1:2
1:2
1:1
- : -
branky (asistence): 07:15 Viktor Hocelík (Daniel Hulič), 35:50 Ondřej Tichý (Tomáš Skalitz), 55:05 Daniel Hulič (Michal Skuhrovec)
branky (asistence): 18:02 Kamil Peřka (Matěj Černý), 19:55 Matěj Černý (Jakub Kuttler), 23:37 Erik Šochman (Marián Kloza), 29:14 Jiří Krečmer, 46:24 Kamil Peřka (Ondřej Kučera)

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal PEGRES Havířov 3:5
8. Viktor Hocelík, 36. Ondřej Tichý, 56. Daniel Hulič - 19. Kamil Peřka, 20. Matěj Černý, 24. Erik Šochman, 30. Jiří Krečmer, 47. Kamil Peřka; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 3 + Marek Mandelbaum 10:0; využití: 0:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Milan Stránský 19 - Jan Piško 17; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: Litvínov: 5 a Havířov 9.
60:00
Komentář trenéra domácích (Jinřicha Hejkala): Dnes? Dnes to z mého pohledu bylo v globálu lepší než včera. Bohužel, když se nedaří a nepadají nám jasné věci, tak se z toho blbě dostává. Soupeřův sněhulák pro nás byl dnes začarovaný. My se z toho ale dostaneme, příště se přijďte přesvědčit. Díky soupeřům, rozhodčím a divákům.
60:00
Střely celkem: Litvínov:20 a Havířov 24.
60:00
Komentář trenéra hostů (Filip Kubíček): 1. třetinu jsme hráli moc špatně. O přestávce jsme si řekli pár věcí a hra se hned z naší strany zlepšila. V důležitých fázích hry, nás podržel brankář. Děkuji klukům za odedřený zápas. Děkuji soupeři za hru a divákům za návštěvu
60:00
57:38
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
57:00
Domácí brankář Milan Stránský předvádí jeden skvělý zákrok za drží svůj tým.
55:41
Litvínov napadá rozehrávku protihráče až za bránou a jde vidět, že chce hrát na balónu.
55:05
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Daniel Hulič, asistoval Michal Skuhrovec (3:5).
55:05
Po velmi nepřehledné situaci před Havířovskou brankou se Danielovi Huličovi nakonec podařilo dostat míček do sítě.
53:31
Excelentní zákrok teď předvedl domácí golman.
51:40
Litvínov ustál své oslabení a hraje v pěti.
50:18
Litvínov si za své oslabení zatím nesáhl na balón.
49:40
Vyloučen hráč Ondřej Tichý družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
49:40
Ondřeji Tichému se rozhodně nelíbí jeho vyloučení za sekání a diskutuje s rozhodčími.
48:49
Litvínov teď tlačí a nechce nechat balón soupeři.
46:24
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Kamil Peřka, asistoval Ondřej Kučera (2:5).
46:02
Huličovo (LIT) střelu blokuje obrana Havířova.
43:42
Míček teď drží hlavně Litvínov.
43:04
Litvínov teď několikrát vystřelil.
42:30
Střelu hostí vyráží domácí brankář a hosté hrají v útočném rohu.
41:31
Litvínov rozehrává ze své poloviny.
40:56
Třetí třetina zatím nenabídla žádnou nebezpečnou akci.
35:50
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Tichý, asistoval Tomáš Skalitz (2:4).
35:50
krásný ťukec na jeden dotyk po ose Tichý - Hulič - Skalitz - Tichý - branka
34:58
rozehrávka Havířova v rohu u litvínovské branky, velkou šanci však nevytěžili
33:55
Tichému utíká na půlce míček a Havířov jde do přečíslení 3 na 2, naštěstí neproměňuje slibnou šanci
29:56
skončil osobní trest Mandelbauma a díky přerušené hře se může vrátit na střídačku
29:14
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jiří Krečmer z trestného střílení (1:4).
29:14
Tohle už je pro Litvínov hodně nepříjemné skore. Včera dokázali smazat tříbrankové manko, tak snad se zadaří i dnes
27:54
podobná situace, jen byl na začátku Krejčí
26:55
Hulič dlouhým nahozením nachází Pitka u branky, ten z první netrefuje prostor mezi tyčemi
23:37
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Marián Kloza (1:3).
20:28
Kratochvíl dostal přihrávku do brejku, avšak nestihl přesně zpracovat a zakončit
20:00
20:00
střely na branku v 1. třetině Litvínov 6 Havířov 8
20:00
Litvínov ztratil vedení v posledních minutách třetiny, Mandelbaum dlouho diskutoval o svém vyloučení, je přesvědčen o své nevině
20:00
19:55
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Jakub Kuttler (1:2).
18:58
Vyloučen hráč Marek Mandelbaum družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 10 minut za nesportovní chování.
18:58
Vyloučen hráč Marek Mandelbaum družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
18:58
Plášek střílí jen do Sattlera
18:02
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Kamil Peřka, asistoval Matěj Černý (1:1).
18:00
standardtka Havířova končí v brance Litvínova
17:09
Skalitz vypíchl na půlce rozehrávku Havířova
16:00
Hulič zavážel míček do útoku, při kličce na půlce mu míček utíká a soupeř získává šanci na protiútok, ten však nebyl příliš nebezpečný