3:2
4:0
1:4
- : -
branky (asistence): 10:30 Dušan Přívara (Martin Holčák), 11:11 Ondřej Richtr (Jan Cvrček), 14:11 Jan Louvar (David Štechmüller), 23:07 Jan Louvar (David Štechmüller), 31:04 Jan Cvrček (Ondřej Richtr), 35:31 Ondřej Blažek (Lukáš Sedláček), 37:47 Jan Louvar (Jan Cvrček), 55:22 Dušan Přívara (Jan Cvrček)
branky (asistence): 05:52 Petr Poduška (Jan Knězů), 10:03 Jan Knězů (Luděk Charouzek), 40:15 Martin Blažek (Petr Poduška), 44:51 Jaromír Lisa (Petr Poduška), 50:03 Petr Poduška (Martin Blažek), 59:04 Jaromír Lisa (Luděk Charouzek)

Kanonýři Kladno - Spartak Pelhřimov 8:6
11. Dušan Přívara, 12. Ondřej Richtr, 15. Jan Louvar, 24. Jan Louvar, 32. Jan Cvrček, 36. Ondřej Blažek, 38. Jan Louvar, 56. Dušan Přívara - 6. Petr Poduška, 11. Jan Knězů, 41. Martin Blažek, 45. Jaromír Lisa, 51. Petr Poduška, 60. Jaromír Lisa; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 255; zásahy brankářů: Michal Šárka 17 - Zbyněk Venkrbec 14; po třetinách: 3:2, 4:0, 1:4;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra Pelhřimova: "Výborný vstup do zápasu, katastrofální druhá třetina a výborný finiš na domácí nestačil. Neskládáme zbraně a budeme bojovat dál. Díky za hezkou atmosféru!"
59:59
Komentář domácího trenéra: "Florbal jsme předváděli pár minut ve druhé třetině. Zbytek byl zmar, zoufalství a ostuda. Omlouváme se divákům, že to museli strpět během takovéhoto svátečního utkání. Díky soupeři za utkání!"
59:58
Šťovíček povozil na zádech několik protihráčů a míček tak udrží daleko od naší branky
59:45
Ještě závar před prázdnou brankou hostí, ale gól z toho nebyl
59:05
Jaromír se mi před utkání svěřil, že by rád pokračoval v jeho šňůře minimálně jedné branky v utkání.. a podařilo se mu to
59:04
Timeout Spartak Pelhřimov
59:04
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Luděk Charouzek (8:6).
59:04
Jen co se Spartak dostal do plného počtu, snižuje
57:00
Přívara nastřelil břevno, ale ani odražený míček se nepodařilo domácím usměrnit do brány
56:54
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost.
55:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Jan Cvrček (8:5).
55:22
Přívara z pohodlné pozici na středu hřiště podstřeluje Venkrbce
54:20
Šárka byl teď nastřelen do předem připravené pozice
52:00
Spartak cítí šanci a snaží se s utkáním něco udělat.. horké chvíle v obraně Kladna
50:03
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Martin Blažek (7:5).
48:29
Vyloučen hráč Adam Nolč družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za zdržování hry.
48:05
A teď znovu Šárka lapil míček..jen to mlasklo a míč měl v rukavici. Diváci oceňují potleskem
47:30
Poduška a po něm Blažek dali vyniknout našemu brankáři
46:25
Protiútok domácích zastavil hvizd sudího, nelíbilo se mu sekání
44:51
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Petr Poduška (7:4).
44:51
Pelhřimov, jestli je dnes v něčem opravdu dobrý, jsou to protiútoky.. a teď se z něj znovu prosadil
44:00
Ze standardní situace se málem prosadil Pertlík, ale chyběla trocha štěstí v zakončení
43:40
Linhart teď pěknou střelou protáhl Venkrbce.. škoda, že z toho nebyla branka
42:48
Už se domácí hnali vpřed, když píšťalka sudího učinila všemu přítrž
42:00
Krásná one-touch kombinace, která nedopadla jen díky nepřesnému zakončení Buriana.. ale koukatelné
40:15
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Petr Poduška (7:3).
39:37
Štechmuller se nepyšní jen krásným knírkem, ale také šikovnými rukami, což teď předvedl
38:40
Domácí na míčku, Přívara s Holčákem se nikam neženou
37:47
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Jan Cvrček (7:2).
37:47
Kníři teď dlouho motali hlavy soupeřům, až Louvis natáhl od mantinelu a "utrpení" hostí ukončil
35:31
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Lukáš Sedláček (6:2).
35:31
Blažek se natáhl pro dlouhou, ale velmi chytrou příhrávku a vlastně ji jen usměrnil za Venrbce... mycket brä!
34:15
Kromě dobrého florbalu tu máme i oznámení o losování tomboly.. tak si připravte své lístky!
33:10
Šťovíček si ustlal za mantinelem
32:00
A teď dvakrát za sebou nebezpeční hosté. Domácí v bloku, případně Šárka kryje
31:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Cvrček, asistoval Ondřej Richtr (5:2).
31:04
A znovu vysoký presink, ze kterého jsme získali míček a celkem pohodlně skórovali
30:00
Vysoký presink Kanonýrů dělá hostům velké potíže
29:30
Hoste tvoří, domácí obrana připravená
27:50
Kanonýři v protiútoku jen těsně neprotlačili finální přihrávku a bohužel tak o míček přišli
26:45
Lukáš Sedláček svým důrazem odstavil soupeře od míčku a tlačil se před branku.. trojice bránících ho ale nepustila
25:05
Lisa nejprve ve veselé rozpravě s Přívarou, potom orazítkoval tyč
23:07
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval David Štechmüller (4:2).
23:07
Nepřehledná situace ve které se nejlépe zorientoval náš Louvis
21:45
Pelhřimovský mladík se protáhl po pravém křídle a Šárka musel prokázat kvalitu.. prokázal!
19:59
Diváci se dívají pod svojí sedačku, zda-li tam není nalepený knírek. Ten poslouží jako vstupenka do soutěže o hodnotné ceny k dnešnímu Movemberovskému utání
13:15
Pelhřimov teď sice dostal míček do naší branky, ale rozhodčí pro zakončení nohou branku neuznal
11:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Richtr, asistoval Jan Cvrček (2:2).
11:11
Srovnáno - přihrávka na střed před branku a Richtr zakončoval téměř do prázdné brány
10:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Martin Holčák (1:2).
10:30
Přívara sebral odražený míček a přesnou střelou do "šíby" snižuje
10:20
Pertlík ve velké šanci, brankář zachraňuje situaci vyražením před sebe
10:03
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Luděk Charouzek (0:2).
10:03
Znovu chyba v rozehrávce a Pelhřimov teď nekompromisně trestá
09:30
Bednář chybuje v rozehrávce, ale Teslík odražený míček dobíhá a uklidňuje situaci
07:20
Kanonýři teď v blízkosti branky hostí, ale zatím nepřesně
06:30
Hra nahoru dolu a zpět
05:52
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Jan Knězů (0:1).
05:52
Poduška střelou tahem otevírá skóre
05:00
Šárka vytrčil levou ruku jako závoru a nepovolil Blažkovi gól.
03:19
Kanonýři celkem bez obtíží ubránili přesilovku hostí. A jsou na míčku...
01:19
Vyloučen hráč Vít Bednář družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
01:19
Bednář to s důraze, trochu přepískl
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Zbyněk Venkrbec; hráči v poli: Tomáš Kocián, Viktor Vlach, Jaromír Lisa, Jan Brothánek, Martin Blažek
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Michal Šárka; hráči v poli: Ondřej Richtr, Alois Burian, Jan Cvrček, Jan Louvar, David Štechmüller