila brankářku Liberce střelou od mantinelu.
44:13
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Florianová, asistoval Kristýna Bachmaierová (4:6).
44:13
Tak to bylo rychlé! Trvalo přesně 10 vteřin a Jičín znovu ztrácí na soupeře dvě branky.
44:03
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Nikol Pekárková (3:6).
44:03
Třetí přesilovou hru už Liberec využívá a zas odskakuje na rozdíl tří branek!
42:46
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
42:46
Za nedovolené blokování hole si půjde oddychnout Bachmeierová.
42:20
Liberec bude hrát přesilovku, zatím hraje v šesti.
41:05
Ani jeden z celků v dnešním zápase zatím nedokázal využít své přesilové hry.
41:04
40:01
Úvodní bule 3. třetiny znovu ve prospěch domácích.
40:00
Střela do tyčky hráč Lucie Florianová družstva KM automatik FBK Jičín .
40:00
Střela do tyčky hráč Lucie Veidlová družstva Crazy girls FBC Liberec .
40:00
40:00
39:59
Střely na branku v 2. třetině: domácí - 7 hosté - 5
39:58
Stejně jako v 1. třetině se přesilová hra Jičína bude dohrávat v následující třetině.
39:04
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:04
V závěru 2. třetiny Jičín bude hrát opět přesilovou hru.
39:00
Běží poslední minuta 2. třetiny.
37:59
Dnešní utkání dnes v jičínské hale sleduje 120 diváků!
37:08
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Zuzana Svobodová, asistoval Žaneta Kůželová (3:5).
37:08
Gól padl z rychlého protiútoku, kdy situaci 2 na 1 zakončila gólem Svobodová!
35:58
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Nikol Pekárková, asistoval Klára Leierová (2:5).
35:58
Po krásném zákroku Samkové z dorážky zvyšuje stav utkání Pekárková!
32:35
Jičín se trápí v rozehrávce, a to hlavně kvůli aktivnímu napadání Liberce.
31:05
Chyba v rozehrávce Jičína vyústila v samostatný únik Liberce. Situaci napravila obranným zákrokem jičínská obránkyně.
28:54
A další skvělý zákrok předvedla Samková! Zlikvidovala střelu z velkého brankoviště.
28:09
I na druhé straně se předvedla brankářka kvalitním zákrokem a vyrazila nebezpečnou střelu Žůrkové!
27:36
Přízemní střelu vyrazila Samková levou nohou do bezpečí!
26:45
Jičín odbránil i druhé oslabení.
26:34
Samková vyřešila skrumáž před svou brankou a následně byla faulována.
24:45
Vyloučen hráč Andrea Landgraf družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za špatné střídání.
24:45
Chyba ve střídání Jičína znamená druhou přesilovou hru pro Liberec.
23:57
Jičín zasypává Libereckou svatyni jednou střelou za druhou.
22:59
Kuželová střelou z mezikruží trefila helmu brankářky Liberce!
20:59
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Nikol Pekárková, asistoval Michaela Mlejnková (2:4).
20:59
Liberec hned po odbráněném oslabení znovu odskakuje na rozdíl dvou branek!
20:43
20:01
Jičín pokračuje v přesilové hře.
20:01
Úvodní bule druhé třetiny ve prospěch Jičína.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v 1. třetině: domácí - 7 hosté - 9
19:58
Zbytek přesilovky Jičín dohraje v druhé třetině.
19:38
Hráčka Jičína trefila spojnici branky, od které se míček odrazil do malého brankoviště! Situaci vyřešila až hráčka Liberce odpálením míčku do bezpečí.
18:43
18:43
Jičín bude mít velkou příležitost srovnat utkání ještě před sirénou první třetiny!
17:48
17:48
Krásná akce! Nahrávka vzduchem na malé brankoviště, kde stála připravená Bachmeierová, která neminula!
17:29
Hraje se dlouho bez přerušení.
14:44
12:44
Vyloučen hráč Lucie Florianová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hra na zemi.
12:44
Bohužel hráčka Jičína se dopustila přestupku. Zahrála míček, když ležela na zemi. Liberec má šanci získat zpět svůj tříbrankový náskok.
11:46
Samková vyráží nebezpečnou střelu Liberce!
11:31
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Florianová, asistoval Gabriela Žůrková (1:3).
11:31
Floriánová střelou z větší vzdálenosti dostává Jičín zpátky do hry!
10:35
Bachmaierová vystřelila z velkého brankoviště, střela byla zblokována.
10:02
Jičín také přidává na tvrdosti a důrazu hry.
08:08
Jičín přidává na tempu a dostává se do lepších pozic.
06:45
Kosová prověřila brankářku Liberce střelou z poza půlky.
05:21
Střelu z bezprostřední blízkosti Gabriely Žůrkové vyrazila brankářka Liberce ramenem.
04:18
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Michaela Mlejnková (0:3).
04:18
Tohle není vůbec dobrý začátek pro domácí družstvo. Na 3:0 zvyšuje Leierová.
03:54
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Oxana Šamanina (0:2).
03:54
Rozehrávka z rohu našla volnou hráčku Liberce před brankou, tak padla druhá branka utkání.
02:25
Akce Jičína 2 na 1 skončila nepřesnou přihrávkou. Liberec na balonku.
01:43
Liberec začal aktivněji a napadá rozehrávku Jičína.
00:42
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Oxana Šamanina, asistoval Michaela Mlejnková (0:1).
00:42
Hned v první minutě utkání se ujímá vedení Liberec! Gól padl z rychlého protiútoku.
00:01
Úvodní bule utkání ve prospěch domácích!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Štěpánová; hráči v poli: Nikol Pekárková, Oxana Šamanina, Klára Leierová, Lucie Veidlová, Michaela Mlejnková
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Lucie Florianová, Lucie Kloutvorová, Gabriela Žůrková, Markéta Kosová, Kristýna Bachmaierová