3:2
1:0
2:2
- : -
branky (asistence): 06:47 Tomáš Volf (Petr Stejskal), 07:13 Jiří Vašíček (Jan Zavadil), 09:07 Ondřej Vašíček (Jan Zavadil), 34:23 Jan Zavadil (Ondřej Vašíček), 45:43 Michal Pražák, 47:54 Michal Chudina (Petr Stejskal)
branky (asistence): 12:50 Oldřich Jireček (Marek Pačmag), 15:19 Oldřich Jireček (Lukáš Fiala), 55:14 Ondřej Bejček (Daniel Fokt), 59:45 Petr Pastor (Ondřej Šarša)

Start98 Praha-Kunratice - Florbal Chomutov 6:4
7. Tomáš Volf, 8. Jiří Vašíček, 10. Ondřej Vašíček, 35. Jan Zavadil, 46. Michal Pražák, 48. Michal Chudina - 13. Oldřich Jireček, 16. Oldřich Jireček, 56. Ondřej Bejček, 60. Petr Pastor; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 27 - Marek Netopilík 35; po třetinách: 3:2, 1:0, 2:2;
60:00
Střely celkem: Start98 Praha - Kunratice: 41, Florbal Chomutov: 31
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Menharta: Musím poděkovat klukům za další tři body. Nicméně můžeme být rádi, že nás ještě nemrzelo množství neproměněných šancí. Máme na čem pracovat, abychom dokázali předvádět hru kterou chceme po celých šedesát minut.
60:00
Střely ve 3.třetině: Start98 Praha - Kunratice: 10, Florbal Chomutov: 11
60:00
Komentáře trenéra hostí Martina Bociána: Blahopřejeme domácím k víztězství, nemyslím si, že bychom předvedli špatný výkon, ale opět tomu něco chybělo a do dalších utkání budeme muset vstoupit lépe, sebevědoměji a důrazněji.
60:00
59:46
Hosté korigují výsledek po povedené kombinaci, kdy kapitán hostí Šarša našel crossovou nahrávkou Pastora.
59:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Ondřej Šarša (6:4).
59:40
Celá hra nyní je nahoru dolů, což může vyhovovat hostům.
58:24
Neuvěřitelně Lupoměch, opět zavzpomínal na Old time Hockey a natáhl své tělo po brankové čáře.
56:59
Nepříjemné zranění hostujícího Bejčka, který si zvrtl kotník.
56:05
Jirka Vašíček cítí díl odpovědnosti za inkasovaný gól a nyní prošel vše co se mu postavio v cestě, včetně hostujícího hráče,
55:15
Z nenápadné střely od mantinelu se se štěstím prosadil hostující Bejček.
55:14
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Daniel Fokt (6:3).
54:24
Matador domácího týmu si evidetně potřeboval odpočinout, tak "zakotvil" hostujícího Pastora.
54:23
Vyloučen hráč Jiří Vašíček družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za blokování hokejky.
53:40
Petr Stejskal se indivudálně protlačil do šance, ale tváři v tvář hostujícího gólmana trefil pouze jeho ruku.
52:26
První lajna opět excelentně točila hostující obranu, ale nic nevytočia.
51:42
Domácí jsou jendoznačně lepším týmem, hosté nepouští ani za půlící čáru, Když už tak se jedná o ojedinělou šanci.
47:55
Krásná kombinace první lajny, kdy Chudina nahrál Stejskalovi, Stejskal nahrál Chudinovi a tomu nezbývalo nic jiného než zvednout a jít si plácnout...krásná kombinace.
47:54
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Chudina, asistoval Petr Stejskal (6:2).
47:40
3. lajna předvádí velice pohledný florbal, Řehulka střílel z výborné pozice jen těsně mimo.
45:43
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Pražák bez asistence (5:2).
45:43
Po odrazu na středu si Michal Pražák počínal jako starý mazák a 20 cm k tyči nedal hostujícímu gólmanovi šanci.
45:06
Opět v akci druhá lajna domácích, kdy Jirka Vašíček našel krásnou cross nahrávkou Zavadila, ten těsně minul.
44:10
Opět skvělý Řehulka, předložil Pražákovi do prázdné a ten bez telemarku musel minout.
43:55
Po hezké nahráve Ondry Vašíčka, střílel těsně mimo Honza Běloch.
42:30
Řehy má dneska svůj den a krásnou přihrávkou našel Pražáka, ten byl lehce faulován a domácí budou mít nadějnou standardní situaci.
41:12
Domácí hrajou v plném počtu, hosté si nevytvořily gólovou příležitost.
40:25
Ve výborné šanci byl po crossové nahrávce hostující kapitán Šarša, ale skvělý Lupoměch vytáhl jeho střelu.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: Start98 Praha - Kunratice: 12, Florbal Chomutov: 11
40:00
39:13
Domácí Štyler se rozhodl projít skrz hostujícího hráče, ale v tom ho povalil. Hosté si vzali oddechový čas.
39:12
Timeout Florbal Chomutov
39:12
Vyloučen hráč Matěj Štyler družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:44
Potleskem je nyní odměnen Ondra Schuller, jelikož nic nevzdává a bojuje jak lev.
38:03
Do brejku se dostal Filip Řehulka, ale gólman hostí vytáhl parádní zákrok.
37:38
Po spoustě nepřesností jak na jedné, tak druhé straně se nám hra uklidnila.
36:05
Kombinační hra první lajny nepřinesla gól, ale diváci se pobavili.
34:24
Po rychlém brejku, kdy Ondra Vašíček vybojoval balónek se do střely z první dostal Jan Zavadil a ten se střelou po zemi nemýlil.
34:23
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jan Zavadil, asistoval Ondřej Vašíček (4:2).
33:14
Hostující Pastor pokusil lišácky přehodit Lupoměcha, jenže jeho rozměry byly proti.
32:13
V šanci opět hostující Jireček, dorážka těsně mimo Loupákovi 3 tyče.
31:12
Hra se přelévá ze strany na stranu bez vyložených šancí, hosté se snaží založit útok, domácí odolávají.
30:32
Spojnici trefil domácí Chudina.
29:58
Po Chládkově střele se k dorážce dostal Řehulka, ale trefil mimo hostující bránu.
28:50
Domácí Jan Běloch trefil po krásné kombinaci tyč.
27:15
Opět neproměné trestné střílení a to již třetí. Hráči mají evidentně problém s technickými discuplínami. Hostující Smetana musel vytáhnout hůlku nad povolenou úroveň a šel na trestnou.
27:14
Trestné střílení družstva Start98 Praha-Kunratice neproměnil Matěj Štyler.
27:14
Vyloučen hráč Adam Smetana družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká hokejka.
24:35
Domácí Pražák musel opět zatáhnout za záchranou brzdu a máme tady další trestné střílení.
24:34
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Ondřej Bejček.
24:34
Vyloučen hráč Michal Pražák družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
24:25
Neuvěřitelný Lupoměch, po vzoru Dominka Haška skočil jako tygr a vykopl míček.
23:17
Druhá lajna domácích je dneska velice aktivní, i když má ve svém středu Jirku Vašíčka.
22:07
Pěkná standardka hostí, kdy Volf vyběhl bez balonku a Schuller střílel po zemi k tyči.
21:40
Hosté drží Startíček na své obranné půlce, ovšem výborné bloky Štylera jim zmařily 3 šance.
20:55
Opět se Volf pokusil prosadit, ale bez efektu, pouze promáchl a sekl hostujícího hráče.
20:18
Jediná šance domácích v přesilové hře, kdy Volf střílel ze středu...a máme po přesilovce
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: Start98 Praha - Kunratice - 19, Florbal Chomutov - 9.
20:00
19:40
Domácím se přesilová hra absolutně nevedla a nedařili se jim ani nahrávky na 1m. Těžko pak ohrozí hostující bránu.
18:21
Domácí si zahrají přesilovou hru po faulu hostujícího Štěrby, který se trochu v nouzi ohnal po domácím Štylerovi a sekl mu do hole.
18:20
Vyloučen hráč Jakub Štěrba družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
17:10
Hostům dva góly dodaly energii a aktivně napadají domácí, ti mají problém v rozehrávce.
15:20
Nedáš, dostaneš se ukázalo, po dvou tuových šancích Jindry Štercla se po crossové nahrávce na vzdálenější tyč opět prosazuje Jireček.
15:19
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Lukáš Fiala (3:2).
14:57
Krásná akce po ose Zavadil Štercl, kdy Štercl nedal tutovou šanci.
14:26
Krásná střela Bělocha neméně krásně chytl hostující gólman.
12:51
Hosté se prosadili po samostnaném úniku hostujícího Jirečka, kterého na středu krásně našel Pačmag.
12:50
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Marek Pačmag (3:1).
12:41
Stejskal s Chudinou si i ve 2 dokázali poradit s hostující obranou a šli do zakončení.
10:46
Nevybíravý zákrok hostujícho hráče, ze standardní situace krásně vystřelil Ondra Vašíček.
09:53
Domácí rozehráli kolotoč, kde se Chomutov točí jak na pouti. Uvidíme, jestli se konečně podaří vyhrát první třetinu.
09:07
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ondřej Vašíček, asistoval Jan Zavadil (3:0).
09:07
Obrovský tlak celé lajny, Běloch - 2xVašíček - Štercl a Zavadil vyústil krásným gólem střelou na bližší tyč.
08:20
Hosté zkouší ostřelovat Lupoměcha z půlící čáry, ale domácí mají dobře postavené bloky.
07:13
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jiří Vašíček, asistoval Jan Zavadil (2:0).
07:13
Po kombinaci Jana Zavadila se prosazuje sváteční matador Jiří Vašíček, opět do prázdné, kdy šli domácí 2 na 1.
06:47
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Volf, asistoval Petr Stejskal (1:0).
06:47
Krásná kombinace první lajny, kdy po ose, Chudina - Stejskal - Volf, poslední skóruje do prázdné branky.
05:37
Po oslabení jsou domácí celkem pod dekou a kopí chyby v rozehrávce. Hra se odehrává po rozích a obrany rozvážně rozehrávají.
02:00
Z přesilové hry si hosté nevypracovali žádnou podstatnou šanci a spíše domácím přesilovou hru darovali na možné brejky.
01:30
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Petr Pastor.
01:30
Vyloučen hráč Ondřej Vašíček družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
01:21
Po první střele domácích se hosté dostali do úniku a za záchranou brzdu zatáhl Ondřej Vašíček, uvidíme trestné střílení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Ondřej Šarša, Daniel Fokt, Petr Linc, Petr Pastor, Erich Kellermann
00:00
Line-up domácích Start98 Praha-Kunratice: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Matěj Štyler, Ondřej Schuller, Michal Chudina, Tomáš Volf, Petr Stejskal
00:00
Dobrý den milí čtenáři, vítejte na zápase 1. ligy mezi domácím Start98 Praha - Kunratice a hostujícími Florbal Chomutov. Oba týmy se nám aktivně připravují na dnešní zajisté pohledné utkání. Příjemné čtení přeji.